Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2020
/
Ruila Suvi 2020
/ 4 - Tulemused
Ruila Suvi 2020
Aeg:
04.07.20 - 05.07.20
Korraldaja(d):
RK Ruila Tall
Asukoht:
Ruila
Sekretär:
Liisi Laanet
tel. 52 47 480, liisi.laanet@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/36834
Lisainfo
Võistluse lehele
04.07.20 - Klass 4 | 130 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud
Starte:
36
Võistluspaare:
36
Võistlejaid:
27
Hobuseid:
36
Koht
#
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Tulemus
1
Susan Kaleta
Susan Kaleta
Viljandimaa RSK
Treener(id):
Hanno Ellermann
HUDSON HORNET (2012)
Tulemus
0 / 56,87
Viljandimaa RSK
Hanno Ellermann
HUDSON HORNET (2012)
0 / 56,87
2
Rein Pill
Rein Pill
RK Ruila Tall
SLOOPY Z (2013)
Tulemus
0 / 58,38
RK Ruila Tall
SLOOPY Z (2013)
0 / 58,38
3
Hanno Ellermann
Hanno Ellermann
ESHKS
MOMENTUM (2012)
Tulemus
0 / 58,69
ESHKS
MOMENTUM (2012)
0 / 58,69
4
Ebbe-Liisa Sõnajalg
Ebbe-Liisa Sõnajalg
RSK KRT
ZINZINO (2012)
Tulemus
0 / 59,16
RSK KRT
ZINZINO (2012)
0 / 59,16
5
Tiit Kivisild
Tiit Kivisild
RK Ruila Tall
HALOUBET (2012)
Tulemus
0 / 60,87
RK Ruila Tall
HALOUBET (2012)
0 / 60,87
6
Ebbe-Liisa Sõnajalg
Ebbe-Liisa Sõnajalg
RSK KRT
ILORD (2013)
Tulemus
0 / 60,97
RSK KRT
ILORD (2013)
0 / 60,97
7
Piret Ervald
Piret Ervald
Viru Ratsu
CALANDA DE LAUBRY Z (2013)
Tulemus
0 / 61,99
Viru Ratsu
CALANDA DE LAUBRY Z (2013)
0 / 61,99
8
Gunnar Klettenberg
Gunnar Klettenberg
RK Ruila Tall
HUNTER (2012)
Tulemus
0 / 62,23
RK Ruila Tall
HUNTER (2012)
0 / 62,23
9
Johanna Krippel
Johanna Krippel
Viru Ratsu
HAPPYGIRL G (2012)
Tulemus
0 / 62,61
Viru Ratsu
HAPPYGIRL G (2012)
0 / 62,61
10
Mia-Marleen Lanno
Mia-Marleen Lanno
Tondi RSK
Treener(id):
Aldo Kanepi
CIAO BELO DES ERABLES (2012)
Tulemus
0 / 65,20
Tondi RSK
Aldo Kanepi
CIAO BELO DES ERABLES (2012)
0 / 65,20
11
Maarja Lutsokert
Maarja Lutsokert
RK Ruila Tall
NAVARRO (2011)
Tulemus
0 / 65,72
RK Ruila Tall
NAVARRO (2011)
0 / 65,72
12
Heleene Pruunsild
Heleene Pruunsild
ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
QUINCE (2012)
Tulemus
0 / 66,45
ESHKS
Hanno Ellermann
QUINCE (2012)
0 / 66,45
13
Maret Hallik
Maret Hallik
Tartu Kalevi RK
Treener(id):
Siim Nõmmoja
JALATUS II Z (2010)
Tulemus
0 / 68,30
Tartu Kalevi RK
Siim Nõmmoja
JALATUS II Z (2010)
0 / 68,30
14
Eliise Rannula
Eliise Rannula
Tallinna RSK
Treener(id):
Heiki Vatsel
EXTREME (2013)
Tulemus
0 / 68,48
Tallinna RSK
Heiki Vatsel
EXTREME (2013)
0 / 68,48
15
Rein Pill
Rein Pill
RK Ruila Tall
DOPPSKO CODA (2008)
Tulemus
0 / 69,92
RK Ruila Tall
DOPPSKO CODA (2008)
0 / 69,92
16
Lisanna Lepmets
Lisanna Lepmets
Märjamaa SK
Treener(id):
Kaie Aamisepp
KASHECHKIN VAN'T VERAHOF (2010)
Tulemus
0 / 71,52
Märjamaa SK
Kaie Aamisepp
KASHECHKIN VAN'T VERAHOF (2010)
0 / 71,52
17
Erik Aedviir
Erik Aedviir
Tondi RSK
CAHIR N (2012)
Tulemus
0 / 73,30
Tondi RSK
CAHIR N (2012)
0 / 73,30
18
Piret Ervald
Piret Ervald
Viru Ratsu
JOIE DE MA VIE (2009)
Tulemus
0 / 73,97
Viru Ratsu
JOIE DE MA VIE (2009)
0 / 73,97
19
Rein Pill
Rein Pill
RK Ruila Tall
ILADY (2013)
Tulemus
4 / 58,02
RK Ruila Tall
ILADY (2013)
4 / 58,02
20
Hanno Ellermann
Hanno Ellermann
ESHKS
GRAFFITI (2011)
Tulemus
4 / 61,29
ESHKS
GRAFFITI (2011)
4 / 61,29
21
Tiit Kivisild
Tiit Kivisild
RK Ruila Tall
VIGON (2013)
Tulemus
4 / 63,08
RK Ruila Tall
VIGON (2013)
4 / 63,08
22
Tiit Kivisild
Tiit Kivisild
RK Ruila Tall
MARIE ANTOINETTE N (2013)
Tulemus
4 / 68,74
RK Ruila Tall
MARIE ANTOINETTE N (2013)
4 / 68,74
23
Kertu Klettenberg
Kertu Klettenberg
RK Ruila Tall
WHITE DREAM (2009)
Tulemus
4 / 69,21
RK Ruila Tall
WHITE DREAM (2009)
4 / 69,21
24
Hanna-Marie Vabaoja
Hanna-Marie Vabaoja
Tondi RSK
Treener(id):
Monica Pärno
GOLDEN GRACE K (2012)
Tulemus
4 / 69,80
Tondi RSK
Monica Pärno
GOLDEN GRACE K (2012)
4 / 69,80
25
Andres Udeküll
Andres Udeküll
RSK KRT
HERDI (2012)
Tulemus
4 / 70,10
RSK KRT
HERDI (2012)
4 / 70,10
26
Saskia Maripuu
Saskia Maripuu
RK Ruila Tall
WODANA V (2011)
Tulemus
4 / 71,32
RK Ruila Tall
WODANA V (2011)
4 / 71,32
27
Andres Zirk
Andres Zirk
Tartumaa RSK
Treener(id):
Urmas Raag
VINCENT (2013)
Tulemus
4 / 73,09
Tartumaa RSK
Urmas Raag
VINCENT (2013)
4 / 73,09
28
Deily Aul
Deily Aul
Tartumaa RSK
Treener(id):
Urmas Raag
VERY CHARMING (2013)
Tulemus
4 / 73,45
Tartumaa RSK
Urmas Raag
VERY CHARMING (2013)
4 / 73,45
29
Oliver Karma
Oliver Karma
RK Ruila Tall
IGNAZIO (2013)
Tulemus
4 / 73,87
RK Ruila Tall
IGNAZIO (2013)
4 / 73,87
30
Miia Varula
Miia Varula
Viljandimaa RSK
TEUN Z (2011)
Tulemus
5 / 77,83
Viljandimaa RSK
TEUN Z (2011)
5 / 77,83
31
Siim Sinijärv
Siim Sinijärv
Pärnumaa RSK
EDDY (2013)
Tulemus
8 / 62,76
Pärnumaa RSK
EDDY (2013)
8 / 62,76
32
Agnes Podgorelov
Agnes Podgorelov
Tallinna RSK
Treener(id):
Pille Elson
,
Jekaterina Soiver
ROKADE (2011)
Tulemus
8 / 66,46
Tallinna RSK
Pille Elson
,
Jekaterina Soiver
ROKADE (2011)
8 / 66,46
33
Tarmo Kutsar
Tarmo Kutsar
Tallinna RSK
BEL CANTO N (2014)
Tulemus
8 / 70,18
Tallinna RSK
BEL CANTO N (2014)
8 / 70,18
34
Margit Mägi
Margit Mägi
RK Ruila Tall
CONTIGO BAY 2 (2013)
Tulemus
8 / 70,53
RK Ruila Tall
CONTIGO BAY 2 (2013)
8 / 70,53
35
Ebbe-Liisa Sõnajalg
Ebbe-Liisa Sõnajalg
RSK KRT
EGOTRIP (2014)
Tulemus
14 / 79,74
RSK KRT
EGOTRIP (2014)
14 / 79,74
36
Margit Mägi
Margit Mägi
RK Ruila Tall
CATINKA (2010)
Tulemus
17 / 90,05
RK Ruila Tall
CATINKA (2010)
17 / 90,05
Taustatööd