Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2020
/
Luunja Karikas 40!
/ 1 - Tulemused
Luunja Karikas 40!
Aeg:
31.07.20 - 02.08.20
Korraldaja(d):
Tartumaa RSK
Asukoht:
Luunja
Sekretär:
Triinu Hansen
tel. 53 013 432, luunjavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo
NB! Reedese, 31.07.2020, võistluspäeva algus on kl 10.00
Võistluse lehele
31.07.20 - Klass 1 Prix de Equifirst | 120 cm | Art. 274.1.5.3, kahefaasiline | Avatud
Starte:
32
Võistluspaare:
32
Võistlejaid:
23
Hobuseid:
31
Koht
#
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Tulemus
1
Jessica Raide
Jessica Raide
RSK FenEst Equestrian
HIGHSCORE "B" (2012)
Tulemus
0 / 47,46 / 0 / 26,47
RSK FenEst Equestrian
HIGHSCORE "B" (2012)
0 / 47,46 / 0 / 26,47
2
Anna-Liisa Raudsepp
Anna-Liisa Raudsepp
Järvamaa RSK
Treener(id):
Vilvi Laanet
, Raivo Laanet
LATVIS (2011)
Tulemus
0 / 43,84 / 0 / 27,31
Järvamaa RSK
Vilvi Laanet
, Raivo Laanet
LATVIS (2011)
0 / 43,84 / 0 / 27,31
3
Tiit Kivisild
Tiit Kivisild
RK Ruila Tall
HALOUBET (2012)
Tulemus
0 / 48,29 / 0 / 28,22
RK Ruila Tall
HALOUBET (2012)
0 / 48,29 / 0 / 28,22
4
Marie-Annabel Reiner
Marie-Annabel Reiner
Viljandimaa RSK
Treener(id):
Ivo Ots
ERNEST W (2009)
Tulemus
0 / 48,03 / 0 / 28,25
Viljandimaa RSK
Ivo Ots
ERNEST W (2009)
0 / 48,03 / 0 / 28,25
5
Kullo Kender
Kullo Kender
RK Ruila Tall
CHARLOTTE DUNDAS (2012)
Tulemus
0 / 51,18 / 0 / 29,13
RK Ruila Tall
CHARLOTTE DUNDAS (2012)
0 / 51,18 / 0 / 29,13
5
Linda Randpere
Linda Randpere
RK Ruila Tall
HUDSON HORNET (2012)
Tulemus
0 / 46,88 / 0 / 29,13
RK Ruila Tall
HUDSON HORNET (2012)
0 / 46,88 / 0 / 29,13
7
Kertu Klettenberg
Kertu Klettenberg
RK Ruila Tall
WHITE DREAM (2009)
Tulemus
0 / 50,78 / 0 / 30,38
RK Ruila Tall
WHITE DREAM (2009)
0 / 50,78 / 0 / 30,38
8
Heleene Pruunsild
Heleene Pruunsild
ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
QUINCE (2012)
Tulemus
0 / 45,44 / 0 / 32,24
ESHKS
Hanno Ellermann
QUINCE (2012)
0 / 45,44 / 0 / 32,24
9
Heiki Vatsel
Heiki Vatsel
RSK KRT
JABALOU (2014)
Tulemus
0 / 49,38 / 4 / 30,59
RSK KRT
JABALOU (2014)
0 / 49,38 / 4 / 30,59
10
Inge Ausna
Inge Ausna
Liivimaa RK
HARDENTO-W (2012)
Tulemus
0 / 46,37 / 4 / 32,78
Liivimaa RK
HARDENTO-W (2012)
0 / 46,37 / 4 / 32,78
11
Andres Zirk
Andres Zirk
Tartumaa RSK
ESPRIT DU BUISSON Z (2012)
Tulemus
0 / 52,54 / 5 / 37,81
Tartumaa RSK
ESPRIT DU BUISSON Z (2012)
0 / 52,54 / 5 / 37,81
12
Eveliina Riikonen (FIN)
Eveliina Riikonen (FIN)
DINO DE LONGPRE
Tulemus
1 / 55,20
DINO DE LONGPRE
1 / 55,20
13
Ivo Ots
Ivo Ots
RSK FenEst Equestrian
CANDOUR ESQUI (2013)
Tulemus
4 / 48,23
RSK FenEst Equestrian
CANDOUR ESQUI (2013)
4 / 48,23
14
Gerda Kõvamaa
Gerda Kõvamaa
Tartumaa RSK
Treener(id):
Urmas Raag
COCO-BAROCCO (2012)
Tulemus
4 / 48,96
Tartumaa RSK
Urmas Raag
COCO-BAROCCO (2012)
4 / 48,96
15
Urmas Raag
Urmas Raag
Tartumaa RSK
JACQUELINE (2013)
Tulemus
4 / 50,10
Tartumaa RSK
JACQUELINE (2013)
4 / 50,10
16
Berit Truuts
Berit Truuts
Liivimaa RK
ADRIA (2011)
Tulemus
4 / 50,33
Liivimaa RK
ADRIA (2011)
4 / 50,33
17
Heleene Pruunsild
Heleene Pruunsild
ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
CAMARA Z (2011)
Tulemus
4 / 51,01
ESHKS
Hanno Ellermann
CAMARA Z (2011)
4 / 51,01
18
Andres Zirk
Andres Zirk
Tartumaa RSK
Treener(id):
Urmas Raag
DIAMANT'S GIRL Z (2009)
Tulemus
4 / 52,25
Tartumaa RSK
Urmas Raag
DIAMANT'S GIRL Z (2009)
4 / 52,25
19
Andres Zirk
Andres Zirk
Tartumaa RSK
Treener(id):
Urmas Raag
BETTER (2010)
Tulemus
4 / 53,71
Tartumaa RSK
Urmas Raag
BETTER (2010)
4 / 53,71
20
Gunnar Klettenberg
Gunnar Klettenberg
RK Ruila Tall
JACKSON FIVE (2014)
Tulemus
4 / 54,72
RK Ruila Tall
JACKSON FIVE (2014)
4 / 54,72
21
Kaius Põder
Kaius Põder
Tartumaa RSK
Treener(id):
Urmas Raag
JACKSON V/H DAUWHOF (2009)
Tulemus
5 / 58,30
Tartumaa RSK
Urmas Raag
JACKSON V/H DAUWHOF (2009)
5 / 58,30
22
Aleksandra Kliimand
Aleksandra Kliimand
Tartumaa RSK
Treener(id):
Urmas Raag
WARLOCK (2009)
Tulemus
7 / 65,36
Tartumaa RSK
Urmas Raag
WARLOCK (2009)
7 / 65,36
23
Kullo Kender
Kullo Kender
RK Ruila Tall
CESAR (2012)
Tulemus
8 / 54,25
RK Ruila Tall
CESAR (2012)
8 / 54,25
24
Tiit Kivisild
Tiit Kivisild
RK Ruila Tall
VIGON (2013)
Tulemus
8 / 69,09
RK Ruila Tall
VIGON (2013)
8 / 69,09
25
Carolina Adriana Lillevälja
Carolina Adriana Lillevälja
Tartumaa RSK
Treener(id):
Urmas Raag
POWER BOY (2010)
Tulemus
9 / 57,67
Tartumaa RSK
Urmas Raag
POWER BOY (2010)
9 / 57,67
26
Kullo Kender
Kullo Kender
RK Ruila Tall
STRIGA (2008)
Tulemus
9 / 74,25
RK Ruila Tall
STRIGA (2008)
9 / 74,25
27
Berit Truuts
Berit Truuts
Liivimaa RK
BARBAROSSA (2013)
Tulemus
11 / 65,30
Liivimaa RK
BARBAROSSA (2013)
11 / 65,30
28
Sofie Lii Lidmets
Sofie Lii Lidmets
Tartumaa RSK
HAKUNA VAN DE KRAENBERG (2007)
Tulemus
12 / 70,72
Tartumaa RSK
HAKUNA VAN DE KRAENBERG (2007)
12 / 70,72
29
Kärol Valvik
Kärol Valvik
Nõo RK
Treener(id):
Kristina Ulrika Arme
GRENARDI (2009)
Tulemus
16 / 50,16
Nõo RK
Kristina Ulrika Arme
GRENARDI (2009)
16 / 50,16
30
Deily Aul
Deily Aul
Tartumaa RSK
Treener(id):
Urmas Raag
LAKRICA (2011)
Tulemus
16 / 69,88
Tartumaa RSK
Urmas Raag
LAKRICA (2011)
16 / 69,88
Anna-Liisa Raudsepp
Anna-Liisa Raudsepp
Järvamaa RSK
Treener(id):
Vilvi Laanet
, Raivo Laanet
CARDOS (2013)
Tulemus
elim
Järvamaa RSK
Vilvi Laanet
, Raivo Laanet
CARDOS (2013)
elim
Krista Kutsar
Krista Kutsar
Tartumaa RSK
Treener(id):
Urmas Raag
GASTONS (2009)
Tulemus
katkestas
Tartumaa RSK
Urmas Raag
GASTONS (2009)
katkestas
Taustatööd