Võistlus

Nimi:
Kasemäe Talli Karikas 2019 / Land Rover Trophy II etapp / Fair Play Ponikarikas 2019 III etapp / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 IV etapp / Freejump Lastekarikas 2019 V etapp
Aeg:
08.06.19 - 09.06.19
Korraldaja(d):
Kasemäe Tall MTÜ
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Vanamõisa, Harjumaa
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/31546
Lisainfo:

Karikasarjade üldinfo

NB! Kui poni turjakõrgus on Ratsanetis teatamata, siis käsitletakse teda võistlustel ning edetabelitsesse punktide arvestamisel hobusena.



NB! Väljaspool arvestust starte ei võimaldata!

09.06.19 - Klass 11 Prix de Helketmar, Eggersmann, Meediagrupi OÜ & Bluebird Studio | 105 cm | Puhtusele ja ideaalajale | Freejump Lastekarikas (U16 hobustel)

Osalejaid: 25

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id): Janely Saar
Karita Beilmann (2006)
THOBIAS LAUWES FOREVER (2000)
Pärnumaa RSK Janely Saar THOBIAS LAUWES FOREVER (2000) 0 / 63,11 0 / 63,11
2
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id): Tiit Kivisild
Johanna Krippel (2005)
DONNETTE (2004)
Viru Ratsu Tiit Kivisild DONNETTE (2004) 0 / 62,48 0 / 62,48
3
Victoria Saks (2004)
HILFIGER (2009)
SA Tallinna RK Jekaterina Soiver, Pille Elson, Pille Pajulaid HILFIGER (2009) 0 / 64,52 0 / 64,52
4
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Johanna Jürisson (2005)
COOKIE (2008)
Tondi RSK COOKIE (2008) 0 / 59,92 0 / 59,92
5
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Kristiina Pähn
Laura Neemlaid (2006)
SIR SIRIUS (2004)
Tondi RSK Kristiina Pähn SIR SIRIUS (2004) 0 / 66,73 0 / 66,73
6
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Rebecca Riomar (2004)
LAROME (2008)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel LAROME (2008) 0 / 58,27 0 / 58,27
7
Treener(id):
Mariete Tamm (2004)
PICASA (2009)
Viljandimaa RSK PICASA (2009) 0 / 57,47 0 / 57,47
8
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Emili-Loore Vabaoja (2006)
RAVEN (2008)
Tondi RSK Monica Pärno RAVEN (2008) 0 / 56,20 0 / 56,20
9
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id): Tiit Kivisild
Elisabeth Ervald (2007)
LAGOSAS (2004)
Viru Ratsu Tiit Kivisild LAGOSAS (2004) 0 / 54,17 0 / 54,17
10
Klubi:
Treener(id):
Maarja Somelar (2005)
EIFFEL (2013)
EIFFEL (2013) 0 / 50,67 0 / 50,67
11
Klubi: ESHKS
Treener(id): Kaidi Lunter
Elise Lott (2005)
GAMEELIA (2014)
ESHKS Kaidi Lunter GAMEELIA (2014) 4 / 61,77 4 / 61,77
12
Karl Urmas Sepp (2004)
VELIKAJA LUGA (2003)
Tallinna RSK Pille Elson, Jekaterina Soiver VELIKAJA LUGA (2003) 4 / 64,63 4 / 64,63
13
Treener(id): Kaidi Lunter
Kaisa Lotta Käärik (2004)
VERTIGO (2011)
Suuresti RSK Kaidi Lunter VERTIGO (2011) 4 / 65,27 4 / 65,27
14
Treener(id):
Helena Järve (2004)
FLINSTONE H (2010)
SA Tallinna RK FLINSTONE H (2010) 4 / 67,67 4 / 67,67
15
Treener(id): Janely Saar
Maarja Hein (2004)
TIERRA DEL FUEGO (2005)
Pärnumaa RSK Janely Saar TIERRA DEL FUEGO (2005) 4 / 57,52 4 / 57,52
16
Treener(id):
Mia Katriin Sepp (2005)
BERSINAA (2006)
RK Ruila Tall BERSINAA (2006) 4 / 73,22 4 / 73,22
17
Mia Mai Laisaar (2006)
DYNAMIT (2011)
SA Tallinna RK Pille Elson, Jekaterina Soiver DYNAMIT (2011) 8 / 63,35 8 / 63,35
18
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Iris Mill (2005)
CHARMONY (2014)
ESHKS CHARMONY (2014) 8 / 65,52 8 / 65,52
19
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Helena Vello (2003)
TEOFIL (2008)
Tondi RSK TEOFIL (2008) 8 / 58,38 8 / 58,38
20
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Rebecca Riomar (2004)
VILTE (2008)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel VILTE (2008) 8 / 69,35 8 / 69,35
21
Treener(id): Janely Saar
Hedi Voor-Voort (2006)
MEXICANA (2006)
Pärnumaa RSK Janely Saar MEXICANA (2006) 8 / 75,63 8 / 75,63
22
Treener(id): Janely Saar
Kaide Carolin Tomson (2004)
BELCANTO (2006)
Pärnumaa RSK Janely Saar BELCANTO (2006) 8 / 76,31 8 / 76,31
23
Treener(id):
Lisanna Lepmets (2005)
DIM SUM (2008)
Märjamaa SK DIM SUM (2008) 8 / 79,99 8 / 79,99
24
Treener(id):
Lenna Buht (2006)
PATRIITS (2007)
Vändra RSK PATRIITS (2007) 12 / 56,95 12 / 56,95
25
Klubi:
Treener(id): Andres Udeküll
Grete-Liis Uustalu (2003)
BRAHA (2011)
Andres Udeküll BRAHA (2011) 16 / 57,73 16 / 57,73