15. Eestimaa Suvemängud & Tartu Linna MV

Aeg:
13.07.19 - 14.07.19
Korraldaja(d):
Liivimaa RK, Eestimaa Spordiliit Jõud, Tartu LV, Tartumaa Omavalitsuste Liit, Tartumaa Spordiliit, Mtü Viplala
Asukoht:
Saksa RK
Sekretär:
Kerli Mooses
voistlus@saksahobused.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Sponsorid:


Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse lehele
13.07.19 - Klass 4 | 120 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud
Starte: 13
Võistluspaare: 13
Võistlejaid: 13
Hobuseid: 13
Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id): Marko Villemson
Anette Leppik
SAMURAI`S MIRACLE (2007)
Tulemus: 0 / 61,10
Tartu Kalevi RK Marko Villemson SAMURAI`S MIRACLE (2007) 0 / 61,10
2
Treener(id):
Laura Pedjak
ENCINASOLA (2008)
Tulemus: 0 / 73,68
Liivimaa RK ENCINASOLA (2008) 0 / 73,68
3
Kertu Kütt
CLARISA (2012)
Tulemus: 0 / 76,25
Tartumaa RSK Hanno Ellermann, Annika Õkva CLARISA (2012) 0 / 76,25
4
Treener(id):
Stella-Ingrid Liinamäe
CALIMERO VON CIMELY (2003)
Tulemus: 4 / 68,31
Tartu Kalevi RK CALIMERO VON CIMELY (2003) 4 / 68,31
5
Treener(id):
Kerli Lõbus
VIIKING (2011)
Tulemus: 4 / 74,06
Viljandimaa RSK VIIKING (2011) 4 / 74,06
6
Treener(id):
Alexandra Somelar
KISMET (2012)
Tulemus: 4 / 76,78
Liivimaa RK KISMET (2012) 4 / 76,78
7
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Karolin Lepiku
CHALLENGER (2012)
Tulemus: 4 / 78,19
Nõo RK CHALLENGER (2012) 4 / 78,19
8
Treener(id):
Inge Ausna
HARDENTO-W (2012)
Tulemus: 4 / 78,31
Liivimaa RK HARDENTO-W (2012) 4 / 78,31
9
Treener(id):
Maret Hallik
JALATUS II Z (2010)
Tulemus: 4 / 81,06
Tartumaa RSK JALATUS II Z (2010) 4 / 81,06
10
Treener(id): Ivo Ots
Laura Maria Tammeleht
ORPHEUS (2008)
Tulemus: 4 / 84,87
Pärnumaa RSK Ivo Ots ORPHEUS (2008) 4 / 84,87
11
Treener(id):
Krista Kutsar
GASTONS (2009)
Tulemus: 5 / 91,44
Tartumaa RSK GASTONS (2009) 5 / 91,44
12
Treener(id):
Andres Zirk
DIAMANT'S GIRL Z (2009)
Tulemus: 8 / 78,65
Tartumaa RSK DIAMANT'S GIRL Z (2009) 8 / 78,65
Treener(id): Siret Saks
Merilin Kirsipuu
LONNI (2010)
Tulemus: elim
Liivimaa RK Siret Saks LONNI (2010) elim
Taustatööd