Võistlus

Nimi:
15. Eestimaa Suvemängud & Tartu Linna MV
Aeg:
13.07.19 - 14.07.19
Korraldaja(d):
Liivimaa RK, Eestimaa Spordiliit Jõud, Tartu LV, Tartumaa Omavalitsuste Liit, Tartumaa Spordiliit, Mtü Viplala
Sekretär:
Kerli Mooses
voistlus@saksahobused.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Saksa RK, Tartumaa
Sponsorid:

Eestimaa Spordiliit Jõud, EOK, Tartu Linn, Skin Prof, Eggersmann Eesti, Hansa Hoov, Wagenküll Lossi SPA, Äksi Motorantšo, Paadi Pagar, Vanaõue Puhkekeskus, Ratsane OÜ, Grüne Fee, Dimedium, Esthorsetreats, Hotell Antonius, Dimedium, Sulemees, Cronimet Nordic OÜ, Parem Käsi, Võnnu mahetalu, Treeningplaan.ee, Krafft, Rallikross.ee

Võistluste ametlik fotograaf: Laura Pedjak

Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo:


13.07.19 - Klass 3 | 105 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud

Osalejaid: 33

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id): Hanno Ellermann
Priit Perna
HERMELA (2008)
Tartu Kalevi RK Hanno Ellermann HERMELA (2008) 0 / 64,47 0 / 64,47
2
Treener(id):
Kerli Lõbus (2005)
VIIKING (2011)
Viljandimaa RSK VIIKING (2011) 0 / 68,31 0 / 68,31
3
Treener(id):
Laura Pedjak (1999)
ENCINASOLA (2008)
Liivimaa RK ENCINASOLA (2008) 0 / 69,94 0 / 69,94
4
Kertu Kütt (2003)
CLARISA (2012)
Tartumaa RSK Hanno Ellermann, Annika Õkva CLARISA (2012) 0 / 70,28 0 / 70,28
5
Kirke Kütt (2003)
PUTTER ATACAMA (2009)
Tartumaa RSK Hanno Ellermann, Annika Õkva PUTTER ATACAMA (2009) 0 / 70,47 0 / 70,47
6
Treener(id): Ivo Ots
Kristiina Tammeleht (2002)
PARUN (2006)
Pärnumaa RSK Ivo Ots PARUN (2006) 0 / 70,97 0 / 70,97
7
Treener(id):
Lisette Rohelpuu (2004)
OMER S (2012)
Liivimaa RK OMER S (2012) 0 / 71,87 0 / 71,87
8
Treener(id): Hanno Ellermann
Kristin Juurik
RIVIERA LUNETTE (2009)
Tartu Kalevi RK Hanno Ellermann RIVIERA LUNETTE (2009) 0 / 71,97 0 / 71,97
9
Treener(id):
Elisabeth Alonen (2000)
PAREENA (2006)
Viljandimaa RSK PAREENA (2006) 0 / 72,15 0 / 72,15
10
Treener(id): Marko Villemson
Anette Leppik (2000)
RUBIIN (2014)
Tartu Kalevi RK Marko Villemson RUBIIN (2014) 0 / 73,94 0 / 73,94
11
Treener(id): Siret Saks
Merilin Kirsipuu (2004)
LONNI (2010)
Liivimaa RK Siret Saks LONNI (2010) 0 / 74,47 0 / 74,47
12
Treener(id):
Maret Hallik (2005)
JALATUS II Z (2010)
Tartumaa RSK JALATUS II Z (2010) 0 / 76,37 0 / 76,37
13
Treener(id):
Teele Mägi (2002)
SKARLETA (2010)
Liivimaa RK SKARLETA (2010) 0 / 77,96 0 / 77,96
14
Treener(id):
Kea Mäesepp
OGGY (2011)
Tartumaa RSK OGGY (2011) 0 / 80,84 0 / 80,84
14
Treener(id): Marko Villemson
Krista Pluutus
RUUBEN (2013)
Tartu Kalevi RK Marko Villemson RUUBEN (2013) 0 / 80,84 0 / 80,84
16
Klubi: Nõo RK
Treener(id): Ivo Ots
Liisu Maidi Varik (2002)
SANDRA DAY (2008)
Nõo RK Ivo Ots SANDRA DAY (2008) 0 / 87,16 0 / 87,16
17
Treener(id):
Berit Truuts (2001)
ADRIA (2011)
Liivimaa RK ADRIA (2011) 4 / 70,94 4 / 70,94
18
Treener(id): Siret Saks
Triinu Riisberg (2007)
WEENUS S (2004)
Liivimaa RK Siret Saks WEENUS S (2004) 4 / 71,35 4 / 71,35
19
Treener(id):
Kersti Lillmaa
PIXY C (2013)
Viljandimaa RSK PIXY C (2013) 4 / 71,68 4 / 71,68
20
Treener(id):
Janely Vahar (2003)
PINA COLADA (2012)
Liivimaa RK PINA COLADA (2012) 4 / 82,19 4 / 82,19
21
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Annabell Post (2005)
GOTJE (2012)
Nõo RK GOTJE (2012) 4 / 83,00 4 / 83,00
22
Treener(id):
Stella-Ingrid Liinamäe
ENDEAVOUR MONDRIA'S (2009)
Tartu Kalevi RK ENDEAVOUR MONDRIA'S (2009) 4 / 84,78 4 / 84,78
23
Treener(id): Urmas Raag
Carolina Adriana Lillevälja (2003)
POWER BOY (2010)
Tartumaa RSK Urmas Raag POWER BOY (2010) 4 / 87,34 4 / 87,34
24
Treener(id):
Inge Ausna
HARDENTO-W (2012)
Liivimaa RK HARDENTO-W (2012) 4 / 90,31 4 / 90,31
25
Treener(id):
Triin Visnapuu (2001)
KARLINA (2011)
Liivimaa RK KARLINA (2011) 8 / 69,56 8 / 69,56
26
Treener(id):
Alexandra Somelar (2000)
KISMET (2012)
Liivimaa RK KISMET (2012) 8 / 76,66 8 / 76,66
27
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Karolin Lepiku (2001)
TREBECCO (2006)
Nõo RK TREBECCO (2006) 12 / 84,40 12 / 84,40
28
Treener(id): Maris Kartau
Anne Tipp
GROSS (2014)
Tartu Ratsakool Maris Kartau GROSS (2014) 12 / 109,60 12 / 109,60
Treener(id):
Sofie Lii Lidmets (2006)
HAKUNA VAN DE KRAENBERG (2007)
Tartumaa RSK HAKUNA VAN DE KRAENBERG (2007) elim elim
Treener(id):
Adele Alver (2006)
PANDERA (2012)
Viljandimaa RSK PANDERA (2012) elim elim
Treener(id):
Karina Gusseva
LIONELL (2011)
Liivimaa RK LIONELL (2011) elim elim
Treener(id):
Eleriin Ojakäär (2001)
KARREERA (2011)
Liivimaa RK KARREERA (2011) elim elim
Maarek Toom
ALEX (2010)
Tartu Kalevi RK Siim Nõmmoja, Hanno Ellermann ALEX (2010) elim elim