Võistlus

Nimi:
Valgeranna karikas 2019 / Pärnumaa RSK MV TS / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 II etapp / Freejump Lastekarikas 2019 II etapp
Aeg:
19.05.19
Korraldaja(d):
Pärnumaa RSK
Sekretär:
Margit Asu
tel. 53 426 040, margit.asu@mail.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Valgeranna tall, Pärnumaa
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo:

Karikasarjade üldinfo

Pärnumaa RSK meistrivõistluste info leiate juhendist.

19.05.19 - Klass 1 Prix de Reiu Tall | 70 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud

Osalejaid: 52

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id): Janely Saar
Karita Beilmann (2006)
KAMANE (2006, SP)
Pärnumaa RSK Janely Saar KAMANE (2006, SP) 0 / 45,03 0 / 45,03
2
Treener(id): Kaidi Lunter
Catreen Rebeca Johanson (2005)
OFF LIMIT (2010, SP)
Suuresti RSK Kaidi Lunter OFF LIMIT (2010, SP) 0 / 45,22 0 / 45,22
3
Treener(id):
Grete Triisa (2009)
ROKIT (2012, SP)
Viljandimaa RSK ROKIT (2012, SP) 0 / 46,31 0 / 46,31
4
Treener(id):
Kaari Orgusaar (2006)
TALISMAN (2000, SP)
Audruranna RSK TALISMAN (2000, SP) 0 / 47,53 0 / 47,53
5
Treener(id): Kaidi Lunter
Kärolin Roosioks (2007)
VELVET (2008, SP)
Suuresti RSK Kaidi Lunter VELVET (2008, SP) 0 / 48,09 0 / 48,09
6
Treener(id):
Kristyn Ojaste (2007)
MORTIMER (1998, SP)
Audruranna RSK MORTIMER (1998, SP) 0 / 48,47 0 / 48,47
7
Treener(id): Janely Saar
Karita Beilmann (2006)
RETRO (2013, SP)
Pärnumaa RSK Janely Saar RETRO (2013, SP) 0 / 48,59 0 / 48,59
8
Klubi: Lahemaa HK
Treener(id):
Emmamarie Marleen Talivee (2005)
RIPS (2011, SP)
Lahemaa HK RIPS (2011, SP) 0 / 48,93 0 / 48,93
9
Kristiin Sõõrumaa (2006)
ORHIDEE (2008)
SA Tallinna RK Jekaterina Soiver, Pille Elson, Pille Pajulaid ORHIDEE (2008) 0 / 49,18 0 / 49,18
10
Treener(id): Kaidi Lunter
Elisabeth Palm (2006)
RIIDA (2012, VP)
Suuresti RSK Kaidi Lunter RIIDA (2012, VP) 0 / 49,19 0 / 49,19
11
Treener(id): Janely Saar
Karita Beilmann (2006)
ARABELLA (2010, <130)
Pärnumaa RSK Janely Saar ARABELLA (2010, <130) 0 / 49,37 0 / 49,37
12
Treener(id):
Loreli Arukase (2005)
MORTIMER (1998, SP)
Audruranna RSK MORTIMER (1998, SP) 0 / 49,75 0 / 49,75
13
Treener(id):
Andra Küber (2004)
ROSEDA (2009, SP)
Audruranna RSK ROSEDA (2009, SP) 0 / 49,78 0 / 49,78
14
Treener(id): Kaidi Lunter
Catreen Rebeca Johanson (2005)
REEDA (2012, SP)
Suuresti RSK Kaidi Lunter REEDA (2012, SP) 0 / 50,03 0 / 50,03
15
Treener(id):
Loore Mets (2008)
VIKTOORIA (2012, <130)
Pärnumaa RSK VIKTOORIA (2012, <130) 0 / 50,22 0 / 50,22
16
Klubi: ESHKS
Treener(id): Annika Veerpalu
Lisette Eylandt (2003)
SHIRLEY (2014, VP)
ESHKS Annika Veerpalu SHIRLEY (2014, VP) 0 / 50,87 0 / 50,87
17
Treener(id): Kaidi Lunter
Hanna Vainlo (2007)
VEKSEELIA (2012, VP)
Suuresti RSK Kaidi Lunter VEKSEELIA (2012, VP) 0 / 51,19 0 / 51,19
18
Treener(id): Janely Saar
Laureen Piirak (2008)
ARABELLA (2010, <130)
Pärnumaa RSK Janely Saar ARABELLA (2010, <130) 0 / 53,06 0 / 53,06
19
Treener(id):
Clara Clemencet (2007)
VIKTOORIA (2012, <130)
Pärnumaa RSK VIKTOORIA (2012, <130) 0 / 53,50 0 / 53,50
20
Treener(id):
Grete Oad (2004)
TRAVIATA (2013, SP)
Pärnumaa RSK TRAVIATA (2013, SP) 0 / 53,68 0 / 53,68
21
Treener(id): Janely Saar
Keidi Mariin Tomson (2009)
VAPPER (2008, SP)
Pärnumaa RSK Janely Saar VAPPER (2008, SP) 0 / 54,38 0 / 54,38
22
Treener(id): Stella Kuusemets
Katiriine Sirel (2008)
TEKKOR (2004, SP)
Märjamaa SK Stella Kuusemets TEKKOR (2004, SP) 0 / 54,87 0 / 54,87
23
Treener(id):
Kätlin El Majdaoui (1998)
CAMILLA (2014)
Vändra RSK CAMILLA (2014) 0 / 55,03 0 / 55,03
24
Treener(id): Ellen Vatsel
Kristiina Järvik (2009)
PRIMADONNA (2013, VP)
Niitvälja RSK Ellen Vatsel PRIMADONNA (2013, VP) 0 / 55,22 0 / 55,22
25
Treener(id):
Margit Mõis (2004)
GOOD LIFE - J.C. (2012)
Pärnumaa RSK GOOD LIFE - J.C. (2012) 0 / 55,31 0 / 55,31
26
Klubi:
Treener(id): Andres Udeküll
Grete Veske (2006)
ROTTER (2010, SP)
Andres Udeküll ROTTER (2010, SP) 0 / 56,43 0 / 56,43
27
Treener(id):
Jennifer Saar (2007)
ELINA (2010, VP)
Pärnumaa RSK ELINA (2010, VP) 0 / 56,81 0 / 56,81
28
Treener(id):
Mariah Orover
Q23 (2015)
Pärnumaa RSK Q23 (2015) 0 / 56,93 0 / 56,93
29
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Laura Trull
CARLA DEL PONTE (2015)
RSK KRT CARLA DEL PONTE (2015) 0 / 57,56 0 / 57,56
30
Treener(id): Janely Saar
Carola Lõhmus (2007)
TUKIT (2009, SP)
Pärnumaa RSK Janely Saar TUKIT (2009, SP) 0 / 59,09 0 / 59,09
31
Treener(id):
Carmen Triisa (2008)
MAGIC FLO J (2013, SP)
Viljandimaa RSK MAGIC FLO J (2013, SP) 0 / 59,62 0 / 59,62
32
Treener(id):
Siret Saks
DAYLIAN D.V. (2015)
Liivimaa RK DAYLIAN D.V. (2015) 0 / 65,15 0 / 65,15
33
Treener(id):
Deily Aul (1998)
KENNY (2015)
Tartumaa RSK KENNY (2015) 2 / 70,40 2 / 70,40
34
Treener(id):
Enel Lauter (2003)
LAUKINUKE (2012, <130)
Pärnumaa RSK LAUKINUKE (2012, <130) 4 / 44,75 4 / 44,75
35
Treener(id):
Carolina Kuris (1999)
GRAATSIJA (2014)
Märjamaa SK GRAATSIJA (2014) 4 / 55,19 4 / 55,19
36
Treener(id): Kertu Klettenberg
Janely Saar
KALIBER DP (2015)
Pärnumaa RSK Kertu Klettenberg KALIBER DP (2015) 4 / 55,50 4 / 55,50
37
Klubi: Massu RK
Treener(id): Ann Meriste White
Vaike Reinmaa (2002)
MIDNIGHT J (2014)
Massu RK Ann Meriste White MIDNIGHT J (2014) 4 / 56,50 4 / 56,50
38
Treener(id):
Kaari Orgusaar (2006)
HOCUS-POCUS (2008)
Audruranna RSK HOCUS-POCUS (2008) 4 / 57,84 4 / 57,84
39
Treener(id): Janely Saar
Lisell Mai Aasa (2007)
VAPPER (2008, SP)
Pärnumaa RSK Janely Saar VAPPER (2008, SP) 5 / 66,28 5 / 66,28
40
Treener(id):
Jessica Mölder (2004)
RAFINA (2014, VP)
Pärnumaa RSK RAFINA (2014, VP) 5 / 67,00 5 / 67,00
41
Treener(id): Ellen Vatsel
Kristiina Järvik (2009)
RONALDO (2013)
Niitvälja RSK Ellen Vatsel RONALDO (2013) 6 / 73,21 6 / 73,21
42
Treener(id):
Annabel Sohlu (2008)
LADYBIRD (2011, VP)
Audruranna RSK LADYBIRD (2011, VP) 8 / 48,84 8 / 48,84
43
Treener(id): Janely Saar
Karita Beilmann (2006)
ELINA (2010, VP)
Pärnumaa RSK Janely Saar ELINA (2010, VP) 12 / 60,75 12 / 60,75
44
Treener(id): Vilve Tammearu, Janely Saar
Greete Kalmus (2005)
PERLON (2007)
Pärnumaa RSK Vilve Tammearu, Janely Saar PERLON (2007) 14 / 87,12 14 / 87,12
45
Treener(id): Anni Mägi
Jessica Mölder (2004)
RIIMU (2011, SP)
Pärnumaa RSK Anni Mägi RIIMU (2011, SP) 18 / 70,13 18 / 70,13
Treener(id): Janely Saar
Keidi Mariin Tomson (2009)
RETRO (2014, SP)
Pärnumaa RSK Janely Saar RETRO (2014, SP) elim elim
Treener(id):
Mariah Orover
Q21 (2015)
Pärnumaa RSK Q21 (2015) elim elim
Treener(id): Pille Elson, Pille Pajulaid
Nicole Vinnikova (2003)
GLAMOUR (2006, SP)
SA Tallinna RK Pille Elson, Pille Pajulaid GLAMOUR (2006, SP) elim elim
Treener(id):
Kertu Närep (2007)
LUKA (2008, VP)
Niitvälja RSK LUKA (2008, VP) elim elim
Treener(id):
Häli Jurkatam (2000)
HISTORY (2007, SP)
Audruranna RSK HISTORY (2007, SP) elim elim
Treener(id): Anni Mägi
Meeri-Liis Pastarus (2007)
RAFINA (2014, VP)
Pärnumaa RSK Anni Mägi RAFINA (2014, VP) elim elim
Treener(id): Janely Saar
Kaide Carolin Tomson (2004)
RETRO (2014, SP)
Pärnumaa RSK Janely Saar RETRO (2014, SP) elim elim