Võistlus

Nimi:
Ihaste Kevad 2019 ja Harrastajate SMV
Aeg:
06.04.19
Korraldaja(d):
Tartu Kalevi RK, Sporditeenindus MTÜ
Sekretär:
Piret Hommuk
tel. 53 419 222, phommuk@yahoo.com
Tüüp:
rahvuslik, SMV
Riik:
Eesti
Asukoht:
Ihaste Ratsakeskus
Staatus:
Tulemused avaldatud
06.04.19 - Klass 2 | 105 cm | Art. 276.2, võitjate vooruga | SMV Harrastajad

Osalejaid: 34

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Kärt Kaseorg
AGA FLAMENCO VON FEICHT (2004)
Viljandimaa RSK AGA FLAMENCO VON FEICHT (2004) 0 / 53,13 / 0 / 33,97 0 / 53,13 / 0 / 33,97
2
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Älis-Sille Hein
VEDETTE B (2002)
Tondi RSK Monica Pärno VEDETTE B (2002) 4 / 57,43 / 0 / 36,85 4 / 57,43 / 0 / 36,85
3
Treener(id): Hanno Ellermann
Priit Perna
HERMELA (2008)
Tartu Kalevi RK Hanno Ellermann HERMELA (2008) 0 / 57,64 / 0 / 37,53 0 / 57,64 / 0 / 37,53
4
Treener(id): Kertu Klettenberg
Grete-Brit Kuusik
BRIDNEY (2006)
Pärnumaa RSK Kertu Klettenberg BRIDNEY (2006) 0 / 64,66 / 0 / 40,25 0 / 64,66 / 0 / 40,25
5
Treener(id):
Kärt Kaseorg
A CARTE D´OR (2010)
Viljandimaa RSK A CARTE D´OR (2010) 0 / 56,66 / 4 / 36,84 0 / 56,66 / 4 / 36,84
6
Riinu Rahuoja
BARON ABRUKA (2010)
Hiiumaa RSK Pille Elson, Jekaterina Soiver BARON ABRUKA (2010) 0 / 60,84 / 4 / 37,06 0 / 60,84 / 4 / 37,06
7
Treener(id): Andres Treve
Maarja-Liisa Nõmm
ROMOS CELINE (2008)
Audruranna RSK Andres Treve ROMOS CELINE (2008) 0 / 60,84 / 4 / 39,97 0 / 60,84 / 4 / 39,97
8
Treener(id):
Ederly Talu
CARLOTTA (2010)
Viljandimaa RSK CARLOTTA (2010) 0 / 61,00 / 4 / 42,41 0 / 61,00 / 4 / 42,41
9
Treener(id):
Kersti Lillmaa
EIFFEL (2013)
Viljandimaa RSK EIFFEL (2013) 4 / 57,43 / 9 / 51,22 4 / 57,43 / 9 / 51,22
10
Treener(id): Kertu Klettenberg
Annika Ojaste
OBORA`S GRACIA (2007)
Audruranna RSK Kertu Klettenberg OBORA`S GRACIA (2007) 4 / 57,00 / elim 4 / 57,00 / elim
10
Treener(id):
Eleriin Kurs
GROTESKA (2010)
Liivimaa RK GROTESKA (2010) 0 / 63,68 / elim 0 / 63,68 / elim
12
Treener(id):
Birgit Raid
LISANDER (2006)
Tartu Ratsakool LISANDER (2006) 4 / 58,34 4 / 58,34
13
Treener(id):
Erik Tuimann
LAGARTO (2013)
Tallinna RSK LAGARTO (2013) 4 / 58,47 4 / 58,47
14
Treener(id): Anni Kaljund
Hanna-Liis Joala
NATHAN VAN TURBEEK Z (2012)
Tallinna RSK Anni Kaljund NATHAN VAN TURBEEK Z (2012) 4 / 58,96 4 / 58,96
15
Treener(id): Pille Elson
Kadi Kokla
BELLE CHARMANTE (2010)
Hiiumaa RSK Pille Elson BELLE CHARMANTE (2010) 4 / 60,97 4 / 60,97
16
Klubi: RSK KRT
Treener(id): Andres Treve
Liisi Laanet
LUKRECIJA (2006)
RSK KRT Andres Treve LUKRECIJA (2006) 4 / 61,03 4 / 61,03
17
Treener(id):
Kersti Lillmaa
VIIKING (2011)
Viljandimaa RSK VIIKING (2011) 4 / 63,31 4 / 63,31
18
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Kristiina Pähn
Brit Bergmann
MONTON (2008)
Tondi RSK Kristiina Pähn MONTON (2008) 4 / 63,81 4 / 63,81
19
Treener(id):
Urve Aavik
CHARLY (2011)
Tallinna RSK CHARLY (2011) 4 / 65,21 4 / 65,21
20
Treener(id): Anni Kaljund
Pille Remmelgas
DOLORES (2008)
Niitvälja RSK Anni Kaljund DOLORES (2008) 6 / 74,75 6 / 74,75
21
Treener(id):
Riho Viik
OBERON (2009)
Vändra RSK OBERON (2009) 8 / 56,47 8 / 56,47
22
Treener(id): Marko Villemson
Krista Pluutus
RUUBEN (2013)
Tartu Kalevi RK Marko Villemson RUUBEN (2013) 8 / 63,63 8 / 63,63
23
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Kärt Alehodžin
SOLEIL`S CASPER (2005)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel SOLEIL`S CASPER (2005) 8 / 63,84 8 / 63,84
24
Treener(id): Hanno Ellermann
Kristin Juurik
RIVIERA LUNETTE (2009)
Tartu Kalevi RK Hanno Ellermann RIVIERA LUNETTE (2009) 12 / 62,47 12 / 62,47
25
Treener(id):
Eleriin Kurs
REBELLA (2008)
Liivimaa RK REBELLA (2008) 13 / 69,10 13 / 69,10
26
Treener(id):
Laura Kõrgvee
HERAKLES (2001)
Tartumaa RSK HERAKLES (2001) 14 / 73,37 14 / 73,37
27
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Marit Poltimäe
LEHITKA (2006)
Tondi RSK LEHITKA (2006) 16 / 80,41 16 / 80,41
28
Treener(id):
Kristi Kõiv
ZPIRULIINA (2013)
Tartumaa RSK ZPIRULIINA (2013) 19 / 75,19 19 / 75,19
Klubi: Pärna RSK
Kelli Saar
TURBO (2007)
Pärna RSK Marko Villemson, Gea Kiudorf TURBO (2007) elim elim
Treener(id): Urmas Raag
Kristo Kasepalu
BETTER (2010)
Tartumaa RSK Urmas Raag BETTER (2010) elim elim
Treener(id):
Grete-Liis Lepp
CHARLENE (2012)
Liivimaa RK CHARLENE (2012) elim elim
Treener(id): Marko Villemson
Gertrud Pauska
IEVINA (2013)
Tartu Kalevi RK Marko Villemson IEVINA (2013) elim elim
Maarek Toom
ALEX (2010)
Tartu Kalevi RK Siim Nõmmoja, Hanno Ellermann ALEX (2010) elim elim
Klubi: Pärna RSK
Helena Lill
LUCULLUS (2009)
Pärna RSK Marko Villemson, Gea Kiudorf LUCULLUS (2009) elim elim