Võistlus

Nimi:
Tartu Linna SMV
Aeg:
30.03.19
Korraldaja(d):
Tartu Kalevi RK
Sekretär:
Piret Hommuk
tel. 53 419 222, phommuk@yahoo.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Ihaste Ratsakeskus
Staatus:
Tulemused avaldatud
30.03.19 - Klass 1a | 90 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud (Tartu SMV lapsed)

Osalejaid: 36

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id): Siret Saks
Triinu Riisberg (2007)
WEENUS S (2004)
Liivimaa RK Siret Saks WEENUS S (2004) 0 / 56,60 0 / 56,60
2
Klubi:
Treener(id):
Tereze Zalte (LAT)
EARLY BIRD ME
EARLY BIRD ME 0 / 61,22 0 / 61,22
3
Klubi: Nõo RK
Treener(id): Kristina Ulrika Arme
Meribel Suurpere (2006)
OXANA (2005)
Nõo RK Kristina Ulrika Arme OXANA (2005) 0 / 62,90 0 / 62,90
4
Treener(id):
Birgit Raid
LISANDER (2006)
Tartu Ratsakool LISANDER (2006) 0 / 66,84 0 / 66,84
5
Treener(id): Marko Villemson
Gertrud Pauska
IEVINA (2013)
Tartu Kalevi RK Marko Villemson IEVINA (2013) 0 / 67,25 0 / 67,25
6
Klubi:
Treener(id):
Maarja Somelar (2005)
EIFFEL (2013)
EIFFEL (2013) 0 / 67,91 0 / 67,91
7
Treener(id):
Sofie Lii Lidmets (2006)
HAKUNA VAN DE KRAENBERG (2007)
Tartumaa RSK HAKUNA VAN DE KRAENBERG (2007) 0 / 68,32 0 / 68,32
8
Treener(id):
Melissa-Marion Amiel
JUST ME (2012)
Viljandimaa RSK JUST ME (2012) 0 / 69,53 0 / 69,53
9
Treener(id):
Melissa-Marion Amiel
COMME CI COMME CA (2014)
Viljandimaa RSK COMME CI COMME CA (2014) 0 / 72,28 0 / 72,28
10
Treener(id):
Melissa-Marion Amiel
PIUSA (2013)
Viljandimaa RSK PIUSA (2013) 0 / 73,79 0 / 73,79
11
Klubi: Pärna RSK
Treener(id):
Kristiina Kirsipuu
COMPLIMENT (2013)
Pärna RSK COMPLIMENT (2013) 0 / 74,96 0 / 74,96
12
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Kajali Kikkas
ASTON MARTIN (2013)
RSK KRT ASTON MARTIN (2013) 0 / 76,06 0 / 76,06
13
Klubi:
Treener(id):
Tereze Zalte (LAT)
JAKARTA ME
JAKARTA ME 4 / 62,88 4 / 62,88
14
Treener(id):
Susanna Vassil (2004)
CORINA (2003)
Tartu Kalevi RK CORINA (2003) 4 / 64,90 4 / 64,90
15
Klubi: Pärna RSK
Treener(id): Gea Kiudorf
Sanne-Lee Pannel (2005)
PREERIA (1999)
Pärna RSK Gea Kiudorf PREERIA (1999) 4 / 65,25 4 / 65,25
16
Treener(id):
Ederly Talu
CARLOTTA (2010)
Viljandimaa RSK CARLOTTA (2010) 4 / 65,72 4 / 65,72
17
Klubi: Nõo RK
Treener(id): Sofya Tsyrulnikova
Susanna Sõrra (2003)
A MILLY (2012)
Nõo RK Sofya Tsyrulnikova A MILLY (2012) 4 / 70,88 4 / 70,88
18
Klubi: Pärna RSK
Laura Bitter (2003)
PAMELA (2005)
Pärna RSK Marko Villemson, Gea Kiudorf PAMELA (2005) 4 / 74,56 4 / 74,56
19
Klubi: Pärna RSK
Helena Lill
LUCULLUS (2009)
Pärna RSK Marko Villemson, Gea Kiudorf LUCULLUS (2009) 4 / 77,87 4 / 77,87
20
Klubi: Pärna RSK
Kati Ilus (2000)
PICODELLAS (2006)
Pärna RSK Gea Kiudorf, Marko Villemson PICODELLAS (2006) 5 / 80,22 5 / 80,22
21
Treener(id):
Gertu Marion Lepp (2006)
CHARLENE (2012)
Tartumaa RSK CHARLENE (2012) 5 / 80,68 5 / 80,68
22
Klubi: Pärna RSK
Christine Bitter (1999)
HEERA (2005)
Pärna RSK Marko Villemson, Gea Kiudorf HEERA (2005) 7 / 90,00 7 / 90,00
23
Klubi: Pärna RSK
Treener(id): Gea Kiudorf
Lisette Petrov (2005)
PREERIA (1999)
Pärna RSK Gea Kiudorf PREERIA (1999) 8 / 67,34 8 / 67,34
24
Kirke Kütt (2003)
PAHHE (2005)
Tartumaa RSK Annika Õkva, Hanno Ellermann PAHHE (2005) 8 / 71,22 8 / 71,22
25
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Annabell Post (2005)
KVEBEKA (2011)
Nõo RK KVEBEKA (2011) 12 / 66,59 12 / 66,59
26
Treener(id):
Birgit Raid
SALSITA (2010)
Tartu Ratsakool SALSITA (2010) 16 / 66,03 16 / 66,03
27
Treener(id):
Sofya Tsyrulnikova
GOTJE (2012)
Liivimaa RK GOTJE (2012) 20 / 73,19 20 / 73,19
Klubi: Nõo RK
Treener(id): Kristina Ulrika Arme
Ann Öpik (2006)
ROSE (2006)
Nõo RK Kristina Ulrika Arme ROSE (2006) elim elim
Treener(id): Marko Villemson
Eda Edti Pärna (2003)
TUHAMÄE LUMI (2010)
Tartu Kalevi RK Marko Villemson TUHAMÄE LUMI (2010) elim elim
Treener(id):
Siret Sarv (2001)
RUBIINA (2008)
Tartu Kalevi RK RUBIINA (2008) elim elim
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Marko Villemson
Lille Leontine Aaslaid (2002)
VOODOO CHILE (2008)
Tondi RSK Marko Villemson VOODOO CHILE (2008) elim elim
Klubi: Pärna RSK
Liisa Dana Looga (2003)
LOLITA (2012)
Pärna RSK Marko Villemson, Gea Kiudorf LOLITA (2012) elim elim
Treener(id):
Maret Hallik (2005)
JALATUS II Z (2010)
Tartumaa RSK JALATUS II Z (2010) elim elim
Klubi: Pärna RSK
Treener(id): Gea Kiudorf
Grete-Liis Koster (2007)
PORSENNA (2001)
Pärna RSK Gea Kiudorf PORSENNA (2001) elim elim
Treener(id): Marko Villemson
Krista Pluutus
RUUBEN (2013)
Tartu Kalevi RK Marko Villemson RUUBEN (2013) elim elim
Treener(id): Piret Hommuk
Laura Karolina Gradickaite (2005)
COCCINELLE (2012)
Tartu Kalevi RK Piret Hommuk COCCINELLE (2012) elim elim