Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Ihaste laste ja noorte võistkondliku karikasarja finaal
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
54
Starte:
83
Ära jäänud starte:
8
Võistlejaid:
40
Hobuseid:
51
Stardid päevade kaupa:
05.01.19, laupäev:
83
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Adeele Tafenau
Adeele Tafenau
Tartumaa RSK
DIAMANT'S GIRL Z (2009)
Treener(id):
Urmas Raag
Klass(id)
3
Tartumaa RSK
Urmas Raag
DIAMANT'S GIRL Z (2009)
3
2
Andres Udeküll
Andres Udeküll
RSK KRT
EDWINA (2012)
Klass(id)
3
RSK KRT
EDWINA (2012)
3
3
Andres Udeküll
Andres Udeküll
RSK KRT
HERDI (2012)
Klass(id)
3
|
4
RSK KRT
HERDI (2012)
3
|
4
4
Andres Zirk
Andres Zirk
Tartumaa RSK
VERMONT (2013)
Treener(id):
Urmas Raag
Klass(id)
2
|
3
Tartumaa RSK
Urmas Raag
VERMONT (2013)
2
|
3
5
Andres Zirk
Andres Zirk
Tartumaa RSK
LARABEL (2012)
Treener(id):
Urmas Raag
Klass(id)
2
|
3
Tartumaa RSK
Urmas Raag
LARABEL (2012)
2
|
3
6
Andres Zirk
Andres Zirk
Tartumaa RSK
VINCENT (2013)
Treener(id):
Urmas Raag
Klass(id)
2
|
3
Tartumaa RSK
Urmas Raag
VINCENT (2013)
2
|
3
7
Andres Zirk
Andres Zirk
Tartumaa RSK
JACKSON V/H DAUWHOF (2009)
Treener(id):
Urmas Raag
Klass(id)
3
|
4
Tartumaa RSK
Urmas Raag
JACKSON V/H DAUWHOF (2009)
3
|
4
8
AnettaVanessa Järg
AnettaVanessa Järg
Tartu Kalevi RK
LUNDVER (2009)
Treener(id):
Marko Villemson
Klass(id)
2
|
3
Tartu Kalevi RK
Marko Villemson
LUNDVER (2009)
2
|
3
9
Anna Talas
Anna Talas
Tartu Kalevi RK
ALEX (2010)
Treener(id):
Marko Villemson
Klass(id)
1b
Tartu Kalevi RK
Marko Villemson
ALEX (2010)
1b
10
Brita Tuvi
Brita Tuvi
Viljandimaa RSK
HINDENBURG (2008)
Klass(id)
1a
(120 cm) |
3
Viljandimaa RSK
HINDENBURG (2008)
1a
(120 cm) |
3
11
Carolina Adriana Lillevälja
Carolina Adriana Lillevälja
Tartumaa RSK
POWER BOY (2010)
Treener(id):
Urmas Raag
Klass(id)
2
|
3
Tartumaa RSK
Urmas Raag
POWER BOY (2010)
2
|
3
12
Deily Aul
Deily Aul
Tartumaa RSK
WAYRO W (2003)
Klass(id)
3
|
4
Tartumaa RSK
WAYRO W (2003)
3
|
4
13
Doris Mänd
Doris Mänd
ESHKS
BIG GIRL (2007)
Treener(id):
Hanno Ellermann
Klass(id)
1a
(110 cm) |
3
ESHKS
Hanno Ellermann
BIG GIRL (2007)
1a
(110 cm) |
3
14
Ederly Talu
Ederly Talu
Viljandimaa RSK
CARLOTTA (2010)
Klass(id)
1b
Viljandimaa RSK
CARLOTTA (2010)
1b
15
Grete-Liis Lepp
Grete-Liis Lepp
Liivimaa RK
CHARLENE (2012)
Klass(id)
1b
|
2
Liivimaa RK
CHARLENE (2012)
1b
|
2
16
Hannah Kaarma
Hannah Kaarma
Viljandimaa RSK
CAIKORS (2007)
Treener(id):
Kertu Klettenberg
Klass(id)
1a
(110 cm)
Viljandimaa RSK
Kertu Klettenberg
CAIKORS (2007)
1a
(110 cm)
17
Hanno Ellermann
Hanno Ellermann
ESHKS
JACOBA STUD FUMOSA (2010)
Klass(id)
3
|
4
ESHKS
JACOBA STUD FUMOSA (2010)
3
|
4
18
Hanno Ellermann
Hanno Ellermann
ESHKS
GRAFFITI (2011)
Klass(id)
4
ESHKS
GRAFFITI (2011)
4
19
Hanno Ellermann
Hanno Ellermann
ESHKS
FREEDOM (2010)
Klass(id)
4
ESHKS
FREEDOM (2010)
4
20
Hanno Ellermann
Hanno Ellermann
ESHKS
DONNA-PAOLA (2008)
Klass(id)
4
ESHKS
DONNA-PAOLA (2008)
4
21
Heleene Pruunsild
Heleene Pruunsild
ESHKS
QUINCE (2012)
Treener(id):
Hanno Ellermann
Klass(id)
1a
(110 cm) |
3
ESHKS
Hanno Ellermann
QUINCE (2012)
1a
(110 cm) |
3
22
Inge Ausna
Inge Ausna
Liivimaa RK
HARDENTO-W (2012)
Klass(id)
1b
Liivimaa RK
HARDENTO-W (2012)
1b
23
Kertu Kütt
Kertu Kütt
Tartumaa RSK
CLARISA (2012)
Treener(id):
Hanno Ellermann
,
Annika Õkva
Klass(id)
1a
(110 cm) |
2
Tartumaa RSK
Hanno Ellermann
,
Annika Õkva
CLARISA (2012)
1a
(110 cm) |
2
24
Kirke Kütt
Kirke Kütt
Tartumaa RSK
AL CAPONE (2012)
Treener(id):
Hanno Ellermann
,
Annika Õkva
Klass(id)
1a
(110 cm) |
2
Tartumaa RSK
Hanno Ellermann
,
Annika Õkva
AL CAPONE (2012)
1a
(110 cm) |
2
25
Kristiina Tammeleht
Kristiina Tammeleht
Pärnumaa RSK
PARUN (2006)
Klass(id)
2
Pärnumaa RSK
PARUN (2006)
2
26
Kärol Järviste
Kärol Järviste
RSK Ruttar
HUP (2012)
Treener(id):
Andres Udeküll
Klass(id)
3
|
4
RSK Ruttar
Andres Udeküll
HUP (2012)
3
|
4
27
Kärt Kaseorg
Kärt Kaseorg
Viljandimaa RSK
AGA FLAMENCO VON FEICHT (2004)
Klass(id)
1b
Viljandimaa RSK
AGA FLAMENCO VON FEICHT (2004)
1b
28
Kärt Kaseorg
Kärt Kaseorg
Viljandimaa RSK
A CARTE D´OR (2010)
Klass(id)
1b
Viljandimaa RSK
A CARTE D´OR (2010)
1b
29
Laura Maria Tammeleht
Laura Maria Tammeleht
Pärnumaa RSK
ORPHEUS (2008)
Klass(id)
3
|
4
Pärnumaa RSK
ORPHEUS (2008)
3
|
4
30
Lene Varula
Lene Varula
Viljandimaa RSK
MONSSON (2010)
Treener(id):
Kertu Klettenberg
Klass(id)
1a
(100 cm) |
2
Viljandimaa RSK
Kertu Klettenberg
MONSSON (2010)
1a
(100 cm) |
2
31
Liis Kabral
Liis Kabral
Viljandimaa RSK
PELTSEBUL (2013)
Klass(id)
1a
(110 cm) |
2
Viljandimaa RSK
PELTSEBUL (2013)
1a
(110 cm) |
2
32
Loora Viljasaar
Loora Viljasaar
Tartu Kalevi RK
POKARDI (2011)
Klass(id)
1a
(110 cm)
Tartu Kalevi RK
POKARDI (2011)
1a
(110 cm)
33
Maarek Toom
Maarek Toom
Tartu Kalevi RK
ALEX (2010)
Klass(id)
1b
Tartu Kalevi RK
ALEX (2010)
1b
34
Marlene Makarov
Marlene Makarov
Audruranna RSK
GLAMOUR GIRL (2011)
Klass(id)
1b
|
2
Audruranna RSK
GLAMOUR GIRL (2011)
1b
|
2
35
Marlene Makarov
Marlene Makarov
Audruranna RSK
EMORA (2009)
Klass(id)
3
Audruranna RSK
EMORA (2009)
3
36
Mirell Luts
Mirell Luts
Tartu Kalevi RK
E (2009)
Klass(id)
1a
(110 cm) |
3
Tartu Kalevi RK
E (2009)
1a
(110 cm) |
3
37
Norman Nõmmoja
Norman Nõmmoja
Tartu Kalevi RK
SACHIR (2008)
Treener(id):
Hanno Ellermann
Klass(id)
1b
Tartu Kalevi RK
Hanno Ellermann
SACHIR (2008)
1b
38
Pilletriin Peterson
Pilletriin Peterson
Liivimaa RK
OSKAR S (2011)
Treener(id):
Siret Saks
Klass(id)
1b
Liivimaa RK
Siret Saks
OSKAR S (2011)
1b
39
Rainer Hõim
Rainer Hõim
Tartu Kalevi RK
ODIN (2007)
Treener(id):
Hanno Ellermann
Klass(id)
3
|
4
Tartu Kalevi RK
Hanno Ellermann
ODIN (2007)
3
|
4
40
Rainer Hõim
Rainer Hõim
Tartu Kalevi RK
MOMENTUM (2012)
Treener(id):
Hanno Ellermann
Klass(id)
3
|
4
Tartu Kalevi RK
Hanno Ellermann
MOMENTUM (2012)
3
|
4
41
Sandra Tamme
Sandra Tamme
Nõo RK
OKASROOSIKE (2011)
Klass(id)
1b
Nõo RK
OKASROOSIKE (2011)
1b
42
Sille Voitk
Sille Voitk
Liivimaa RK
WIFI S (2005)
Treener(id):
Siret Saks
Klass(id)
2
|
3
Liivimaa RK
Siret Saks
WIFI S (2005)
2
|
3
43
Siret Saks
Siret Saks
Liivimaa RK
OURSON VAN T&L (2014)
Klass(id)
1b
Liivimaa RK
OURSON VAN T&L (2014)
1b
44
Siret Sarv
Siret Sarv
Tartu Kalevi RK
RUBIINA (2008)
Klass(id)
1b
Tartu Kalevi RK
RUBIINA (2008)
1b
45
Stella-Ingrid Liinamäe
Stella-Ingrid Liinamäe
Tartu Kalevi RK
CALIMERO VON CIMELY (2003)
Klass(id)
1a
(120 cm) |
3
Tartu Kalevi RK
CALIMERO VON CIMELY (2003)
1a
(120 cm) |
3
46
Susan Kaleta
Susan Kaleta
Viljandimaa RSK
HERRERA (2013)
Klass(id)
1a
(120 cm) |
3
Viljandimaa RSK
HERRERA (2013)
1a
(120 cm) |
3
47
Susan Kaleta
Susan Kaleta
Viljandimaa RSK
DESIRE (2013)
Klass(id)
1b
|
2
Viljandimaa RSK
DESIRE (2013)
1b
|
2
48
Susan Kaleta
Susan Kaleta
Viljandimaa RSK
CARLOTTA (2010)
Klass(id)
2
Viljandimaa RSK
CARLOTTA (2010)
2
49
Susan Kaleta
Susan Kaleta
Viljandimaa RSK
HUDSON HORNET (2012)
Klass(id)
3
|
4
Viljandimaa RSK
HUDSON HORNET (2012)
3
|
4
50
Teele Kasepalu
Teele Kasepalu
Tartumaa RSK
VARINA (2009)
Treener(id):
Urmas Raag
Klass(id)
3
|
4
Tartumaa RSK
Urmas Raag
VARINA (2009)
3
|
4
51
Tiia Tallo
Tiia Tallo
Liivimaa RK
OSMAN S (2007)
Treener(id):
Siret Saks
Klass(id)
1b
Liivimaa RK
Siret Saks
OSMAN S (2007)
1b
52
Triinu Riisberg
Triinu Riisberg
Tartu Ratsakool
WEENUS S (2004)
Treener(id):
Siret Saks
Klass(id)
1b
Tartu Ratsakool
Siret Saks
WEENUS S (2004)
1b
53
Tuuli Neerot
Tuuli Neerot
Pärna RSK
LEGEND OF SAN FRANCISCO (2011)
Treener(id):
Urmas Raag
Klass(id)
3
|
4
Pärna RSK
Urmas Raag
LEGEND OF SAN FRANCISCO (2011)
3
|
4
Taustatööd