Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Kose Kolmevõistlus & Poniratsanike EMV
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
30
Starte:
29
Ära jäänud starte:
1
Võistlejaid:
28
Hobuseid:
29
Stardid päevade kaupa:
27.07.19, laupäev:
29
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Annika Tiits
Annika Tiits
RK El Awrah ET
PLEUNIA (2011)
Klass(id)
1
RK El Awrah ET
PLEUNIA (2011)
1
2
Britt Getter Astover
Britt Getter Astover
Tondi RSK
DUBAI (2004)
Treener(id):
Raul Kauna
Klass(id)
2b
Tondi RSK
Raul Kauna
DUBAI (2004)
2b
3
Eleriin Kurs
Eleriin Kurs
Liivimaa RK
REBELLA (2008)
Klass(id)
1
Liivimaa RK
REBELLA (2008)
1
4
Eliise Leedmaa
Eliise Leedmaa
Vändra RSK
APRIL (2001)
Klass(id)
1
Vändra RSK
APRIL (2001)
1
5
Emma-Elisa Randväli
Emma-Elisa Randväli
Tondi RSK
OTTARDI (2014, SP)
Treener(id):
Sirje Argus
,
Dina Ellermann
Klass(id)
2a
|
X
Tondi RSK
Sirje Argus
,
Dina Ellermann
OTTARDI (2014, SP)
2a
|
X
6
Getriin Vesper
Getriin Vesper
Tondi RSK
VIS VITALIS (2009)
Klass(id)
1
Tondi RSK
VIS VITALIS (2009)
1
7
Jelisaveta Rõžakova
Jelisaveta Rõžakova
RK El Awrah ET
MISTER X (2011)
Treener(id):
Raul Kauna
Klass(id)
1
RK El Awrah ET
Raul Kauna
MISTER X (2011)
1
8
Juula Reinumägi
Juula Reinumägi
Tartumaa RSK
DIAMONDS ARE 4EVER (2013)
Klass(id)
1
Tartumaa RSK
DIAMONDS ARE 4EVER (2013)
1
9
Juula Reinumägi
Juula Reinumägi
Tartumaa RSK
CZARUK (2005)
Klass(id)
2b
Tartumaa RSK
CZARUK (2005)
2b
10
Kadriann Kummer
Kadriann Kummer
Tondi RSK
MELODY J (2013)
Klass(id)
2a
|
X
Tondi RSK
MELODY J (2013)
2a
|
X
11
Kerstin Valdsalu
Kerstin Valdsalu
Järvamaa RSK
FANTAZIJA (2011)
Klass(id)
1
Järvamaa RSK
FANTAZIJA (2011)
1
12
Kristel Madisson
Kristel Madisson
Tondi RSK
ELLEANOR XX (2007)
Klass(id)
2a
|
X
Tondi RSK
ELLEANOR XX (2007)
2a
|
X
13
Laura Liivamägi
Laura Liivamägi
RK Black Stallion
CASAMIA (2010)
Treener(id):
Hanno Ellermann
Klass(id)
2b
RK Black Stallion
Hanno Ellermann
CASAMIA (2010)
2b
14
Leenu Sarapuu
Leenu Sarapuu
Hiiumaa RSK
FROSTED SUNRISE (2014)
Klass(id)
2b
Hiiumaa RSK
FROSTED SUNRISE (2014)
2b
15
Liis Šavlin
Liis Šavlin
Kohila RSK
ROMANTIK (2006)
Treener(id):
Raul Kauna
Klass(id)
1
Kohila RSK
Raul Kauna
ROMANTIK (2006)
1
16
Lisette Jonuks
Lisette Jonuks
Nõo RK
A PRIMA VISTA (2013)
Klass(id)
2b
Nõo RK
A PRIMA VISTA (2013)
2b
17
Mari Talinurm
Mari Talinurm
RK Ruila Tall
CALVIN (2008)
Klass(id)
2b
RK Ruila Tall
CALVIN (2008)
2b
18
Maria Kivastik
Maria Kivastik
Liivimaa RK
OMELISSA S (2006)
Treener(id):
Siret Saks
,
Marika Vunder
Klass(id)
2b
Liivimaa RK
Siret Saks
,
Marika Vunder
OMELISSA S (2006)
2b
19
Maria-Heleen Tääkre
Maria-Heleen Tääkre
Järvamaa RSK
TAS- WAPS (2001)
Treener(id):
Vilvi Laanet
, Raivo Laanet
Klass(id)
2a
|
X
Järvamaa RSK
Vilvi Laanet
, Raivo Laanet
TAS- WAPS (2001)
2a
|
X
20
Marta Liisa Puistaja
Marta Liisa Puistaja
Nõo RK
LERIGO (2006)
Treener(id):
Kristina Ulrika Arme
Klass(id)
2b
Nõo RK
Kristina Ulrika Arme
LERIGO (2006)
2b
21
Meribel Suurpere
Meribel Suurpere
Nõo RK
OXANA (2005)
Treener(id):
Kristina Ulrika Arme
Klass(id)
1
Nõo RK
Kristina Ulrika Arme
OXANA (2005)
1
22
Mia Marleen Juhanson
Mia Marleen Juhanson
Tondi RSK
HAVANNA (2009)
Treener(id):
Sirje Argus
,
Kaie Kangur
Klass(id)
1
Tondi RSK
Sirje Argus
,
Kaie Kangur
HAVANNA (2009)
1
23
Mia-Stella Aaslaid
Mia-Stella Aaslaid
Tondi RSK
CESSIKA (2010)
Treener(id):
Sirje Argus
,
Kaie Kangur
Klass(id)
1
Tondi RSK
Sirje Argus
,
Kaie Kangur
CESSIKA (2010)
1
24
Mirtel Etverk
Mirtel Etverk
RSK Simon
GOGO DEMON (2008, SP)
Treener(id):
Merle Annusver
Klass(id)
2a
|
X
RSK Simon
Merle Annusver
GOGO DEMON (2008, SP)
2a
|
X
25
Nora Hange
Nora Hange
RK El Awrah ET
RANNA (2008)
Klass(id)
1
RK El Awrah ET
RANNA (2008)
1
26
Ragne-Liis Mõttus
Ragne-Liis Mõttus
Järvamaa RSK
ELLUX (2011)
Treener(id):
Vilvi Laanet
, Raivo Laanet
Klass(id)
2b
Järvamaa RSK
Vilvi Laanet
, Raivo Laanet
ELLUX (2011)
2b
27
Raili Krusta
Raili Krusta
RK El Awrah ET
FELIPE (2010)
Klass(id)
2b
RK El Awrah ET
FELIPE (2010)
2b
28
Sandra Anet Kalju
Sandra Anet Kalju
RK El Awrah ET
ARITA (2009)
Klass(id)
1
RK El Awrah ET
ARITA (2009)
1
29
Vaike Reinmaa
Vaike Reinmaa
Massu RK
ORFIX (2008)
Klass(id)
2b
Massu RK
ORFIX (2008)
2b
Taustatööd