Võistlus

Nimi:
Niitvälja Talvekarikas 2020 II etapp
Aeg:
22.02.20 - 23.02.20
Korraldaja(d):
Niitvälja Tallid OÜ
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, niitvaljavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Niitvälja RK
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/35728
Lisainfo:

Karikasarja üldinfo http://www.ratsaliit.ee/voistlussarjad-2020/

22.02.20 - Klass 3b Prix de Bluebird | 100 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud

Osalejaid: 55

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Kerli Raudmägi
POBKE (2014, VP)
SA Tallinna RK POBKE (2014, VP) 0 / 43,68 0 / 43,68
2
Treener(id):
Grete Triisa
ROKIT (2012, SP)
Viljandimaa RSK ROKIT (2012, SP) 0 / 45,66 0 / 45,66
3
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Aldo Kanepi
Mia-Marleen Lanno
TAGLAS (2011, VP)
Tondi RSK Aldo Kanepi TAGLAS (2011, VP) 0 / 45,72 0 / 45,72
4
Kristiin Sõõrumaa
ORHIDEE (2008)
SA Tallinna RK Jekaterina Soiver, Pille Elson ORHIDEE (2008) 0 / 48,53 0 / 48,53
5
Treener(id):
Maarja-Liisa Lill
DIM SUM (2008)
RK Ruila Tall DIM SUM (2008) 0 / 49,03 0 / 49,03
6
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Karmen Mill
CHARMONY (2014)
Tondi RSK CHARMONY (2014) 0 / 49,18 0 / 49,18
7
Klubi:
Treener(id): Andres Udeküll
Grete Veske
BEAUTY STAR K Z (2012)
Andres Udeküll BEAUTY STAR K Z (2012) 0 / 49,53 0 / 49,53
8
Treener(id): Kaidi Lunter
Elisabeth Palm
ALVAR (2013, SP)
Suuresti RSK Kaidi Lunter ALVAR (2013, SP) 0 / 50,03 0 / 50,03
9
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id): Helene Proover
Annika Lehtmets
SITSIILIA (2012)
Viru Ratsu Helene Proover SITSIILIA (2012) 0 / 50,50 0 / 50,50
10
Treener(id): Janely Saar
Birgit Adler
DOMINGO (2013, SP)
Valgeranna RSK Janely Saar DOMINGO (2013, SP) 0 / 50,72 0 / 50,72
11
Oskar Eivak
JO JO MINKA (2009)
Tallinna RSK Pille Elson, Jekaterina Soiver JO JO MINKA (2009) 0 / 51,25 0 / 51,25
12
Treener(id): Hanno Ellermann
Mariete Tamm
PICASA (2009)
Viljandimaa RSK Hanno Ellermann PICASA (2009) 0 / 51,47 0 / 51,47
13
Treener(id): Hanno Ellermann
Susan Kaleta
IBERIA (2015)
Viljandimaa RSK Hanno Ellermann IBERIA (2015) 0 / 53,22 0 / 53,22
14
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Andres Treve
MILEEDI (2013)
RSK KRT MILEEDI (2013) 0 / 54,10 0 / 54,10
15
Treener(id): Aldo Kanepi
Karolin Harjak
THUNDERBIRD (2011, VP)
Tallinna RSK Aldo Kanepi THUNDERBIRD (2011, VP) 0 / 54,72 0 / 54,72
16
Klubi: Tondi RSK
Kätrin Kristelle Nõmm
ROMANESCA (2012, SP)
Tondi RSK Sirje Argus, Kaie Kangur, Dina Ellermann ROMANESCA (2012, SP) 0 / 54,87 0 / 54,87
17
Treener(id):
Janely Saar
LARA (2014)
Valgeranna RSK LARA (2014) 0 / 55,16 0 / 55,16
18
Klubi: Tondi RSK
Emma-Elisa Randväli
GENESIS (2011, SP)
Tondi RSK Kaie Kangur, Sirje Argus, Dina Ellermann GENESIS (2011, SP) 0 / 55,28 0 / 55,28
19
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Kristiina Pähn
Janika Pirel Jasmin Hirvi
SCAUP CHISINAU (2013)
Tondi RSK Kristiina Pähn SCAUP CHISINAU (2013) 0 / 55,41 0 / 55,41
20
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Rebecca Blumfeldt
VIIKING (2011)
Tondi RSK VIIKING (2011) 0 / 55,96 0 / 55,96
21
Treener(id): Elise Sõrmus
Stella-Marii Tamme
RONALDO (2013)
Niitvälja RSK Elise Sõrmus RONALDO (2013) 0 / 56,38 0 / 56,38
22
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Kristiina Pähn
Janika Pirel Jasmin Hirvi
QUENTIN TARANTINO RP (2014)
Tondi RSK Kristiina Pähn QUENTIN TARANTINO RP (2014) 0 / 56,53 0 / 56,53
23
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Aldo Kanepi
Mia-Marleen Lanno
BRENNET (2013)
Tondi RSK Aldo Kanepi BRENNET (2013) 0 / 58,09 0 / 58,09
24
Klubi:
Treener(id):
Ville Paloheimo (FIN)
LOCRI
LOCRI 0 / 59,22 0 / 59,22
25
Treener(id): Maris Kartau
Kerttu Kose
ALL STAR (2014)
Tartu Kalevi RK Maris Kartau ALL STAR (2014) 0 / 59,25 0 / 59,25
26
Treener(id): Pille Pajulaid
Karl Urmas Sepp
JOCKEY`S COLTON (2012)
Tallinna RSK Pille Pajulaid JOCKEY`S COLTON (2012) 0 / 59,72 0 / 59,72
27
Treener(id): Anni Kaljund
Vanessa Poolgas
DARK KNIGHT (2008)
RK El Awrah ET Anni Kaljund DARK KNIGHT (2008) 0 / 60,69 0 / 60,69
28
Treener(id):
Margit Mägi
JACKSON'S SON (2014)
RK Ruila Tall JACKSON'S SON (2014) 0 / 61,41 0 / 61,41
29
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Heiki Vatsel
FANTACY MP (2014)
RSK KRT FANTACY MP (2014) 0 / 62,03 0 / 62,03
30
Treener(id):
Lisanna Lepmets
KASHECHKIN VAN'T VERAHOF (2010)
Märjamaa SK KASHECHKIN VAN'T VERAHOF (2010) 1 / 63,03 1 / 63,03
31
Treener(id):
Anni Kaljund
TRESTON (2014)
RK Ruila Tall TRESTON (2014) 1 / 63,47 1 / 63,47
32
Treener(id):
Anni Kaljund
SRI LANKA ROUGE (2015)
RK Ruila Tall SRI LANKA ROUGE (2015) 1 / 63,89 1 / 63,89
33
Treener(id):
Grete Kristel Pariis
ETCETERA (2015)
RK Ruila Tall ETCETERA (2015) 1 / 64,75 1 / 64,75
34
Treener(id): Ebbe Liisa Sõnajalg
Eliise Rannula
EXTREME (2013)
Tallinna RSK Ebbe Liisa Sõnajalg EXTREME (2013) 4 / 50,32 4 / 50,32
35
Treener(id):
Anni Kaljund
NAYANA VAN HET KLAUWENHOF (2013)
RK Ruila Tall NAYANA VAN HET KLAUWENHOF (2013) 4 / 50,56 4 / 50,56
36
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Ebbe Liisa Sõnajalg
CARRAYA (2010)
RSK KRT CARRAYA (2010) 4 / 51,72 4 / 51,72
37
Mia Mai Laisaar
DYNAMIT (2011)
SA Tallinna RK Pille Elson, Jekaterina Soiver DYNAMIT (2011) 4 / 53,25 4 / 53,25
38
Treener(id):
Marlene Makarov
FRATS (2010)
Audruranna RSK FRATS (2010) 4 / 55,69 4 / 55,69
39
Treener(id): Hanno Ellermann
Linda Randpere
ISTHAR ESQUI (2014)
RK Ruila Tall Hanno Ellermann ISTHAR ESQUI (2014) 4 / 55,71 4 / 55,71
40
Treener(id): Hanno Ellermann
Linda Randpere
KEARNEY W (2015)
RK Ruila Tall Hanno Ellermann KEARNEY W (2015) 4 / 55,90 4 / 55,90
41
Treener(id): Maila Kukk
Keidi Kask
PRELAMEE (2006)
Vändra RSK Maila Kukk PRELAMEE (2006) 4 / 56,03 4 / 56,03
41
Treener(id): Kaidi Lunter
Elisa Maria Hansmann
A MATRICE (2012)
Suuresti RSK Kaidi Lunter A MATRICE (2012) 4 / 56,03 4 / 56,03
43
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Raul Kauna
Britt Getter Astover
HULTAJKA (2006)
Tondi RSK Raul Kauna HULTAJKA (2006) 4 / 56,60 4 / 56,60
44
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Karmen Klaassen
ZINDRA (2013)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel ZINDRA (2013) 4 / 56,75 4 / 56,75
45
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Aldo Kanepi
Anna Martina Helme
CAIKORS (2007)
Tondi RSK Aldo Kanepi CAIKORS (2007) 4 / 58,06 4 / 58,06
46
Treener(id): Janely Saar
Birgit Adler
LADY (2010)
Valgeranna RSK Janely Saar LADY (2010) 5 / 63,31 5 / 63,31
47
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Andres Udeküll
ENRITTA (2014)
RSK KRT ENRITTA (2014) 5 / 66,28 5 / 66,28
48
Kristiin Sõõrumaa
RAMIRA-K (2012)
SA Tallinna RK Jekaterina Soiver, Pille Elson RAMIRA-K (2012) 7 / 71,59 7 / 71,59
49
Treener(id):
Carol Sanderkoff
TIM (2014, SP)
Suuresti RSK TIM (2014, SP) 8 / 48,65 8 / 48,65
50
Treener(id):
Mari Tammoja
VERONAS (2014)
Suuresti RSK VERONAS (2014) 8 / 53,72 8 / 53,72
51
Treener(id):
Anni Kaljund
DAVINCI VAN DE BERNSE HOEVE (2008)
RK Ruila Tall DAVINCI VAN DE BERNSE HOEVE (2008) 10 / 83,72 10 / 83,72
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kadriann Kummer
MELODY J (2013, SP)
Tondi RSK MELODY J (2013, SP) elim elim
Treener(id):
Olga Russovitš
ELIUMI (2005)
Tallinna RSK ELIUMI (2005) elim elim
Treener(id):
Lisanna Lepmets
NOVEKA VD WERETHERBACH Z (2012)
Märjamaa SK NOVEKA VD WERETHERBACH Z (2012) elim elim
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Raul Kauna
Britt Getter Astover
JE T'ADORE (2015)
Tondi RSK Raul Kauna JE T'ADORE (2015) elim elim