Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Kõrvemaa Kestvusratsutamine / EMV seeniorid & juuniorid / Pinifer Arabian Horse Cup
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
43
Starte:
41
Ära jäänud starte:
2
Võistlejaid:
34
Hobuseid:
38
Stardid päevade kaupa:
28.06.19, reede:
23
29.06.19, laupäev:
18
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Agnes Annimäe
Agnes Annimäe
Viru Ratsu
SIMONE OX (2009)
Treener(id):
Mare Kalme
Klass(id)
1
Viru Ratsu
Mare Kalme
SIMONE OX (2009)
1
2
Albert Karmov
Albert Karmov
MTÜ EEC
EROS PERSIK AL CALI (2014)
Klass(id)
2
MTÜ EEC
EROS PERSIK AL CALI (2014)
2
3
Angela Toome
Angela Toome
EER
VON VÜRTSPETER (2006)
Klass(id)
2
EER
VON VÜRTSPETER (2006)
2
4
Anne Luik
Anne Luik
Hiiumaa RSK
GOLD STREET BOY (2007)
Klass(id)
2
Hiiumaa RSK
GOLD STREET BOY (2007)
2
5
Anne Rohtla
Anne Rohtla
RK Ruila Tall
CEDRIK (2011)
Klass(id)
3
|
XI
RK Ruila Tall
CEDRIK (2011)
3
|
XI
6
Dagne Markiine Kotkas
Dagne Markiine Kotkas
Lahemaa HK
ARTEFAKT (2012)
Klass(id)
2
Lahemaa HK
ARTEFAKT (2012)
2
7
Diana Pruks
Diana Pruks
RSK Toominga
JACQUELINE TDC (2012)
Treener(id):
Alla Gladõševa
Klass(id)
3
|
XI
RSK Toominga
Alla Gladõševa
JACQUELINE TDC (2012)
3
|
XI
8
Doora Elmi
Doora Elmi
Kassari RM
PENTON (2010)
Klass(id)
4
|
X
Kassari RM
PENTON (2010)
4
|
X
9
Eveli Pärna
Eveli Pärna
EER
PLEYON (2004)
Klass(id)
2
EER
PLEYON (2004)
2
10
Eveli Pärna
Eveli Pärna
EER
RAGAZZA (2011)
Klass(id)
3
|
XI
EER
RAGAZZA (2011)
3
|
XI
11
Gerli Sein
Gerli Sein
Liivimaa RK
POWER (2013)
Klass(id)
2
Liivimaa RK
POWER (2013)
2
12
Gerli Sein
Gerli Sein
Liivimaa RK
HR. HANKS (2005)
Klass(id)
4
|
X
Liivimaa RK
HR. HANKS (2005)
4
|
X
13
Heigo Rohtla
Heigo Rohtla
RK Ruila Tall
FATAS ZANZIBAAR (2004)
Klass(id)
3
|
XI
RK Ruila Tall
FATAS ZANZIBAAR (2004)
3
|
XI
14
Jasmin Viinamägi
Jasmin Viinamägi
RK El Awrah ET
MAHER OX (AT) (2013)
Treener(id):
Birgit Nurmik
Klass(id)
2
RK El Awrah ET
Birgit Nurmik
MAHER OX (AT) (2013)
2
15
Jasmin Viinamägi
Jasmin Viinamägi
RK El Awrah ET
ILUEEDI (2007)
Treener(id):
Birgit Nurmik
Klass(id)
4
|
X
RK El Awrah ET
Birgit Nurmik
ILUEEDI (2007)
4
|
X
16
Jogaile Develyte
Jogaile Develyte
MTÜ EEC
IWAN CELTIC WARRIOR (2014)
Klass(id)
2
MTÜ EEC
IWAN CELTIC WARRIOR (2014)
2
17
Johanna Teppan
Johanna Teppan
Tartu Ratsakool
ROSSA (2008)
Klass(id)
4
|
X
Tartu Ratsakool
ROSSA (2008)
4
|
X
18
Kairit Järv
Kairit Järv
EER
MUSTAFO MALABAH (2011)
Treener(id):
Õnne Halliko
Klass(id)
3
|
XI
EER
Õnne Halliko
MUSTAFO MALABAH (2011)
3
|
XI
19
Kaisa Keerd
Kaisa Keerd
EER
NELLA (2007)
Treener(id):
Õnne Halliko
Klass(id)
3
|
XI
EER
Õnne Halliko
NELLA (2007)
3
|
XI
20
Katriin Kalle
Katriin Kalle
Tondi RSK
MISTER TONDI (2012)
Klass(id)
4
|
X
Tondi RSK
MISTER TONDI (2012)
4
|
X
21
Katrin Liiv
Katrin Liiv
Pinifer ET
POCAHONTAS OX (2012)
Klass(id)
2
Pinifer ET
POCAHONTAS OX (2012)
2
22
Kristiina Kassmann
Kristiina Kassmann
RK El Awrah ET
SAPHIRA CAYENNE OX (2009)
Klass(id)
2
RK El Awrah ET
SAPHIRA CAYENNE OX (2009)
2
23
Laura Hirvoja
Laura Hirvoja
Pinifer ET
ODILÉ (2008)
Klass(id)
2
Pinifer ET
ODILÉ (2008)
2
24
Linda Lampinen (FIN)
Linda Lampinen (FIN)
LA ESPERANZA
Klass(id)
1
LA ESPERANZA
1
25
Maire Õunmaa
Maire Õunmaa
EER
ASSMAN (2010, SP)
Treener(id):
Õnne Halliko
Klass(id)
3
|
XI
EER
Õnne Halliko
ASSMAN (2010, SP)
3
|
XI
26
Maret Kasemets
Maret Kasemets
EHS
AKEENA (2012)
Klass(id)
2
EHS
AKEENA (2012)
2
27
Marge Klaas
Marge Klaas
RK Ruila Tall
GALAXY TOOMA* (2010)
Klass(id)
2
RK Ruila Tall
GALAXY TOOMA* (2010)
2
28
Margit Raudkivi
Margit Raudkivi
Pinifer ET
SUNITHA L3 (2011)
Klass(id)
2
Pinifer ET
SUNITHA L3 (2011)
2
29
Marian Kikas
Marian Kikas
RK Ruila Tall
JALISZKO (2007)
Klass(id)
3
|
XI
RK Ruila Tall
JALISZKO (2007)
3
|
XI
30
Mariel Olkonen
Mariel Olkonen
Tartu Ratsakool
SIESTA (2010)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
4
|
X
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
SIESTA (2010)
4
|
X
31
Maris Kallo
Maris Kallo
Liivimaa RK
SOFA (2009)
Klass(id)
4
|
X
Liivimaa RK
SOFA (2009)
4
|
X
32
Maris Pettai
Maris Pettai
Pinifer ET
CHARDASH VH (2013)
Treener(id):
Kristiina Pähn
Klass(id)
1
Pinifer ET
Kristiina Pähn
CHARDASH VH (2013)
1
33
Maris Pettai
Maris Pettai
Pinifer ET
ALAUŠAS OX (2012, SP)
Treener(id):
Kristiina Pähn
Klass(id)
4
|
X
Pinifer ET
Kristiina Pähn
ALAUŠAS OX (2012, SP)
4
|
X
34
Merilin Kalbre
Merilin Kalbre
EER
ABELLAMY OX (2011)
Treener(id):
Õnne Halliko
Klass(id)
3
|
XI
EER
Õnne Halliko
ABELLAMY OX (2011)
3
|
XI
35
Merily Järveots
Merily Järveots
EER
GLASTON (2012)
Treener(id):
Õnne Halliko
Klass(id)
1
EER
Õnne Halliko
GLASTON (2012)
1
36
Nora Reinet
Nora Reinet
Tartu Ratsakool
SALSA (2009, SP)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
4
|
X
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
SALSA (2009, SP)
4
|
X
37
Peeter Liiv
Peeter Liiv
Pinifer ET
VIGOR OX (2008)
Klass(id)
2
Pinifer ET
VIGOR OX (2008)
2
38
Ritva Lampinen (FIN)
Ritva Lampinen (FIN)
EL PEDRO
Klass(id)
1
EL PEDRO
1
39
Sofija Matuleviciute (LTU)
Sofija Matuleviciute (LTU)
SULTAN
Klass(id)
2
SULTAN
2
40
Tiina Kuusepuu
Tiina Kuusepuu
Pinifer ET
GABRYEL OX (PL) (2010)
Klass(id)
1
Pinifer ET
GABRYEL OX (PL) (2010)
1
41
Õnne Halliko
Õnne Halliko
EER
RAFAEL (2009)
Treener(id):
Õnne Halliko
Klass(id)
2
EER
Õnne Halliko
RAFAEL (2009)
2
Taustatööd