Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2019
/
Kasemäe Talli Karikas 2019 / Land Rover Trophy II etapp / Fair Play Ponikarikas 2019 III etapp / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 IV etapp / Freejump Lastekarikas 2019 V etapp
/ 10b - Tulemused
Kasemäe Talli Karikas 2019 / Land Rover Trophy II etapp / Fair Play Ponikarikas 2019 III etapp / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 IV etapp / Freejump Lastekarikas 2019 V etapp
Aeg:
08.06.19 - 09.06.19
Korraldaja(d):
Kasemäe Tall MTÜ
Asukoht:
Vanamõisa
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/31546
Võistlussarjad
Eggersmann Juunioride Suvekarikas
Freejump Lastekarikas
Fair Play Ponikarikas
Land Rover Trophy
Lisainfo
Võistluse lehele
09.06.19 - Klass 10b Prix de Super Skypark | 90 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | U16 hobustel
Starte:
19
Võistluspaare:
19
Võistlejaid:
19
Hobuseid:
19
Koht
#
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Tulemus
1
Rebecca Riomar
Rebecca Riomar
Märjamaa SK
Treener(id):
Kristiina Raudnagel
VILTE (2008)
Tulemus
0 / 45,62
Märjamaa SK
Kristiina Raudnagel
VILTE (2008)
0 / 45,62
2
Helena Järve
Helena Järve
SA Tallinna RK
FLINSTONE H (2010)
Tulemus
0 / 48,29
SA Tallinna RK
FLINSTONE H (2010)
0 / 48,29
3
Mariete Tamm
Mariete Tamm
Viljandimaa RSK
PICASA (2009)
Tulemus
0 / 51,26
Viljandimaa RSK
PICASA (2009)
0 / 51,26
4
Iris Mill
Iris Mill
ESHKS
CHARMONY (2014)
Tulemus
0 / 52,47
ESHKS
CHARMONY (2014)
0 / 52,47
5
Kaide Carolin Tomson
Kaide Carolin Tomson
Pärnumaa RSK
Treener(id):
Janely Saar
BELCANTO (2006)
Tulemus
0 / 57,25
Pärnumaa RSK
Janely Saar
BELCANTO (2006)
0 / 57,25
6
Mia Katriin Sepp
Mia Katriin Sepp
RK Ruila Tall
BERSINAA (2006)
Tulemus
0 / 61,95
RK Ruila Tall
BERSINAA (2006)
0 / 61,95
7
Laura Teniste
Laura Teniste
Märjamaa SK
LITTER (2006)
Tulemus
0 / 65,95
Märjamaa SK
LITTER (2006)
0 / 65,95
8
Hedi Voor-Voort
Hedi Voor-Voort
Pärnumaa RSK
Treener(id):
Janely Saar
MEXICANA (2006)
Tulemus
4 / 44,94
Pärnumaa RSK
Janely Saar
MEXICANA (2006)
4 / 44,94
9
Elise Lott
Elise Lott
ESHKS
Treener(id):
Kaidi Lunter
GAMEELIA (2014)
Tulemus
4 / 45,85
ESHKS
Kaidi Lunter
GAMEELIA (2014)
4 / 45,85
10
Maarja Hein
Maarja Hein
Pärnumaa RSK
Treener(id):
Janely Saar
TIERRA DEL FUEGO (2005)
Tulemus
4 / 50,73
Pärnumaa RSK
Janely Saar
TIERRA DEL FUEGO (2005)
4 / 50,73
11
Kaisa Lotta Käärik
Kaisa Lotta Käärik
Suuresti RSK
Treener(id):
Kaidi Lunter
VERTIGO (2011)
Tulemus
4 / 50,74
Suuresti RSK
Kaidi Lunter
VERTIGO (2011)
4 / 50,74
12
Maarja Somelar
Maarja Somelar
EIFFEL (2013)
Tulemus
4 / 53,27
EIFFEL (2013)
4 / 53,27
13
Rosa Linda Sikkal
Rosa Linda Sikkal
SA Tallinna RK
Treener(id):
Andres Udeküll
LEPQUITO (2001)
Tulemus
4 / 53,49
SA Tallinna RK
Andres Udeküll
LEPQUITO (2001)
4 / 53,49
14
Elisabeth Ervald
Elisabeth Ervald
Viru Ratsu
LAGOSAS (2004)
Tulemus
4 / 53,75
Viru Ratsu
LAGOSAS (2004)
4 / 53,75
15
Helena Vello
Helena Vello
Tondi RSK
TEOFIL (2008)
Tulemus
4 / 55,61
Tondi RSK
TEOFIL (2008)
4 / 55,61
16
Karmen Udeküll
Karmen Udeküll
Saaremaa RSK
RUVINA VD WERETHERBACH Z (2013)
Tulemus
4 / 61,63
Saaremaa RSK
RUVINA VD WERETHERBACH Z (2013)
4 / 61,63
17
Mirjam Puusaar
Mirjam Puusaar
Märjamaa SK
APLAUS (2011)
Tulemus
5 / 66,82
Märjamaa SK
APLAUS (2011)
5 / 66,82
18
Lenna Buht
Lenna Buht
Vändra RSK
CAMPARI (2010)
Tulemus
8 / 51,62
Vändra RSK
CAMPARI (2010)
8 / 51,62
19
Grete-Liis Uustalu
Grete-Liis Uustalu
Treener(id):
Andres Udeküll
BRAHA (2011)
Tulemus
20 / 57,64
Andres Udeküll
BRAHA (2011)
20 / 57,64
Taustatööd