Võistlus

Nimi:
PERILA SUMMER TOUR I - Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat, Suvine Ponikarikas 2020 III etapp
Aeg:
23.07.20 - 26.07.20
Korraldaja(d):
Tondi RSK, Perila tallid, ESHKS, EHKAS
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
NHT, rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Perila
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/37140
Lisainfo:

Karikasarja üldinfo https://www.ratsaliit.ee/voistlussarjad-2020/

25.07.20 - Klass 16 Prix de Perila Tallid | 110 cm | Art. 274.1.5.3, kahefaasiline | Avatud

Osalejaid: 36

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Elisabeth Ervald
LIBERTY D'ESTELLA (2004)
Viru Ratsu LIBERTY D'ESTELLA (2004) 0 / 55,44 / 0 / 33,44 0 / 55,44 / 0 / 33,44
2
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
EMORA (2009)
Viru Ratsu EMORA (2009) 0 / 55,69 / 0 / 34,12 0 / 55,69 / 0 / 34,12
3
Treener(id): Andres Treve
Mari Talinurm
CALVIN (2008)
RK Ruila Tall Andres Treve CALVIN (2008) 0 / 56,78 / 0 / 34,28 0 / 56,78 / 0 / 34,28
4
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Luise Vevers
RUUDI (2010)
Saare RK RUUDI (2010) 0 / 60,75 / 0 / 35,59 0 / 60,75 / 0 / 35,59
5
Treener(id):
Marie Adele Abel
ROLEX (2007)
Saaremaa RSK ROLEX (2007) 0 / 52,93 / 0 / 35,94 0 / 52,93 / 0 / 35,94
6
Treener(id): Andres Udeküll
Riin Tammet
EDWINA (2012)
Märjamaa SK Andres Udeküll EDWINA (2012) 0 / 57,81 / 0 / 37,50 0 / 57,81 / 0 / 37,50
7
Treener(id):
Kerli Lõbus
ARLICH (2012)
Viljandimaa RSK ARLICH (2012) 0 / 59,59 / 0 / 38,47 0 / 59,59 / 0 / 38,47
8
Treener(id):
Berit Truuts
BARBAROSSA (2013)
Liivimaa RK BARBAROSSA (2013) 0 / 56,97 / 0 / 39,41 0 / 56,97 / 0 / 39,41
9
Treener(id):
Helen-Britt Liidemann
IKARDO (2013)
RK Ruila Tall IKARDO (2013) 0 / 57,50 / 0 / 40,65 0 / 57,50 / 0 / 40,65
10
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Anna Maria Tamberg
LITTLE JOHN (2008)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel LITTLE JOHN (2008) 0 / 58,66 / 0 / 41,78 0 / 58,66 / 0 / 41,78
11
Klubi:
Treener(id): Andres Udeküll
Grete Veske
BEAUTY STAR K Z (2012)
Andres Udeküll BEAUTY STAR K Z (2012) 0 / 50,94 / 0 / 42,31 0 / 50,94 / 0 / 42,31
12
Klubi: RSK Simon
Treener(id):
Mirtel Etverk
GOGO DEMON (2008, SP)
RSK Simon GOGO DEMON (2008, SP) 0 / 61,08 / 0 / 42,34 0 / 61,08 / 0 / 42,34
13
Klubi: ESHKS
Treener(id): Pille Elson
Elise Lott
GAMEELIA (2014)
ESHKS Pille Elson GAMEELIA (2014) 0 / 58,16 / 0 / 42,43 0 / 58,16 / 0 / 42,43
14
Klubi: RSK Ruttar
Treener(id): Andres Udeküll
Kärol Järviste
HUP (2012)
RSK Ruttar Andres Udeküll HUP (2012) 0 / 61,37 / 0 / 48,53 0 / 61,37 / 0 / 48,53
15
Klubi:
Treener(id):
Annija Eliza Stabija (LAT)
CAVALIER (2010)
CAVALIER (2010) 0 / 55,04 / 4 / 39,50 0 / 55,04 / 4 / 39,50
16
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kätlin Kirik
LASDON (2006)
Tondi RSK LASDON (2006) 0 / 59,31 / 4 / 44,13 0 / 59,31 / 4 / 44,13
17
Treener(id):
Kristiina Raudnagel
Z GEISHA (2011)
Märjamaa SK Z GEISHA (2011) 0 / 57,82 / 4 / 45,31 0 / 57,82 / 4 / 45,31
18
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Meriel Isok
CP COME ON CARMARC (2008)
Tondi RSK CP COME ON CARMARC (2008) 0 / 59,97 / 4 / 51,19 0 / 59,97 / 4 / 51,19
19
Treener(id):
Catlin Vatsel
JOIE LE VIVRE (2014)
RK Ruila Tall JOIE LE VIVRE (2014) 0 / 63,19 / 6 / 57,00 0 / 63,19 / 6 / 57,00
20
Treener(id): Anni Kaljund
Liis Tishler
MON ART (2013, SP)
Niitvälja RSK Anni Kaljund MON ART (2013, SP) 0 / 59,96 / 8 / 50,25 0 / 59,96 / 8 / 50,25
21
Treener(id):
Eeva Helga Kupits
PACKETA (2009)
Saaremaa RSK PACKETA (2009) 4 / 51,34 4 / 51,34
22
Treener(id):
Kersti Lillmaa
PIXY C (2013)
Viljandimaa RSK PIXY C (2013) 4 / 55,43 4 / 55,43
23
Klubi: Tondi RSK
Johanna Jürisson
NINETY-NINE (2012)
Tondi RSK Kristiina Pähn, Tiit Kivisild NINETY-NINE (2012) 4 / 56,04 4 / 56,04
24
Treener(id):
Lenna Buht
PATRIITS (2007)
Vändra RSK PATRIITS (2007) 4 / 57,78 4 / 57,78
25
Treener(id):
Siim Sinijärv
BELCANTO (2006)
Pärnumaa RSK BELCANTO (2006) 4 / 58,03 4 / 58,03
26
Treener(id): Urmas Raag
Gerda Kõvamaa
COCO-BAROCCO (2012)
Tartumaa RSK Urmas Raag COCO-BAROCCO (2012) 4 / 59,88 4 / 59,88
27
Klubi: Tondi RSK
Emma-Elisa Randväli
GENESIS (2011, SP)
Tondi RSK Kaie Kangur, Sirje Argus, Dina Ellermann GENESIS (2011, SP) 4 / 62,19 4 / 62,19
28
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Kristiina Klaassen
WOODLAND (2003)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel WOODLAND (2003) 4 / 64,53 4 / 64,53
29
Treener(id):
Getlin Laaniste
AUTOMATIC PILOT (2007)
RK Ruila Tall AUTOMATIC PILOT (2007) 4 / 68,22 4 / 68,22
30
Kristiin Sõõrumaa
ORHIDEE (2008)
SA Tallinna RK Pille Elson, Jekaterina Soiver ORHIDEE (2008) 5 / 69,74 5 / 69,74
31
Treener(id): Monica Pärno
Kert Joandi
FIRENZE (2008)
RK Ruila Tall Monica Pärno FIRENZE (2008) 6 / 75,78 6 / 75,78
32
Treener(id):
Carmen Peussa
CORDA (2013)
Märjamaa SK CORDA (2013) 8 / 58,44 8 / 58,44
33
Klubi: RSK KRT
Treener(id): Andres Udeküll
Aleksandra Nõmberg
CROWN IMPERIAL Z (2013)
RSK KRT Andres Udeküll CROWN IMPERIAL Z (2013) 8 / 63,78 8 / 63,78
34
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Rebecca Blumfeldt
VIIKING (2011)
Tondi RSK VIIKING (2011) 9 / 70,68 9 / 70,68
Treener(id): Andres Treve
Pille Pajulaid
COLIN MCRAE RP (2014)
Tallinna RSK Andres Treve COLIN MCRAE RP (2014) elim elim
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Liis Laigu
RUBIO (2012)
Tondi RSK RUBIO (2012) elim elim