Võistlustele kehtivate võimalike piirangute ja võistluste korraldusele seatud nõuetega saate tutvuda SIIN.
Võistluse korraldamise ning sellel vajalike nõuete täitmise eest vastutab võistluse korraldaja.

Masterlist

Võistluspaare: 103
Starte: 113
Ära jäänud starte: 35
Võistlejaid: 63
Hobuseid: 82

Jrk Võistleja Klubi Treener Hobune Klass(id)
1
Treener(id): Urmas Raag
Aleksandra Kliimand
VERONA (2017)
Tartumaa RSK Urmas Raag VERONA (2017) 1b
2
Treener(id):
Andres Zirk
B NORMAN (2017)
Tartumaa RSK B NORMAN (2017) 1b
3
Treener(id):
Andres Zirk
SALTON (2017)
Tartumaa RSK SALTON (2017) 1b
4
Treener(id):
Andres Zirk
HELIODORO (2015)
Tartumaa RSK HELIODORO (2015) 2b
5
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Annabel Aruksaar
UZZI (2005)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel UZZI (2005) 2b
6
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Annabel Põder
ENCINASOLA (2008)
Tondi RSK ENCINASOLA (2008) 1a | 2b
7
Treener(id): Urmas Raag
Anni Liis Hoop
JACKPOT (2017)
Tartumaa RSK Urmas Raag JACKPOT (2017) 1b
8
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Annika Veerpalu
LEOPARDO E (2016)
Nõo RK LEOPARDO E (2016) 1a | 2a
9
Treener(id):
Berit Lehtsaar
CADIZ (2014)
Tartu Ratsakool CADIZ (2014) 2b | 3
10
Treener(id):
Berit Lehtsaar
SOLEI SOLEI (2008)
Tartu Ratsakool SOLEI SOLEI (2008) 4
11
Treener(id):
Berit Truuts
ADRIA (2011)
Liivimaa RK ADRIA (2011) 2b | 3
12
Treener(id):
Bärbel Balodis
AGA FLAMENCO VON FEICHT (2004)
Viljandimaa RSK AGA FLAMENCO VON FEICHT (2004) 1a
13
Treener(id):
Ele Prans
A MERIA (2012)
Tartumaa RSK A MERIA (2012) 1a
14
Treener(id): Urmas Raag
Gerda Kõvamaa
COCO-BAROCCO (2012)
Tartumaa RSK Urmas Raag COCO-BAROCCO (2012) 2b
15
Treener(id):
Gertu Marion Lepp
CHARLENE (2012)
Tartumaa RSK CHARLENE (2012) 2b
16
Treener(id):
Grete Triisa
ROKIT (2012, SP)
Viljandimaa RSK ROKIT (2012, SP) 1a
17
Treener(id):
Grete-Liis Lepp
CHARLENE (2012)
Liivimaa RK CHARLENE (2012) 1a
18
Treener(id):
Gunnar Klettenberg
JACKSON FIVE (2014)
RK Ruila Tall JACKSON FIVE (2014) 3
19
Treener(id):
Gunnar Klettenberg
IZAAK (2013)
RK Ruila Tall IZAAK (2013) 3 | 4
20
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
BREEZER LT (2016)
ESHKS BREEZER LT (2016) 2a
21
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
MARKIIS (2017)
ESHKS MARKIIS (2017) 1b
22
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
MCQUEEN HD (2017)
ESHKS MCQUEEN HD (2017) 1b
23
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
HELIINY (2015)
ESHKS HELIINY (2015) 2b | 3
24
Treener(id):
Helena Järve
DIAMANT (2008)
SA Tallinna RK DIAMANT (2008) 1a | 2b
25
Klubi: Lahemaa HK
Treener(id):
Helerin Tihane
AASA (2015)
Lahemaa HK AASA (2015) 1a
26
Treener(id):
Inge Ausna
HARDENTO-W (2012)
Liivimaa RK HARDENTO-W (2012) 2b | 3
27
Treener(id): Heiki Vatsel
Jaakko Kuusk
HAPPY LUCKY (2012)
Jumping Team Vatsel Heiki Vatsel HAPPY LUCKY (2012) 1a
28
Treener(id):
Janely Vahar
PINA COLADA (2012)
Liivimaa RK PINA COLADA (2012) 1a | 2b
29
Treener(id):
Kairi Dräbtsinskaja
FABIOUS JS (2015)
Viljandimaa RSK FABIOUS JS (2015) 2b | 3
30
Treener(id):
Kairi Dräbtsinskaja
PRINCE PRESTON (2017)
Viljandimaa RSK PRINCE PRESTON (2017) 1b
31
Treener(id):
Kaius Põder
CAPTAIN HOOF M (2017)
Tartumaa RSK CAPTAIN HOOF M (2017) 1b
32
Treener(id):
Kaius Põder
GALARDO (2016)
Tartumaa RSK GALARDO (2016) 1a | 2a
33
Treener(id):
Karol-Kenneth Lootus
JACO (2014)
Tartumaa RSK JACO (2014) 2b | 3
34
Treener(id):
Karol-Kenneth Lootus
JACK (2014)
Tartumaa RSK JACK (2014) 2b | 3
35
Treener(id):
Karol-Kenneth Lootus
JIM (2015)
Tartumaa RSK JIM (2015) 2b | 3
36
Treener(id): Aldo Kanepi
Karolin Harjak
BELINDA (2013)
Tallinna RSK Aldo Kanepi BELINDA (2013) 1a
37
Klubi: Lahemaa HK
Treener(id):
Keiti-Eliise Rebane
RAHVAEL (2009, SP)
Lahemaa HK RAHVAEL (2009, SP) 1a
38
Treener(id):
Kerli Lõbus
ARLICH (2012)
Viljandimaa RSK ARLICH (2012) 2b | 3
39
Treener(id):
Kersti Lillmaa
PRINCE PRESTON (2017)
Viljandimaa RSK PRINCE PRESTON (2017) 1a
40
Treener(id):
Kersti Lillmaa
PATRON (2013)
Viljandimaa RSK PATRON (2013) 1a | 2b
41
Treener(id):
Kertu Klettenberg
JOLANDA (2014)
RK Ruila Tall JOLANDA (2014) 3 | 4
42
Treener(id):
Kertu Klettenberg
KONRAD (2015)
RK Ruila Tall KONRAD (2015) 3
43
Treener(id): Urmas Raag
Ketlin Kuusk
CALINKA ESQUI (2017)
Liivimaa RK Urmas Raag CALINKA ESQUI (2017) 1b
44
Klubi:
Treener(id):
Kitija Kreimane (LAT)
KIANDRA
KIANDRA 1a
45
Klubi: Pinifer ET
Treener(id): Tiit Kivisild, Andres Treve
Klarissa Linnam
OBERON (2009)
Pinifer ET Tiit Kivisild, Andres Treve OBERON (2009) 2b
46
Treener(id):
Krista Pluutus
RUUBEN (2013)
Tartu Kalevi RK RUUBEN (2013) 1a
47
Treener(id):
Kristi Kõiv
KAFEE (2016)
Viljandimaa RSK KAFEE (2016) 2a
48
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Kristi Luha
QUINTANO GRAMINA (2016)
ESHKS QUINTANO GRAMINA (2016) 2a
49
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Kristiina Klaassen
POP STAR (2010)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel POP STAR (2010) 1a
50
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Kristiina Klaassen
WOODLAND (2003)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel WOODLAND (2003) 1a | 2b
51
Treener(id):
Kristiina Raudnagel
GIDION B (2011)
Märjamaa SK GIDION B (2011) 2b | 3
52
Treener(id):
Kristiina Raudnagel
GITANA (2015)
Märjamaa SK GITANA (2015) 2b | 3
53
Treener(id):
Kristiina Raudnagel
POP STAR (2010)
Märjamaa SK POP STAR (2010) 1a
54
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Kärtu-Liis Mihkelson
HEMINGWAY (2016)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel HEMINGWAY (2016) 2a | 2b
55
Treener(id): Andres Treve
Laura Leoste
ZIMBAB (2011)
Niitvälja RSK Andres Treve ZIMBAB (2011) 3 | 4
56
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Laurel Kask
BEIRUT (2009)
Tondi RSK BEIRUT (2009) 1a | 2b
57
Treener(id): Kertu Klettenberg
Lene Varula
LOPEZ (2009)
Viljandimaa RSK Kertu Klettenberg LOPEZ (2009) 4
58
Treener(id): Kertu Klettenberg
Lene Varula
IT’S ME (2013)
Viljandimaa RSK Kertu Klettenberg IT’S ME (2013) 3 | 4
59
Treener(id):
Lenna Buht
DALCO B (2008)
Vändra RSK DALCO B (2008) 2b
60
Treener(id):
Lenna Loore Sillandi
QUICK BOY RP (2014)
Viljandimaa RSK QUICK BOY RP (2014) 1a | 2b
61
Treener(id):
Maarja Somelar
EIFFEL (2013)
Viljandimaa RSK EIFFEL (2013) 1a | 2b
62
Klubi: RSK KRT
Treener(id): Heiki Vatsel
Marek Kumpan
FANTACY MP (2014)
RSK KRT Heiki Vatsel FANTACY MP (2014) 1a | 2b
63
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Margit Lindre
UZZI (2005)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel UZZI (2005) 1a
64
Treener(id):
Mariah Orover
I'M ALJANA SPECIAL (2015)
Pärnumaa RSK I'M ALJANA SPECIAL (2015) 2b | 3
65
Treener(id):
Mariah Orover
CARETINA (2013)
Pärnumaa RSK CARETINA (2013) 2b | 3
66
Treener(id):
Mariete Tamm
PICASA (2009)
Viljandimaa RSK PICASA (2009) 1a | 2b
67
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Marii Parve
DIOR (2008)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel DIOR (2008) 1a | 2b
68
Treener(id):
Maris Kallo
WATSON (2017)
Liivimaa RK WATSON (2017) 1b
69
Treener(id):
Marleen Vare
IBERIA (2015)
Viljandimaa RSK IBERIA (2015) 2b | 3
70
Treener(id):
Marleen Vare
GOLDEN DANCER (2010, SP)
Viljandimaa RSK GOLDEN DANCER (2010, SP) 1a
71
Treener(id):
Marlene Makarov
FRATS (2010)
Audruranna RSK FRATS (2010) 3 | 4
72
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Marta Koit
HARPOCRATES K (2012)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel HARPOCRATES K (2012) 1a | 2b
73
Treener(id):
Melissa-Marion Amiel
PLATAANIA (2017)
Viljandimaa RSK PLATAANIA (2017) 1b
74
Treener(id):
Melissa-Marion Amiel
FAIER (2016)
Viljandimaa RSK FAIER (2016) 2a
75
Treener(id):
Melissa-Marion Amiel
PAMMYLY (2016)
Viljandimaa RSK PAMMYLY (2016) 2a
76
Treener(id):
Melissa-Marion Amiel
FRANSISCO (2016)
Viljandimaa RSK FRANSISCO (2016) 2a
77
Treener(id):
Melissa-Marion Amiel
CREME DE LA CREME (2013)
Viljandimaa RSK CREME DE LA CREME (2013) 1a
78
Treener(id):
Merit Müür
LAKRICA (2011)
Tartu Kalevi RK LAKRICA (2011) 1a
79
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Aldo Kanepi, Rein Pill
Mia-Marleen Lanno
MINI COOPER HC (2017)
Tondi RSK Aldo Kanepi, Rein Pill MINI COOPER HC (2017) 1b
80
Treener(id): Tiit Kivisild
Mihkel Ait
MIRACLE (2017)
RK Ruila Tall Tiit Kivisild MIRACLE (2017) 1b
81
Treener(id):
Mirell Luts
PENELOPE DI CANTERO (2015)
Tartu Kalevi RK PENELOPE DI CANTERO (2015) 1a
82
Treener(id):
Mirell Luts
BUGATTI VINCERO JC (2017)
Tartu Kalevi RK BUGATTI VINCERO JC (2017) 1b
83
Treener(id): Hanno Ellermann
Rainer Hõim
LIETUS DEJA (2013)
Tartu Kalevi RK Hanno Ellermann LIETUS DEJA (2013) 2b | 3
84
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Rebeka Luhaste
QUERIDO MIO (2012)
ESHKS QUERIDO MIO (2012) 2b | 3
85
Treener(id):
Reelika Oissar
UNICATA (2017)
RK Ruila Tall UNICATA (2017) 1b
86
Treener(id):
Riho Viik
HARMONY (2012)
Vändra RSK HARMONY (2012) 1a
87
Treener(id):
Riho Viik
OBERON (2009)
Vändra RSK OBERON (2009) 1a
88
Treener(id): Hanno Ellermann
Siret Saks
VIGGO S (2016)
Liivimaa RK Hanno Ellermann VIGGO S (2016) 1a | 2a
89
Treener(id): Hanno Ellermann
Siret Saks
OURSON VAN T&L (2014)
Liivimaa RK Hanno Ellermann OURSON VAN T&L (2014) 2b | 3
90
Treener(id):
Sofie Lii Lidmets
REMBRANTS (2014)
Tartumaa RSK REMBRANTS (2014) 1a
91
Treener(id):
Stefani Sabrodin
VIVA LA VIE (2017)
Tartu Kalevi RK VIVA LA VIE (2017) 1b
92
Treener(id):
Stella-Ingrid Liinamäe
CALIMERO VON CIMELY (2003)
Tartu Kalevi RK CALIMERO VON CIMELY (2003) 2b | 3
93
Treener(id):
Stella-Ingrid Liinamäe
L EISFEE (2016)
Tartu Kalevi RK L EISFEE (2016) 1a | 2a
94
Treener(id):
Taisi Viire
BALERIIN (2011)
Pärnumaa RSK BALERIIN (2011) 2b | 3
95
Treener(id): Urmas Raag
Teele Kasepalu
BETTER (2010)
Tartumaa RSK Urmas Raag BETTER (2010) 2b | 3
96
Treener(id):
Tiiu Saarniit
FLASH DANCE (2008)
Audruranna RSK FLASH DANCE (2008) 1a
97
Treener(id):
Triinu Riisberg
ISTHAR ESQUI (2014)
Tartu Kalevi RK ISTHAR ESQUI (2014) 2b
98
Treener(id):
Urmas Raag
VERDICT (2016)
Tartumaa RSK VERDICT (2016) 2a
99
Treener(id):
Urmas Raag
VIRGINIA (2017)
Tartumaa RSK VIRGINIA (2017) 1b
100
Treener(id):
Urmas Raag
WILANDRA (2017)
Tartumaa RSK WILANDRA (2017) 1b
101
Treener(id):
Vanessa Mälberg
BOGEYMAN (2015)
Tartu Kalevi RK BOGEYMAN (2015) 2b | 3
102
Treener(id):
Veiko Uuk
BEITON (2011)
Tartumaa RSK BEITON (2011) 1a | 2b
103
Treener(id):
Veiko Uuk
LAMBORCINI (2015)
Tartumaa RSK LAMBORCINI (2015) 1a | 2b