Võistlus

Nimi:
Ecu Spring Jumping & Tartumaa Meistrid 2019 III etapp
Aeg:
25.05.19
Korraldaja(d):
Nõo RK, Ecu Tallid
Sekretär:
Kerli Mooses
tel. 55 26 542, kerli.mooses@mail.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Ecu Tallid
Staatus:
Tulemused avaldatud
25.05.19 - Klass 4 | 110 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud (sarja avatud klassi punktiarvestus)

Osalejaid: 27

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Anette Leppik (2000)
SAMURAI`S MIRACLE (2007)
Tartu Kalevi RK SAMURAI`S MIRACLE (2007) 0 / 76,72 0 / 76,72
2
Klubi: Nõo RK
Treener(id): Kristina Ulrika Arme
Kärol Valvik (2001)
GRENARDI (2009)
Nõo RK Kristina Ulrika Arme GRENARDI (2009) 0 / 83,19 0 / 83,19
3
Treener(id):
Maret Hallik (2005)
JALATUS II Z (2010)
Tartumaa RSK JALATUS II Z (2010) 1 / 86,72 1 / 86,72
4
Treener(id):
Melissa-Marion Amiel
CHARLENE (2012)
Viljandimaa RSK CHARLENE (2012) 1 / 86,75 1 / 86,75
5
Treener(id):
Brita Tuvi
HINDENBURG (2008)
Viljandimaa RSK HINDENBURG (2008) 4 / 74,47 4 / 74,47
6
Treener(id):
Berit Truuts (2001)
ADRIA (2011)
Liivimaa RK ADRIA (2011) 4 / 76,62 4 / 76,62
7
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Ariel Hiir (2000)
PAINTED LADY (2007)
Nõo RK PAINTED LADY (2007) 4 / 82,94 4 / 82,94
8
Treener(id):
Lisette Rohelpuu (2004)
OMER S (2012)
Liivimaa RK OMER S (2012) 4 / 83,88 4 / 83,88
9
Treener(id):
Melissa-Marion Amiel
CHARDONNAY (2011)
Viljandimaa RSK CHARDONNAY (2011) 4 / 85,01 4 / 85,01
10
Treener(id): Urmas Raag
Kristo Kasepalu
BETTER (2010)
Tartumaa RSK Urmas Raag BETTER (2010) 5 / 87,03 5 / 87,03
11
Treener(id):
Ragne Liigia Hiir
CARRA STEADY CRUISE (2010)
RK Ruila Tall CARRA STEADY CRUISE (2010) 5 / 89,72 5 / 89,72
12
Kertu Kütt (2003)
CLARISA (2012)
Tartumaa RSK Annika Õkva, Hanno Ellermann CLARISA (2012) 6 / 93,25 6 / 93,25
13
Klubi: Nõo RK
Treener(id): Kristina Ulrika Arme
Marta Liisa Puistaja (2002)
LERIGO (2006)
Nõo RK Kristina Ulrika Arme LERIGO (2006) 8 / 79,47 8 / 79,47
14
Treener(id):
Erkki Hõim
STELLA (2010)
Märjamaa SK STELLA (2010) 9 / 87,99 9 / 87,99
15
Treener(id):
Ragne Liigia Hiir
ANN LEE (2011)
RK Ruila Tall ANN LEE (2011) 9 / 89,50 9 / 89,50
16
Treener(id): Urmas Raag
Teele Kepler
VARINA (2009)
Tartumaa RSK Urmas Raag VARINA (2009) 11 / 97,31 11 / 97,31
17
Treener(id): Hanno Ellermann
Norman Nõmmoja
BANKETS (2011)
Tartu Kalevi RK Hanno Ellermann BANKETS (2011) 12 / 85,81 12 / 85,81
18
Treener(id):
Melissa-Marion Amiel
B COOPER (2011)
Viljandimaa RSK B COOPER (2011) 12 / 100,25 12 / 100,25
19
Treener(id):
Krista Kutsar
GASTONS (2009)
Tartumaa RSK GASTONS (2009) 13 / 86,87 13 / 86,87
20
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Kätlin Punnek (1999)
LEXUS (2009)
Nõo RK LEXUS (2009) 15 / 110,90 15 / 110,90
21
Treener(id): Siret Saks
Triinu Riisberg (2007)
WEENUS S (2004)
Liivimaa RK Siret Saks WEENUS S (2004) 19 / 94,54 19 / 94,54
Treener(id):
Birgit Raid
LISANDER (2006)
Tartu Ratsakool LISANDER (2006) elim elim
Klubi: Nõo RK
Treener(id): Kristina Ulrika Arme
Kristina Sööt (2000)
NEKTARAS (2012)
Nõo RK Kristina Ulrika Arme NEKTARAS (2012) elim elim
Treener(id): Marko Villemson
Gertrud Pauska
IEVINA (2013)
Tartu Kalevi RK Marko Villemson IEVINA (2013) elim elim
Klubi: Pärna RSK
Kati Ilus (2000)
PICODELLAS (2006)
Pärna RSK Gea Kiudorf, Marko Villemson PICODELLAS (2006) elim elim
Klubi: Pärna RSK
Liisa Dana Looga (2003)
LOLITA (2012)
Pärna RSK Marko Villemson, Gea Kiudorf LOLITA (2012) elim elim
Treener(id): Hanno Ellermann
Priit Perna
HERMELA (2008)
Tartu Kalevi RK Hanno Ellermann HERMELA (2008) katkestas katkestas