Võistlus

Nimi:
Järvamaa KHK Karikas
Aeg:
02.06.19
Korraldaja(d):
Järvamaa KHK
Sekretär:
Piret Hommuk
tel. 53 419 222, phommuk@yahoo.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Särevere, Järvamaa
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo:


Võistlus algab osavõtjate rohkuse tõttu kell 9:00!


02.06.19 - Klass 4 Prix de Eggersmann | 100 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud

Osalejaid: 32

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Kärt Kuusik (1998)
SILVER MELODY (2011)
Vändra RSK SILVER MELODY (2011) 0 / 55,71 0 / 55,71
2
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Minna Veedler
C-AND-B (2011)
ESHKS C-AND-B (2011) 0 / 57,40 0 / 57,40
3
Treener(id):
Mariah Orover
QUICK BOY RP (2014)
Pärnumaa RSK QUICK BOY RP (2014) 0 / 57,59 0 / 57,59
4
Treener(id):
Kati Raidma (1999)
QUINCY (2013)
Vändra RSK QUINCY (2013) 0 / 57,68 0 / 57,68
5
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Anita Raag (2002)
LADY (2010)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel LADY (2010) 0 / 57,78 0 / 57,78
6
Treener(id): Maila Kukk
Merlin Erm
CROSSER (2007)
Vändra RSK Maila Kukk CROSSER (2007) 0 / 58,47 0 / 58,47
7
Treener(id):
Helge Likker
CHARMILLY (2004)
Vändra RSK CHARMILLY (2004) 0 / 58,66 0 / 58,66
8
Treener(id):
Evelin Evisalu
SOLARIS (2008)
Vändra RSK SOLARIS (2008) 0 / 59,91 0 / 59,91
9
Klubi: Massu RK
Treener(id): Ann Meriste White
Anna-Maria Kukk (2000)
D. CHARMANTE (2008)
Massu RK Ann Meriste White D. CHARMANTE (2008) 0 / 61,19 0 / 61,19
10
Treener(id):
Emilia Alonen (2000)
PROGGE (2011)
Viljandimaa RSK PROGGE (2011) 0 / 61,65 0 / 61,65
11
Treener(id):
Anette Leppik (2000)
RUUBEN (2013)
Tartu Kalevi RK RUUBEN (2013) 0 / 65,13 0 / 65,13
12
Treener(id):
Helge Likker
PAVADOR (2010)
Vändra RSK PAVADOR (2010) 0 / 65,49 0 / 65,49
13
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Reet Kerro
Toomas Pai
SUZY (2012)
RSK Simon Reet Kerro SUZY (2012) 0 / 66,69 0 / 66,69
14
Treener(id):
Anette Leppik (2000)
RUBIIN (2014)
Tartu Kalevi RK RUBIIN (2014) 0 / 70,57 0 / 70,57
15
Treener(id):
Andrus Kallaste
CORBELLA (2011)
Pärnumaa RSK CORBELLA (2011) 0 / 83,87 0 / 83,87
16
Treener(id):
Kati Raidma (1999)
HAROLE (2012)
Vändra RSK HAROLE (2012) 4 / 53,43 4 / 53,43
17
Treener(id):
Eeva Helga Kupits (2002)
PACKETA (2009)
Saaremaa RSK PACKETA (2009) 4 / 59,82 4 / 59,82
18
Treener(id): Vilvi Laanet, Raivo Laanet
Anna-Liisa Raudsepp
LATVIS (2011)
Järvamaa RSK Vilvi Laanet, Raivo Laanet LATVIS (2011) 4 / 61,00 4 / 61,00
19
Treener(id):
Kätlin El Majdaoui (1998)
QUICKSTEP (2011)
Vändra RSK QUICKSTEP (2011) 4 / 66,28 4 / 66,28
20
Treener(id):
Kati Raidma (1999)
QUELLE (2011)
Vändra RSK QUELLE (2011) 4 / 66,72 4 / 66,72
21
Treener(id):
Elisabeth Alonen (2000)
PAREENA (2006)
Viljandimaa RSK PAREENA (2006) 4 / 67,03 4 / 67,03
22
Treener(id): Janely Saar
Hedi Voor-Voort (2006)
MEXICANA (2006)
Pärnumaa RSK Janely Saar MEXICANA (2006) 4 / 67,69 4 / 67,69
23
Treener(id):
Mariah Orover
Q23 (2015)
Pärnumaa RSK Q23 (2015) 4 / 68,82 4 / 68,82
24
Treener(id): Janely Saar
Maarja Hein (2004)
TIERRA DEL FUEGO (2005)
Pärnumaa RSK Janely Saar TIERRA DEL FUEGO (2005) 4 / 72,65 4 / 72,65
25
Klubi:
Treener(id):
Sandis Germanis (LAT)
FRANTWILL (2014)
FRANTWILL (2014) 4 / 73,28 4 / 73,28
26
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Annika Veerpalu
HOTSTAR V (2014)
Nõo RK HOTSTAR V (2014) 4 / 75,22 4 / 75,22
27
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Liisi Sillat (2002)
POP STAR (2010)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel POP STAR (2010) 8 / 66,00 8 / 66,00
28
Treener(id): Janely Saar
Birgit Adler (2004)
DOMINGO (2013, SP)
Pärnumaa RSK Janely Saar DOMINGO (2013, SP) 8 / 66,53 8 / 66,53
29
Treener(id): Vilvi Laanet, Raivo Laanet
Anna-Liisa Raudsepp
CARDOS (2013)
Järvamaa RSK Vilvi Laanet, Raivo Laanet CARDOS (2013) 8 / 74,47 8 / 74,47
30
Treener(id): Vilvi Laanet, Raivo Laanet
Teisi Unt (2001)
GRAND DE FA (2010)
Järvamaa RSK Vilvi Laanet, Raivo Laanet GRAND DE FA (2010) 12 / 78,75 12 / 78,75
31
Treener(id):
Ragne Raidma (1999)
NIILUS (2014)
Vändra RSK NIILUS (2014) 12 / 83,25 12 / 83,25
Treener(id): Vilvi Laanet, Raivo Laanet
Anny Roost (2002)
BINGOR (2006)
Järvamaa RSK Vilvi Laanet, Raivo Laanet BINGOR (2006) elim elim