Võistlus

Nimi:
Kõrvemaa Kestvusratsutamine / EMV seeniorid & juuniorid / Pinifer Arabian Horse Cup
Aeg:
28.06.19 - 29.06.19
Korraldaja(d):
Pinifer ET, MTÜ EER
Sekretär:
Eve-Liis Remmelgas
tel. 50 89 492, rmmlgs@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik, EMV
Riik:
Eesti
Asukoht:
Pillapalu, Harjumaa
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo:

Pinifer Arabian Horse Cup täpsema info leiate võistluse juhendist.

28.06.19 - Klass 2 | Distants 56 km | Kiirus ja I kvalifikatsioon

Osalejaid: 17

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus (kiirus/aeg)
1
Klubi: EHS
Treener(id):
Maret Kasemets
AKEENA (2012)
EHS AKEENA (2012) 18,84 / 02:58:19 18,84 / 02:58:19
18,84 / 02:58:19
2
Treener(id):
Anne Luik
GOLD STREET BOY (2007)
Hiiumaa RSK GOLD STREET BOY (2007) 18,21 / 03:04:25 18,21 / 03:04:25
18,21 / 03:04:25
3
Klubi: EER
Treener(id):
Angela Toome (2004)
VON VÜRTSPETER (2006)
EER VON VÜRTSPETER (2006) 18,18 / 03:04:43 18,18 / 03:04:43
18,18 / 03:04:43
4
Treener(id):
Marge Klaas
GALAXY TOOMA* (2010)
RK Ruila Tall GALAXY TOOMA* (2010) 17,61 / 03:10:46 17,61 / 03:10:46
17,61 / 03:10:46
5
Klubi: EER
Treener(id):
Eveli Pärna (1999)
PLEYON (2004)
EER PLEYON (2004) 17,37 / 03:13:24 17,37 / 03:13:24
17,37 / 03:13:24
6
Treener(id):
Kristiina Kassmann
SAPHIRA CAYENNE OX (2009)
RK El Awrah ET SAPHIRA CAYENNE OX (2009) 17,37 / 03:13:25 17,37 / 03:13:25
17,37 / 03:13:25
7
Treener(id):
Gerli Sein (2001)
POWER (2013)
Liivimaa RK POWER (2013) 17,35 / 03:13:35 17,35 / 03:13:35
17,35 / 03:13:35
8
Treener(id): Birgit Nurmik
Jasmin Viinamägi (2004)
MAHER OX (AT) (2013)
RK El Awrah ET Birgit Nurmik MAHER OX (AT) (2013) 17,24 / 03:14:51 17,24 / 03:14:51
17,24 / 03:14:51
9
Klubi: Pinifer ET
Treener(id):
Laura Hirvoja
ODILÉ (2008)
Pinifer ET ODILÉ (2008) 15,79 / 03:32:42 15,79 / 03:32:42
15,79 / 03:32:42
10
Klubi: Pinifer ET
Treener(id):
Margit Raudkivi
SUNITHA L3 (2011)
Pinifer ET SUNITHA L3 (2011) 14,41 / 03:53:04 14,41 / 03:53:04
14,41 / 03:53:04
11
Klubi: Pinifer ET
Treener(id):
Katrin Liiv
POCAHONTAS OX (2012)
Pinifer ET POCAHONTAS OX (2012) 13,98 / 04:00:17 13,98 / 04:00:17
13,98 / 04:00:17
12
Klubi: MTÜ EEC
Treener(id):
Jogaile Develyte (2001)
IWAN CELTIC WARRIOR (2014)
MTÜ EEC IWAN CELTIC WARRIOR (2014) 13,04 / 04:17:37 13,04 / 04:17:37
13,04 / 04:17:37
13
Klubi: MTÜ EEC
Treener(id):
Albert Karmov
EROS PERSIK AL CALI (2014)
MTÜ EEC EROS PERSIK AL CALI (2014) 13,04 / 04:17:39 13,04 / 04:17:39
13,04 / 04:17:39
14
Klubi:
Treener(id):
Sofija Matuleviciute (LTU)
SULTAN
SULTAN 13,03 / 04:17:40 13,03 / 04:17:40
13,03 / 04:17:40
Klubi: Lahemaa HK
Treener(id):
Dagne Markiine Kotkas
ARTEFAKT (2012)
Lahemaa HK ARTEFAKT (2012) V2 / ME V2 / ME
V2 / ME
Klubi: EER
Treener(id): Õnne Halliko
Õnne Halliko
RAFAEL (2009)
EER Õnne Halliko RAFAEL (2009) V1 / GA V1 / GA
V1 / GA
Klubi: Pinifer ET
Treener(id):
Peeter Liiv
VIGOR OX (2008)
Pinifer ET VIGOR OX (2008) V1 / ME V1 / ME
V1 / ME