Võistlus

Nimi:
Maria Kevad 2019 / Fair Play Ponikarikas 2019 IV etapp / EHS Karikas 2019 I etapp
Aeg:
16.06.19
Korraldaja(d):
EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ
Sekretär:
Liisi Laanet
tel. 52 47 480, liisi.laanet@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Maria talu, Pärnumaa
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo:

Karikasarjade üldinfo

NB! Kui poni turjakõrgus on Ratsanetis teatamata, siis käsitletakse teda võistlustel ning edetabelitsesse punktide arvestamisel hobusena.

EHS sarja arvestuste kohta leiate info võistlusjuhendist.


Väljaspool arvestust startida ei saa.

16.06.19 - Klass 1c | 75 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud

Osalejaid: 44

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id): Janely Saar
Karita Beilmann (2006)
RETRO (2013, SP)
Pärnumaa RSK Janely Saar RETRO (2013, SP) 0 / 42,78 0 / 42,78
2
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Sirje Argus
Grete Laasnurm (2006)
TOONIK (2000, SP)
Tondi RSK Sirje Argus TOONIK (2000, SP) 0 / 42,84 0 / 42,84
3
Treener(id): Janely Saar
Birgit Adler (2004)
VAPPER (2008, SP)
Pärnumaa RSK Janely Saar VAPPER (2008, SP) 0 / 44,66 0 / 44,66
4
Treener(id): Janely Saar
Birgit Adler (2004)
ARABELLA (2010, <130)
Pärnumaa RSK Janely Saar ARABELLA (2010, <130) 0 / 44,88 0 / 44,88
5
Treener(id): Janely Saar
Eva Clemencet (2005)
TUKIT (2009, SP)
Pärnumaa RSK Janely Saar TUKIT (2009, SP) 0 / 49,29 0 / 49,29
6
Treener(id):
Carol Sanderkoff (2004)
TIM (2014, SP)
Suuresti RSK TIM (2014, SP) 0 / 49,72 0 / 49,72
7
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Elis Reimand (2001)
VALLER (2012, VP)
RSK KRT VALLER (2012, VP) 0 / 50,34 0 / 50,34
8
Treener(id):
Egeli Lopp (2006)
RED ROSE (2006, SP)
Saaremaa RSK RED ROSE (2006, SP) 0 / 50,60 0 / 50,60
9
Klubi: EHS
Treener(id): Reet Jänes
Karmen Kasemets (2001)
RAMONA (2011)
EHS Reet Jänes RAMONA (2011) 0 / 52,50 0 / 52,50
10
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id): Helene Proover
Janelle Urm (2006)
VELLA (2012)
Viru Ratsu Helene Proover VELLA (2012) 0 / 53,88 0 / 53,88
11
Treener(id): Kaidi Lunter
Maia-Marii Samberk (2006)
REEDA (2012, SP)
Suuresti RSK Kaidi Lunter REEDA (2012, SP) 0 / 53,94 0 / 53,94
12
Treener(id):
Kertu Vellemäe (2001)
TARANEE (2012)
Viljandimaa RSK TARANEE (2012) 0 / 54,72 0 / 54,72
13
Treener(id):
Gelin-Desire Soeson (2006)
AROOMI (1999, VP)
Saaremaa RSK AROOMI (1999, VP) 0 / 55,06 0 / 55,06
14
Treener(id): Krista Raidmets
Annika Ojaste
VIIRU (2000)
Audruranna RSK Krista Raidmets VIIRU (2000) 0 / 55,41 0 / 55,41
15
Treener(id):
Triini Viks
VERMUT II (2010, SP)
Vändra RSK VERMUT II (2010, SP) 0 / 55,66 0 / 55,66
16
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Tairi Tiitsar-Talgre
Rebeka Paat (2005)
BARCLAY SWING (2004)
Tondi RSK Tairi Tiitsar-Talgre BARCLAY SWING (2004) 0 / 56,88 0 / 56,88
17
Treener(id):
Anni Liisi Lauk (2003)
VIA-MARIA (2011, SP)
Saaremaa RSK VIA-MARIA (2011, SP) 0 / 57,63 0 / 57,63
18
Treener(id):
Egeli Lopp (2006)
RHEA (2007, SP)
Saaremaa RSK RHEA (2007, SP) 0 / 57,88 0 / 57,88
19
Treener(id):
Danii Marii Sillamägi (2002)
ALEKS (2011, SP)
Saaremaa RSK ALEKS (2011, SP) 0 / 58,60 0 / 58,60
20
Treener(id):
Miina-Eliise Udeküll
VIIRE (2011, SP)
Saaremaa RSK VIIRE (2011, SP) 0 / 62,28 0 / 62,28
21
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Reti Ojasalu (2001)
ZINDRA (2013)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel ZINDRA (2013) 0 / 62,41 0 / 62,41
22
Klubi: EHS
Treener(id): Maie Kukk
Kerli Kivisikk (2001)
ARANCIA (2010)
EHS Maie Kukk ARANCIA (2010) 0 / 64,34 0 / 64,34
23
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Neleriin Viljus (2004)
KLASSIKA (2013)
Saare RK KLASSIKA (2013) 0 / 67,09 0 / 67,09
24
Treener(id):
Berit Lehtsaar (2001)
CADIZ (2014)
Tartu Ratsakool CADIZ (2014) 0 / 76,56 0 / 76,56
25
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Sandra Hints
DIABLO (2015)
ESHKS DIABLO (2015) 0 / 76,81 0 / 76,81
26
Treener(id):
Liis-Beth Markus (2004)
HAPPINESS N (2012)
Viljandimaa RSK HAPPINESS N (2012) 0 / 78,53 0 / 78,53
27
Treener(id): Tairi Tiitsar-Talgre
Malle Pärtel
CAMEELIA (2006)
Märjamaa SK Tairi Tiitsar-Talgre CAMEELIA (2006) 0 / 78,63 0 / 78,63
28
Treener(id):
Heili Püümann
SANTANA K (2015)
RK Black Stallion SANTANA K (2015) 0 / 88,16 0 / 88,16
29
Treener(id): Janely Saar
Karita Beilmann (2006)
AVERTE (2006)
Pärnumaa RSK Janely Saar AVERTE (2006) 4 / 49,40 4 / 49,40
30
Treener(id):
Heti Anett Aksalu (2006)
VIIRE (2011, SP)
Saaremaa RSK VIIRE (2011, SP) 4 / 54,75 4 / 54,75
31
Treener(id):
Kaari Orgusaar (2006)
HOCUS-POCUS (2008)
Audruranna RSK HOCUS-POCUS (2008) 4 / 57,28 4 / 57,28
32
Klubi:
Treener(id):
Brigitha-Helene Brosman (2006)
RONIA (2009)
RONIA (2009) 4 / 60,34 4 / 60,34
33
Treener(id):
Laura Marineé Külm (2006)
RONIA (2009)
Saaremaa RSK RONIA (2009) 4 / 63,22 4 / 63,22
34
Treener(id):
Regina Rahula
PIKNE McQUEEN (2015)
Tallinna RSK PIKNE McQUEEN (2015) 4 / 78,03 4 / 78,03
35
Klubi: Pinifer ET
Treener(id):
Klarissa Linnam (2007)
GRAATSIJA (2014)
Pinifer ET GRAATSIJA (2014) 8 / 61,43 8 / 61,43
36
Treener(id):
Kristin Pangsepp
SANTA ANITA OX (2011, SP)
RK Ruila Tall SANTA ANITA OX (2011, SP) 8 / 64,85 8 / 64,85
Treener(id): Kaidi Lunter
Elisabeth Palm (2006)
ALVAR (2013, SP)
Suuresti RSK Kaidi Lunter ALVAR (2013, SP) elim elim
Treener(id):
Janely Kruuk (2004)
VAPSIKAANA (2008)
Pärnumaa RSK VAPSIKAANA (2008) elim elim
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Tairi Tiitsar-Talgre
Helerin Urboja (2002)
CAMEELIA (2006)
RSK Simon Tairi Tiitsar-Talgre CAMEELIA (2006) elim elim
Treener(id):
Annika Timm
PATINA (2012)
RK El Awrah ET PATINA (2012) elim elim
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Marta Koit (2008)
HARPOCRATES K (2012)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel HARPOCRATES K (2012) elim elim
Treener(id):
Laura Marineé Külm (2006)
RHEA (2007, SP)
Saaremaa RSK RHEA (2007, SP) elim elim
Klubi: EHS
Treener(id):
Andreas Pernits
ROMERO (2013)
EHS ROMERO (2013) elim elim
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Sirje Argus
Liisa Rehepapp (2005)
TORMIS (2000, VP)
Tondi RSK Sirje Argus TORMIS (2000, VP) elim elim