Võistlus

Nimi:
Maria Kevad 2019 / Fair Play Ponikarikas 2019 IV etapp / EHS Karikas 2019 I etapp
Aeg:
16.06.19
Korraldaja(d):
EHS, Kõpu Arenduskeskus MTÜ
Sekretär:
Liisi Laanet
tel. 52 47 480, liisi.laanet@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Maria talu, Pärnumaa
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo:

Karikasarjade üldinfo

NB! Kui poni turjakõrgus on Ratsanetis teatamata, siis käsitletakse teda võistlustel ning edetabelitsesse punktide arvestamisel hobusena.

EHS sarja arvestuste kohta leiate info võistlusjuhendist.


Väljaspool arvestust startida ei saa.

16.06.19 - Klass 1b | 75 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Poniratsanikud (kuni 16a)

Osalejaid: 22

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id): Janely Saar
Birgit Adler (2004)
KAMANE (2006, SP)
Pärnumaa RSK Janely Saar KAMANE (2006, SP) 0 / 42,22 0 / 42,22
2
Treener(id): Kaidi Lunter
Catreen Rebeca Johanson (2005)
OFF LIMIT (2010, SP)
Suuresti RSK Kaidi Lunter OFF LIMIT (2010, SP) 0 / 44,29 0 / 44,29
3
Treener(id): Janely Saar
Hedi Voor-Voort (2006)
DONNA (2006, VP)
Pärnumaa RSK Janely Saar DONNA (2006, VP) 0 / 46,03 0 / 46,03
4
Treener(id):
Andra Küber (2004)
ROSEDA (2009, SP)
Audruranna RSK ROSEDA (2009, SP) 0 / 48,46 0 / 48,46
5
Treener(id): Janely Saar
Karita Beilmann (2006)
ARABELLA (2010, <130)
Pärnumaa RSK Janely Saar ARABELLA (2010, <130) 0 / 48,69 0 / 48,69
6
Treener(id):
Grete Triisa (2009)
ROKIT (2012, SP)
Viljandimaa RSK ROKIT (2012, SP) 0 / 48,78 0 / 48,78
7
Treener(id):
Grete Oad (2004)
TRAVIATA (2013, SP)
Pärnumaa RSK TRAVIATA (2013, SP) 0 / 49,19 0 / 49,19
8
Treener(id): Pille Elson, Pille Pajulaid
Nicole Vinnikova (2003)
GLAMOUR (2006, SP)
SA Tallinna RK Pille Elson, Pille Pajulaid GLAMOUR (2006, SP) 0 / 53,06 0 / 53,06
9
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Elisabeth Toomela (2005)
BUTTERWICK BLUE (2008, SP)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel BUTTERWICK BLUE (2008, SP) 0 / 53,41 0 / 53,41
10
Treener(id):
Triin Tõnisots (2004)
WIKTOORIA (2001, SP)
Saaremaa RSK WIKTOORIA (2001, SP) 0 / 54,72 0 / 54,72
11
Treener(id): Kaidi Lunter
Eeva Johanna Vasar (2003)
ALVAR (2013, SP)
Suuresti RSK Kaidi Lunter ALVAR (2013, SP) 0 / 57,06 0 / 57,06
12
Treener(id):
Carmen Triisa (2008)
MAGIC FLO J (2013, SP)
Viljandimaa RSK MAGIC FLO J (2013, SP) 0 / 57,69 0 / 57,69
13
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Nora Moosar (2007)
MORLY (2013, SP)
Tondi RSK MORLY (2013, SP) 0 / 61,06 0 / 61,06
14
Treener(id): Janely Saar
Karita Beilmann (2006)
KAMANE (2006, SP)
Pärnumaa RSK Janely Saar KAMANE (2006, SP) 4 / 45,56 4 / 45,56
15
Klubi: Tondi RSK
Ralf Ellermann (2005)
TOONIK (2000, SP)
Tondi RSK Sirje Argus, Dina Ellermann, Kaie Kangur TOONIK (2000, SP) 4 / 46,34 4 / 46,34
16
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Merle Annusver
Helena Erm (2005)
MISTER MONS (2012, VP)
RSK Simon Merle Annusver MISTER MONS (2012, VP) 4 / 48,69 4 / 48,69
17
Treener(id): Kaidi Lunter
Kärolin Roosioks (2007)
VELVET (2008, SP)
Suuresti RSK Kaidi Lunter VELVET (2008, SP) 4 / 50,90 4 / 50,90
18
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Annabel Aruksaar (2008)
MARIANA (2004, VP)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel MARIANA (2004, VP) 4 / 55,68 4 / 55,68
19
Treener(id):
Kerli Raudmägi (2004)
POBKE (2014, VP)
SA Tallinna RK POBKE (2014, VP) 4 / 57,47 4 / 57,47
20
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Nora Moosar (2007)
PÕNTS (2011, <130)
Tondi RSK PÕNTS (2011, <130) 4 / 85,78 4 / 85,78
Treener(id):
Maris Kuldsaar (2004)
HISTORY (2007, SP)
Audruranna RSK HISTORY (2007, SP) elim elim
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Grete Kruusma (2003)
ONELLI (2010, VP)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel ONELLI (2010, VP) elim elim