Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Massu Sügis 2020 / Pärnumaa MV / Harrastajate Karikas 2020 Finaal
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
61
Starte:
88
Ära jäänud starte:
0
Võistlejaid:
55
Hobuseid:
56
Stardid päevade kaupa:
06.09.20, pühapäev:
88
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Alisa Veepalu
Alisa Veepalu
Massu RK
VOORE AMBRA (2009)
Klass(id)
1
Massu RK
VOORE AMBRA (2009)
1
2
Anne Tipp
Anne Tipp
Liivimaa RK
GROSS (2014)
Treener(id):
Maris Kartau
Klass(id)
2
|
4
Liivimaa RK
Maris Kartau
GROSS (2014)
2
|
4
3
Annika Tiits
Annika Tiits
RK El Awrah ET
SAPNIS VIGRIS (2014)
Klass(id)
5
RK El Awrah ET
SAPNIS VIGRIS (2014)
5
4
Ave Kuusemets
Ave Kuusemets
Audruranna RSK
HEATHROW SV (2012)
Treener(id):
Krista Raidmets
Klass(id)
12
Audruranna RSK
Krista Raidmets
HEATHROW SV (2012)
12
5
Britt Ülesoo
Britt Ülesoo
Avante
AMAZING AT ONCE (2014)
Klass(id)
2
|
6
Avante
AMAZING AT ONCE (2014)
2
|
6
6
Carola Raud
Carola Raud
Massu RK
VISKI (2014)
Klass(id)
1
|
2
Massu RK
VISKI (2014)
1
|
2
7
Carola Raud
Carola Raud
Massu RK
ORFIX (2008)
Klass(id)
1
|
2
Massu RK
ORFIX (2008)
1
|
2
8
Catlyn Lepman
Catlyn Lepman
Audruranna RSK
MCBOLERO J (2015)
Treener(id):
Katrin Tinno
,
Alla Gladõševa
Klass(id)
4
Audruranna RSK
Katrin Tinno
,
Alla Gladõševa
MCBOLERO J (2015)
4
9
Cristiana Engel
Cristiana Engel
Tondi RSK
TRISTAN J (2011, SP)
Treener(id):
Dina Ellermann
Klass(id)
1
|
2
Tondi RSK
Dina Ellermann
TRISTAN J (2011, SP)
1
|
2
10
Darja Šunina
Darja Šunina
RSK Espoir
FERRARI (2006)
Klass(id)
8
RSK Espoir
FERRARI (2006)
8
11
Eleriin Kurs
Eleriin Kurs
Liivimaa RK
REBELLA (2008)
Klass(id)
7
|
8
Liivimaa RK
REBELLA (2008)
7
|
8
12
Eliis Pääsuke
Eliis Pääsuke
Tondi RSK
ZINZINA (2013)
Treener(id):
Alla Gladõševa
Klass(id)
10
Tondi RSK
Alla Gladõševa
ZINZINA (2013)
10
13
Eliise Kaups
Eliise Kaups
Hiiumaa RSK
ZANDER DE BERKS (2014)
Treener(id):
Maarja Berkmann
Klass(id)
1
Hiiumaa RSK
Maarja Berkmann
ZANDER DE BERKS (2014)
1
14
Ella Miina Koger
Ella Miina Koger
RK Ruila Tall
GRAPE MODE (2011)
Treener(id):
Anni Kaljund
Klass(id)
2
|
3
RK Ruila Tall
Anni Kaljund
GRAPE MODE (2011)
2
|
3
15
Emma Nahkor
Emma Nahkor
Niitvälja RSK
MC LAREN (2013, SP)
Treener(id):
Ellen Vatsel
Klass(id)
1
|
2
Niitvälja RSK
Ellen Vatsel
MC LAREN (2013, SP)
1
|
2
16
Emma Tuvi
Emma Tuvi
Audruranna RSK
COINTREAU (2003)
Treener(id):
Krista Raidmets
Klass(id)
9
Audruranna RSK
Krista Raidmets
COINTREAU (2003)
9
17
Emma Tuvi
Emma Tuvi
Audruranna RSK
ROKIT (2003)
Treener(id):
Krista Raidmets
Klass(id)
11
Audruranna RSK
Krista Raidmets
ROKIT (2003)
11
18
Evelina Leppik
Evelina Leppik
RSK Espoir
RIISI (2010)
Klass(id)
1
RSK Espoir
RIISI (2010)
1
19
Greete Kalmus
Greete Kalmus
Pärnumaa RSK
PERLON (2007)
Treener(id):
Vilve Tammearu
Klass(id)
2
|
6
Pärnumaa RSK
Vilve Tammearu
PERLON (2007)
2
|
6
20
Grete Hussar
Grete Hussar
Saaremaa RSK
HADES VON SEEDER (2016)
Klass(id)
2
Saaremaa RSK
HADES VON SEEDER (2016)
2
21
Grete Hussar
Grete Hussar
Saaremaa RSK
TOSCA VON SEEDER (2016)
Klass(id)
2
Saaremaa RSK
TOSCA VON SEEDER (2016)
2
22
Grete Hussar
Grete Hussar
Saaremaa RSK
DARIUS VON SEEDER (2016)
Klass(id)
3
Saaremaa RSK
DARIUS VON SEEDER (2016)
3
23
Grete Hussar
Grete Hussar
Saaremaa RSK
EDWARD I VON SEEDER (2014)
Klass(id)
7
Saaremaa RSK
EDWARD I VON SEEDER (2014)
7
24
Helene Rebane
Helene Rebane
Valgeranna RSK
GRAMMONT (2008)
Treener(id):
Vilve Tammearu
Klass(id)
2
|
6
Valgeranna RSK
Vilve Tammearu
GRAMMONT (2008)
2
|
6
25
Helina Täht
Helina Täht
Saare RK
ALBERGO AMEXO (2007)
Klass(id)
2
|
5
Saare RK
ALBERGO AMEXO (2007)
2
|
5
26
Helle Kilk
Helle Kilk
Vändra RSK
ZEUS (2015)
Treener(id):
Reet Jänes
Klass(id)
4
Vändra RSK
Reet Jänes
ZEUS (2015)
4
27
Jane Aluve
Jane Aluve
Märjamaa SK
NIBIRU (2014)
Treener(id):
Stella Kuusemets
,
Krista Raidmets
Klass(id)
3
|
4
Märjamaa SK
Stella Kuusemets
,
Krista Raidmets
NIBIRU (2014)
3
|
4
28
Kaija Vare
Kaija Vare
Viru Ratsu
FOGEL (2008)
Klass(id)
7
|
8
Viru Ratsu
FOGEL (2008)
7
|
8
29
Karoli Kanarbik
Karoli Kanarbik
Märjamaa SK
EMMANUELLE (2013, SP)
Treener(id):
Stella Kuusemets
Klass(id)
1
Märjamaa SK
Stella Kuusemets
EMMANUELLE (2013, SP)
1
30
Katarina Heli
Katarina Heli
Niitvälja RSK
LENNERT (2014, VP)
Treener(id):
Merle Männik
Klass(id)
6
|
7
Niitvälja RSK
Merle Männik
LENNERT (2014, VP)
6
|
7
31
Kerly Nooska
Kerly Nooska
Viru Ratsu
CAESAR (2014)
Treener(id):
Kaija Vare
Klass(id)
5
Viru Ratsu
Kaija Vare
CAESAR (2014)
5
32
Kirsika Neimla
Kirsika Neimla
Viru Ratsu
TAURYA DE FORTUNA (2015)
Treener(id):
Dina Ellermann
Klass(id)
3
|
4
Viru Ratsu
Dina Ellermann
TAURYA DE FORTUNA (2015)
3
|
4
33
Kätlin Kruus
Kätlin Kruus
Tondi RSK
HAILEY VITA (2012)
Treener(id):
Alla Gladõševa
Klass(id)
10
Tondi RSK
Alla Gladõševa
HAILEY VITA (2012)
10
34
Külli Roosileht
Külli Roosileht
RSK KRT
RÜNNHILDE (2011)
Klass(id)
11
RSK KRT
RÜNNHILDE (2011)
11
35
Laura Sarv
Laura Sarv
Niitvälja RSK
EVLAT (2012, SP)
Treener(id):
Merle Männik
Klass(id)
6
|
7
Niitvälja RSK
Merle Männik
EVLAT (2012, SP)
6
|
7
36
Liina Härma
Liina Härma
Märjamaa SK
EHKUR (2012)
Klass(id)
5
Märjamaa SK
EHKUR (2012)
5
37
Liinu Vaan
Liinu Vaan
EHS
CAFFEE (2016)
Klass(id)
4
EHS
CAFFEE (2016)
4
38
Liisa Kabur
Liisa Kabur
Audruranna RSK
ROYAL STRAIGHT FLUSH (2011)
Treener(id):
Katrin Tinno
Klass(id)
6
|
7
Audruranna RSK
Katrin Tinno
ROYAL STRAIGHT FLUSH (2011)
6
|
7
39
Lisette Kivro
Lisette Kivro
Pärnumaa RSK
MC GREGOR J (2012, SP)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
6
|
9
Pärnumaa RSK
Kadri Kullerkupp
MC GREGOR J (2012, SP)
6
|
9
40
Maarja Baumann
Maarja Baumann
Pärnumaa RSK
CEZANNE (2002)
Treener(id):
Krista Raidmets
Klass(id)
3
|
7
Pärnumaa RSK
Krista Raidmets
CEZANNE (2002)
3
|
7
41
Maria Kivisoo
Maria Kivisoo
Audruranna RSK
CAFFEE (2016)
Klass(id)
2
Audruranna RSK
CAFFEE (2016)
2
42
Maria Kivisoo
Maria Kivisoo
Audruranna RSK
UBACH ALANNA (2007)
Klass(id)
7
Audruranna RSK
UBACH ALANNA (2007)
7
43
Maria Kuklinskaja
Maria Kuklinskaja
RSK Espoir
RIISI (2010)
Klass(id)
1
RSK Espoir
RIISI (2010)
1
44
Maria Mägi
Maria Mägi
Tondi RSK
SHAMPAGNA (2010)
Treener(id):
Alla Gladõševa
,
Dina Ellermann
Klass(id)
11
Tondi RSK
Alla Gladõševa
,
Dina Ellermann
SHAMPAGNA (2010)
11
45
Marietta Valle
Marietta Valle
Tondi RSK
ZINZINA (2013)
Treener(id):
Alla Gladõševa
Klass(id)
5
Tondi RSK
Alla Gladõševa
ZINZINA (2013)
5
46
Marit Piiskoppel
Marit Piiskoppel
Tondi RSK
LEHITKA (2006)
Klass(id)
10
Tondi RSK
LEHITKA (2006)
10
47
Melissa Meigas
Melissa Meigas
Niitvälja RSK
WILLIAM (2005)
Klass(id)
6
|
7
Niitvälja RSK
WILLIAM (2005)
6
|
7
48
Mona Johanson
Mona Johanson
Tallinna RSK
RIIDA (2012)
Treener(id):
Pille Pajulaid
Klass(id)
1
Tallinna RSK
Pille Pajulaid
RIIDA (2012)
1
49
Raili Jõelaht
Raili Jõelaht
Märjamaa SK
EMMANUELLE (2013, SP)
Treener(id):
Stella Kuusemets
Klass(id)
4
Märjamaa SK
Stella Kuusemets
EMMANUELLE (2013, SP)
4
50
Riin Iiris Vanatoa
Riin Iiris Vanatoa
Massu RK
UBACH ALANNA (2007)
Klass(id)
3
Massu RK
UBACH ALANNA (2007)
3
51
Riin Ingre Saare
Riin Ingre Saare
Pärnumaa RSK
KALIBER DP (2015)
Treener(id):
Krista Raidmets
Klass(id)
3
|
8
Pärnumaa RSK
Krista Raidmets
KALIBER DP (2015)
3
|
8
52
Riin Reitmann-Võhovanets
Riin Reitmann-Võhovanets
RK El Awrah ET
ARIESSA (2013)
Treener(id):
Reet Jänes
Klass(id)
4
RK El Awrah ET
Reet Jänes
ARIESSA (2013)
4
53
Sandra Soomre
Sandra Soomre
RSK KRT
RAKET (2008)
Klass(id)
5
|
7
RSK KRT
RAKET (2008)
5
|
7
54
Sarah Peterson
Sarah Peterson
Massu RK
LÜÜRIKA (2014)
Klass(id)
2
|
3
Massu RK
LÜÜRIKA (2014)
2
|
3
55
Tiina Kuusmann
Tiina Kuusmann
RSK KRT
IVANHOE (2013)
Treener(id):
Alla Gladõševa
Klass(id)
9
|
11
RSK KRT
Alla Gladõševa
IVANHOE (2013)
9
|
11
56
Triinu Lepa
Triinu Lepa
Audruranna RSK
ORION (2015)
Treener(id):
Krista Raidmets
Klass(id)
8
Audruranna RSK
Krista Raidmets
ORION (2015)
8
57
Tuuli Toompark
Tuuli Toompark
SA Tallinna RK
MIDNIGHT J (2014)
Treener(id):
Pille Pajulaid
Klass(id)
1
SA Tallinna RK
Pille Pajulaid
MIDNIGHT J (2014)
1
58
Vaike Reinmaa
Vaike Reinmaa
Massu RK
ROXETTE (2012)
Klass(id)
2
|
6
Massu RK
ROXETTE (2012)
2
|
6
59
Vanessa Poolgas
Vanessa Poolgas
RK El Awrah ET
DARK KNIGHT (2008)
Treener(id):
Anni Kaljund
Klass(id)
2
|
3
RK El Awrah ET
Anni Kaljund
DARK KNIGHT (2008)
2
|
3
60
Vasilina Savinova
Vasilina Savinova
MTÜ EEC
KARUZO (2011)
Treener(id):
Reet Kerro
Klass(id)
12
MTÜ EEC
Reet Kerro
KARUZO (2011)
12
61
Viktooria Vesingi
Viktooria Vesingi
Hiiumaa RSK
KUTI KUTI (2004)
Treener(id):
Maarja Berkmann
Klass(id)
1
|
2
Hiiumaa RSK
Maarja Berkmann
KUTI KUTI (2004)
1
|
2
Taustatööd