Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2019
/
Massu Suvi
/ 3 - Tulemused
Massu Suvi
Aeg:
28.07.19
Korraldaja(d):
Massu RK
Asukoht:
Massu
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/32355
Võistluse lehele
28.07.19 - Klass 3 Prix de Kvaliteetaken | 110 cm | Art. 274.1.5.3, kahefaasiline | Avatud
Starte:
28
Võistluspaare:
28
Võistlejaid:
26
Hobuseid:
28
Koht
#
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Tulemus
1
Merle Tamm
Merle Tamm
RK Ruila Tall
BAHHE (2011)
Tulemus
0 / 43,03 / 0 / 24,90
RK Ruila Tall
BAHHE (2011)
0 / 43,03 / 0 / 24,90
2
Karin Peks
Karin Peks
Pärnumaa RSK
Treener(id):
Kertu Klettenberg
PANCHITA (2006)
Tulemus
0 / 46,10 / 0 / 26,50
Pärnumaa RSK
Kertu Klettenberg
PANCHITA (2006)
0 / 46,10 / 0 / 26,50
3
Marit Piiskoppel
Marit Piiskoppel
Tondi RSK
LEHITKA (2006)
Tulemus
0 / 48,35 / 0 / 31,00
Tondi RSK
LEHITKA (2006)
0 / 48,35 / 0 / 31,00
4
Kaide Carolin Tomson
Kaide Carolin Tomson
Pärnumaa RSK
Treener(id):
Janely Saar
BELCANTO (2006)
Tulemus
0 / 49,00 / 0 / 33,19
Pärnumaa RSK
Janely Saar
BELCANTO (2006)
0 / 49,00 / 0 / 33,19
5
Taisi Viire
Taisi Viire
Pärnumaa RSK
Treener(id):
Annika Veerpalu
BALERIIN (2011)
Tulemus
0 / 53,62 / 0 / 34,60
Pärnumaa RSK
Annika Veerpalu
BALERIIN (2011)
0 / 53,62 / 0 / 34,60
6
Luise Vevers
Luise Vevers
Saare RK
RUUDI (2010)
Tulemus
0 / 43,08 / 4 / 25,34
Saare RK
RUUDI (2010)
0 / 43,08 / 4 / 25,34
7
Minna Veedler
Minna Veedler
ESHKS
C-AND-B (2011)
Tulemus
0 / 40,15 / 4 / 25,66
ESHKS
C-AND-B (2011)
0 / 40,15 / 4 / 25,66
8
Maria Anett Allikveer
Maria Anett Allikveer
Saare RK
ERLE (2012)
Tulemus
0 / 40,55 / 4 / 26,01
Saare RK
ERLE (2012)
0 / 40,55 / 4 / 26,01
9
Pille Pajulaid
Pille Pajulaid
Tallinna RSK
Treener(id):
Pille Elson
KENT LAKES (2010)
Tulemus
0 / 44,82 / 4 / 27,47
Tallinna RSK
Pille Elson
KENT LAKES (2010)
0 / 44,82 / 4 / 27,47
10
Janely Saar
Janely Saar
Pärnumaa RSK
LARA (2014)
Tulemus
0 / 50,35 / 4 / 30,06
Pärnumaa RSK
LARA (2014)
0 / 50,35 / 4 / 30,06
11
Kärt Alehodžin
Kärt Alehodžin
Märjamaa SK
Treener(id):
Kristiina Raudnagel
SOLEIL`S CASPER (2005)
Tulemus
0 / 46,18 / 4 / 38,87
Märjamaa SK
Kristiina Raudnagel
SOLEIL`S CASPER (2005)
0 / 46,18 / 4 / 38,87
12
Margit Mõis
Margit Mõis
Pärnumaa RSK
Treener(id):
Janely Saar
GOOD LIFE - J.C. (2012)
Tulemus
4 / 39,98
Pärnumaa RSK
Janely Saar
GOOD LIFE - J.C. (2012)
4 / 39,98
13
Teele Talts
Teele Talts
Hiiumaa RSK
Treener(id):
Maris Suuster
THANK YOU (2004)
Tulemus
4 / 42,77
Hiiumaa RSK
Maris Suuster
THANK YOU (2004)
4 / 42,77
14
Riin Tammet
Riin Tammet
Märjamaa SK
Treener(id):
Andres Udeküll
EDWINA (2012)
Tulemus
4 / 43,09
Märjamaa SK
Andres Udeküll
EDWINA (2012)
4 / 43,09
15
Janely Saar
Janely Saar
Pärnumaa RSK
GRAMMONT (2008)
Tulemus
4 / 43,59
Pärnumaa RSK
GRAMMONT (2008)
4 / 43,59
16
Rebecca Riomar
Rebecca Riomar
Märjamaa SK
VILTE (2008)
Tulemus
4 / 44,40
Märjamaa SK
VILTE (2008)
4 / 44,40
17
Lenna Buht
Lenna Buht
Vändra RSK
PATRIITS (2007)
Tulemus
4 / 46,15
Vändra RSK
PATRIITS (2007)
4 / 46,15
18
Jessica Mölder
Jessica Mölder
Pärnumaa RSK
Treener(id):
Anni Mägi
TRIKK (2008, SP)
Tulemus
4 / 46,78
Pärnumaa RSK
Anni Mägi
TRIKK (2008, SP)
4 / 46,78
19
Grete-Brit Kuusik
Grete-Brit Kuusik
Pärnumaa RSK
Treener(id):
Kertu Klettenberg
BRIDNEY (2006)
Tulemus
4 / 48,25
Pärnumaa RSK
Kertu Klettenberg
BRIDNEY (2006)
4 / 48,25
20
Anna-Maria Kukk
Anna-Maria Kukk
Massu RK
Treener(id):
Ann Meriste White
D. CHARMANTE (2008)
Tulemus
4 / 51,65
Massu RK
Ann Meriste White
D. CHARMANTE (2008)
4 / 51,65
21
Katrin Liivamägi
Katrin Liivamägi
RSK Simon
Treener(id):
Monica Pärno
BARBOLETTA (2005)
Tulemus
8 / 44,33
RSK Simon
Monica Pärno
BARBOLETTA (2005)
8 / 44,33
22
Mia-Marleen Lanno
Mia-Marleen Lanno
Tondi RSK
TEOFIL (2008)
Tulemus
8 / 45,64
Tondi RSK
TEOFIL (2008)
8 / 45,64
23
Getlin Laaniste
Getlin Laaniste
RK Ruila Tall
Treener(id):
Rein Pill
,
Annike Laving
AUTOMATIC PILOT (2007)
Tulemus
8 / 51,76
RK Ruila Tall
Rein Pill
,
Annike Laving
AUTOMATIC PILOT (2007)
8 / 51,76
24
Birgit Adler
Birgit Adler
Pärnumaa RSK
Treener(id):
Janely Saar
DOMINGO (2013, SP)
Tulemus
12 / 43,55
Pärnumaa RSK
Janely Saar
DOMINGO (2013, SP)
12 / 43,55
25
Maarja Hein
Maarja Hein
Pärnumaa RSK
Treener(id):
Janely Saar
TIERRA DEL FUEGO (2005)
Tulemus
20 / 41,85
Pärnumaa RSK
Janely Saar
TIERRA DEL FUEGO (2005)
20 / 41,85
Mia Katriin Sepp
Mia Katriin Sepp
RK Ruila Tall
MON ACO (2011, SP)
Tulemus
elim
RK Ruila Tall
MON ACO (2011, SP)
elim
Merily Peterson
Merily Peterson
Märjamaa SK
Treener(id):
Kristiina Raudnagel
PIRATE (2010, SP)
Tulemus
elim
Märjamaa SK
Kristiina Raudnagel
PIRATE (2010, SP)
elim
Mia Katriin Sepp
Mia Katriin Sepp
RK Ruila Tall
BERSINAA (2006)
Tulemus
elim
RK Ruila Tall
BERSINAA (2006)
elim
Taustatööd