Võistlus

Nimi:
PERILA SUMMER TOUR II / EMV / Harrastajate MV / NHT, NPT / Talendijaht 2020 VII etapp / U18 ''X-Faktor'' 2020 V etapp / ESHKS NH sari VIII etapp
Aeg:
31.07.20 - 02.08.20
Korraldaja(d):
Tondi RSK
Sekretär:
Liisi Laanet
tel. 52 47 480, liisi.laanet@gmail.com
Tüüp:
NHT, rahvuslik, EMV, MV
Riik:
Eesti
Asukoht:
Perila Tallid
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/37273
Lisainfo:

Karikasarja üldinfo http://www.ratsaliit.ee/voistlussarjad-2020/.

31.07.20 - Klass 7 Prix de Interchemie Werken De Adelaar Eesti AS | skeemid RR10/RK10/RK11/M10/LP10/LK10 | handicap | Küride handicap

Osalejaid: 15

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id): Krista Raidmets
L kergem (LK10)
Riin Ingre Saare
KALIBER DP (2015)
Pärnumaa RSK Krista Raidmets KALIBER DP (2015) L kergem (LK10) 74,625% 74,625%
2
Klubi: RSK KRT
Treener(id): Alla Gladõševa
L kergem (LK10)
Jekaterina Rastoštšenkova
ICON SDB (2013)
RSK KRT Alla Gladõševa ICON SDB (2013) L kergem (LK10) 73,167% 73,167%
3
Treener(id):
L kergem (LK10)
Agnes Raudam
ROCKEFELLER (2011)
Saaremaa RSK ROCKEFELLER (2011) L kergem (LK10) 72,125% 72,125%
4
Klubi: Tondi RSK
L ponid (LP10)
Maria Mägi
RAIGO (2008, SP)
Tondi RSK Dina Ellermann, Alla Gladõševa RAIGO (2008, SP) L ponid (LP10) 72,083% 72,083%
5
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Alla Gladõševa
L ponid (LP10)
Berit Pihlak
CHICOLO (2012, VP)
Tondi RSK Alla Gladõševa CHICOLO (2012, VP) L ponid (LP10) 71,300% 71,300%
6
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Alla Gladõševa
R kergem (RK10)
Helena Kaal
CASSANDER (2010)
Tondi RSK Alla Gladõševa CASSANDER (2010) R kergem (RK10) 70,558% 70,558%
7
M (M10)
Laurel Leisna
CALENDULA (2007)
Niitvälja RSK Merle Männik, Alla Gladõševa CALENDULA (2007) M (M10) 70,208% 70,208%
8
L ponid (LP10)
Maria Mathilda Teder
RANT (2007, SP)
Niitvälja RSK Merle Männik, Alla Gladõševa RANT (2007, SP) L ponid (LP10) 69,642% 69,642%
9
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Alla Gladõševa
L kergem (LK10)
Kätlin Kivirand
HAILEY VITA (2012)
Tondi RSK Alla Gladõševa HAILEY VITA (2012) L kergem (LK10) 66,958% 66,958%
10
L ponid (LP10)
Annaliis Prodel
HERR ILVES (2007, VP)
Niitvälja RSK Merle Männik, Alla Gladõševa HERR ILVES (2007, VP) L ponid (LP10) 66,583% 66,583%
11
M (M10)
Miriam Tamm
SIR FORSYTHE CL (2007)
Niitvälja RSK Merle Männik, Alla Gladõševa SIR FORSYTHE CL (2007) M (M10) 66,458% 66,458%
12
Klubi: Tondi RSK
L ponid (LP10)
Kenry Kikkas
MC MORGAN J (2013, SP)
Tondi RSK Dina Ellermann, Alla Gladõševa MC MORGAN J (2013, SP) L ponid (LP10) 65,250% 65,250%
13
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Dina Ellermann
M (M10)
Marika Rand
ADELANTE (2012)
Tondi RSK Dina Ellermann ADELANTE (2012) M (M10) 63,858% 63,858%
14
Klubi: MTÜ EEC
Treener(id): Reet Kerro
L kergem (LK10)
Vasilina Savinova
KARUZO (2011)
MTÜ EEC Reet Kerro KARUZO (2011) L kergem (LK10) 61,267% 61,267%
15
Klubi: Viru Ratsu
R kergem (RK10)
Kalev Käsperson
BELTARIO (2010)
Viru Ratsu Dina Ellermann, Alla Gladõševa BELTARIO (2010) R kergem (RK10) 57,425% 57,425%