Võistlustele kehtivate võimalike piirangute ja võistluste korraldusele seatud nõuetega saate tutvuda SIIN.

Võistluse korraldamise ning sellel vajalike nõuete täitmise eest vastutab võistluse korraldaja.

SMV lapsed & Tartu linna SMV

Aeg:
14.11.20
Korraldaja(d):
Tartu Kalevi RK
Asukoht:
Ihaste RK
Sekretär:
Kadri Vollmer
tel. 55 693 949, kadri.vollmer@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik, SMV
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/39755

Lisainfo

Tartu linna SMV info leiate juhendist.

Võistluse lehele
14.11.20 - Klass 4 Prix de Ihaste Ratsakeskus | 120/130 cm | handicap | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud
Starte: 27
Võistluspaare: 27
Võistlejaid: 22
Hobuseid: 27
Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
120 cm
Hanna-Marie Vabaoja
GOLDEN GRACE K (2012)
Tulemus: 0 / 49,32
Tondi RSK Monica Pärno GOLDEN GRACE K (2012) 120 cm 0 / 49,32
2
Treener(id): Kertu Klettenberg
120 cm
Lene Varula
IT’S ME (2013)
Tulemus: 0 / 52,75
Viljandimaa RSK Kertu Klettenberg IT’S ME (2013) 120 cm 0 / 52,75
3
Treener(id):
120 cm
Mari Talinurm
CALVIN (2008)
Tulemus: 0 / 54,53
RK Ruila Tall CALVIN (2008) 120 cm 0 / 54,53
3
Treener(id): Siim Nõmmoja
120 cm
Maret Hallik
JALATUS II Z (2010)
Tulemus: 0 / 54,53
Tartu Kalevi RK Siim Nõmmoja JALATUS II Z (2010) 120 cm 0 / 54,53
5
Klubi: ESHKS
Treener(id): Hanno Ellermann
120 cm
Heleene Pruunsild
CAMARA Z (2011)
Tulemus: 0 / 54,69
ESHKS Hanno Ellermann CAMARA Z (2011) 120 cm 0 / 54,69
6
Treener(id):
130 cm
Berit Lehtsaar
SOLEI SOLEI (2008)
Tulemus: 0 / 55,57
Tartu Ratsakool SOLEI SOLEI (2008) 130 cm 0 / 55,57
7
Klubi: ESHKS
Treener(id):
130 cm
Hanno Ellermann
ZINZINO (2012)
Tulemus: 0 / 56,25
ESHKS ZINZINO (2012) 130 cm 0 / 56,25
8
Treener(id):
120 cm
Berit Truuts
ADRIA (2011)
Tulemus: 0 / 57,56
Liivimaa RK ADRIA (2011) 120 cm 0 / 57,56
9
Treener(id): Urmas Raag
120 cm
Deily Aul
LAKRICA (2011)
Tulemus: 0 / 58,37
Tartumaa RSK Urmas Raag LAKRICA (2011) 120 cm 0 / 58,37
10
Treener(id): Urmas Raag
120 cm
Kaius Põder
JACKSON V/H DAUWHOF (2009)
Tulemus: 0 / 58,44
Tartumaa RSK Urmas Raag JACKSON V/H DAUWHOF (2009) 120 cm 0 / 58,44
11
Treener(id): Urmas Raag
120 cm
Deily Aul
VERY CHARMING (2013)
Tulemus: 2 / 64,18
Tartumaa RSK Urmas Raag VERY CHARMING (2013) 120 cm 2 / 64,18
12
120 cm
Mia Mai Laisaar
DYNAMIT (2011)
Tulemus: 4 / 50,85
SA Tallinna RK Pille Elson, Jekaterina Soiver DYNAMIT (2011) 120 cm 4 / 50,85
13
Treener(id):
130 cm
Berit Lehtsaar
B C QASTANIA (2011)
Tulemus: 4 / 55,81
Tartu Ratsakool B C QASTANIA (2011) 130 cm 4 / 55,81
14
Treener(id):
130 cm
Berit Lehtsaar
COSMOS (2009)
Tulemus: 6 / 63,72
Tartu Ratsakool COSMOS (2009) 130 cm 6 / 63,72
15
Treener(id):
120 cm
Melissa-Marion Amiel
GOINGON VAN DE RIKSE (2011)
Tulemus: 7 / 69,72
Viljandimaa RSK GOINGON VAN DE RIKSE (2011) 120 cm 7 / 69,72
16
Treener(id):
120 cm
Kerli Lõbus
VIIKING (2011)
Tulemus: 8 / 52,04
Viljandimaa RSK VIIKING (2011) 120 cm 8 / 52,04
17
Treener(id):
120 cm
Stella-Ingrid Liinamäe
CALIMERO VON CIMELY (2003)
Tulemus: 8 / 71,07
Tartu Kalevi RK CALIMERO VON CIMELY (2003) 120 cm 8 / 71,07
18
Treener(id):
120 cm
Alexandra Somelar
KISMET (2012)
Tulemus: 9 / 60,19
Liivimaa RK KISMET (2012) 120 cm 9 / 60,19
19
Treener(id):
120 cm
Taisi Viire
BALERIIN (2011)
Tulemus: 10 / 63,31
Pärnumaa RSK BALERIIN (2011) 120 cm 10 / 63,31
20
Klubi: ESHKS
Treener(id):
130 cm
Hanno Ellermann
IGOR VAN DE BURCHT (2008)
Tulemus: 11 / 84,38
ESHKS IGOR VAN DE BURCHT (2008) 130 cm 11 / 84,38
21
Klubi: ESHKS
Treener(id): Hanno Ellermann
120 cm
Heleene Pruunsild
QUINCE (2012)
Tulemus: 13 / 75,78
ESHKS Hanno Ellermann QUINCE (2012) 120 cm 13 / 75,78
22
Treener(id):
120 cm
Erkki Hõim
LIETUS DEJA (2013)
Tulemus: 17 / 62,94
Tartu Kalevi RK LIETUS DEJA (2013) 120 cm 17 / 62,94
23
Treener(id):
120 cm
Veiko Uuk
BEITON (2011)
Tulemus: 18 / 65,69
Tartumaa RSK BEITON (2011) 120 cm 18 / 65,69
Treener(id):
120 cm
Kristiin Sõõrumaa
ORHIDEE (2008)
Tulemus: elim
SA Tallinna RK ORHIDEE (2008) 120 cm elim
Treener(id):
120 cm
Kristiin Sõõrumaa
ORHIDEE (2008)
Tulemus: elim
SA Tallinna RK ORHIDEE (2008) 120 cm elim
Treener(id):
120 cm
Kristiin Sõõrumaa
ORHIDEE (2008)
Tulemus: elim
SA Tallinna RK ORHIDEE (2008) 120 cm elim
Treener(id): Vilvi Laanet, Raivo Laanet
120 cm
Anna-Liisa Raudsepp
LATVIS (2011)
Tulemus: elim
Järvamaa RSK Vilvi Laanet, Raivo Laanet LATVIS (2011) 120 cm elim
Treener(id):
120 cm
Urmas Raag
JACO (2014)
Tulemus: elim
Tartumaa RSK JACO (2014) 120 cm elim
Treener(id): Urmas Raag
120 cm
Andres Zirk
UNICUM Z (2012)
Tulemus: elim
Tartumaa RSK Urmas Raag UNICUM Z (2012) 120 cm elim
Taustatööd