15. Eestimaa Suvemängud & Tartu Linna MV

Aeg:
13.07.19 - 14.07.19
Korraldaja(d):
Liivimaa RK, Eestimaa Spordiliit Jõud, Tartu LV, Tartumaa Omavalitsuste Liit, Tartumaa Spordiliit, Mtü Viplala
Asukoht:
Saksa RK
Sekretär:
Kerli Mooses
voistlus@saksahobused.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Sponsorid:


Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse lehele
14.07.19 - Klass 7 | 110 cm | Art. 274.1.5.3, kahefaasiline | Avatud
Starte: 26
Võistluspaare: 26
Võistlejaid: 25
Hobuseid: 26
Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id): Marko Villemson
Anette Leppik
SAMURAI`S MIRACLE (2007)
Tulemus: 0 / 50,12 / 0 / 24,75
Tartu Kalevi RK Marko Villemson SAMURAI`S MIRACLE (2007) 0 / 50,12 / 0 / 24,75
2
Treener(id):
Andres Zirk
DIAMANT'S GIRL Z (2009)
Tulemus: 0 / 51,12 / 0 / 25,54
Tartumaa RSK DIAMANT'S GIRL Z (2009) 0 / 51,12 / 0 / 25,54
3
Kirke Kütt
PUTTER ATACAMA (2009)
Tulemus: 0 / 50,50 / 0 / 26,89
Tartumaa RSK Hanno Ellermann, Annika Õkva PUTTER ATACAMA (2009) 0 / 50,50 / 0 / 26,89
4
Treener(id):
Laura Pedjak
ENCINASOLA (2008)
Tulemus: 0 / 54,00 / 0 / 27,46
Liivimaa RK ENCINASOLA (2008) 0 / 54,00 / 0 / 27,46
5
Treener(id):
Stella-Ingrid Liinamäe
ENDEAVOUR MONDRIA'S (2009)
Tulemus: 0 / 52,63 / 0 / 28,03
Tartu Kalevi RK ENDEAVOUR MONDRIA'S (2009) 0 / 52,63 / 0 / 28,03
6
Treener(id): Hanno Ellermann
Priit Perna
HERMELA (2008)
Tulemus: 0 / 51,63 / 0 / 29,01
Tartu Kalevi RK Hanno Ellermann HERMELA (2008) 0 / 51,63 / 0 / 29,01
7
Treener(id): Hanno Ellermann
Kristin Juurik
RIVIERA LUNETTE (2009)
Tulemus: 0 / 51,97 / 0 / 29,07
Tartu Kalevi RK Hanno Ellermann RIVIERA LUNETTE (2009) 0 / 51,97 / 0 / 29,07
8
Treener(id):
Kersti Lillmaa
PIXY C (2013)
Tulemus: 0 / 53,97 / 0 / 30,21
Viljandimaa RSK PIXY C (2013) 0 / 53,97 / 0 / 30,21
9
Treener(id):
Elisabeth Alonen
PAREENA (2006)
Tulemus: 0 / 53,19 / 0 / 30,78
Viljandimaa RSK PAREENA (2006) 0 / 53,19 / 0 / 30,78
10
Treener(id):
Krista Kutsar
GASTONS (2009)
Tulemus: 0 / 49,06 / 4 / 26,27
Tartumaa RSK GASTONS (2009) 0 / 49,06 / 4 / 26,27
11
Treener(id): Marko Villemson
Anette Leppik
RUBIIN (2014)
Tulemus: 0 / 52,32 / 4 / 26,70
Tartu Kalevi RK Marko Villemson RUBIIN (2014) 0 / 52,32 / 4 / 26,70
12
Treener(id):
Berit Truuts
ADRIA (2011)
Tulemus: 0 / 53,47 / 4 / 27,53
Liivimaa RK ADRIA (2011) 0 / 53,47 / 4 / 27,53
13
Treener(id):
Triin Visnapuu
KARLINA (2011)
Tulemus: 0 / 51,00 / 4 / 27,59
Liivimaa RK KARLINA (2011) 0 / 51,00 / 4 / 27,59
14
Treener(id):
Sigrid Lain
LOOTUS (2006)
Tulemus: 0 / 54,00 / 4 / 44,56
Liivimaa RK LOOTUS (2006) 0 / 54,00 / 4 / 44,56
15
Treener(id):
Maret Hallik
JALATUS II Z (2010)
Tulemus: 1 / 57,59
Tartumaa RSK JALATUS II Z (2010) 1 / 57,59
16
Treener(id):
Kerli Lõbus
VIIKING (2011)
Tulemus: 4 / 53,47
Viljandimaa RSK VIIKING (2011) 4 / 53,47
17
Klubi: Nõo RK
Treener(id): Ivo Ots
Liisu Maidi Varik
SANDRA DAY (2008)
Tulemus: 4 / 53,75
Nõo RK Ivo Ots SANDRA DAY (2008) 4 / 53,75
18
Treener(id): Krista Raidmets
Annika Ojaste
OBORA`S GRACIA (2007)
Tulemus: 4 / 53,78
Audruranna RSK Krista Raidmets OBORA`S GRACIA (2007) 4 / 53,78
19
Treener(id): Urmas Raag
Kristo Kasepalu
BETTER (2010)
Tulemus: 5 / 73,09
Tartumaa RSK Urmas Raag BETTER (2010) 5 / 73,09
20
Treener(id): Urmas Raag
Carolina Adriana Lillevälja
POWER BOY (2010)
Tulemus: 6 / 61,38
Tartumaa RSK Urmas Raag POWER BOY (2010) 6 / 61,38
21
Kertu Kütt
CLARISA (2012)
Tulemus: 9 / 70,91
Tartumaa RSK Hanno Ellermann, Annika Õkva CLARISA (2012) 9 / 70,91
22
Treener(id):
Lisette Rohelpuu
OMER S (2012)
Tulemus: 12 / 66,53
Liivimaa RK OMER S (2012) 12 / 66,53
23
Treener(id):
Alexandra Somelar
KISMET (2012)
Tulemus: 21 / 58,00
Liivimaa RK KISMET (2012) 21 / 58,00
Treener(id): Siret Saks
Merilin Kirsipuu
LONNI (2010)
Tulemus: elim
Liivimaa RK Siret Saks LONNI (2010) elim
Treener(id): Ivo Ots
Kristiina Tammeleht
PARUN (2006)
Tulemus: elim
Pärnumaa RSK Ivo Ots PARUN (2006) elim
Treener(id):
Karina Gusseva
LIONELL (2011)
Tulemus: elim
Liivimaa RK LIONELL (2011) elim
Taustatööd