Võistlus

Nimi:
15. Eestimaa Suvemängud & Tartu Linna MV
Aeg:
13.07.19 - 14.07.19
Korraldaja(d):
Liivimaa RK, Eestimaa Spordiliit Jõud, Tartu LV, Tartumaa Omavalitsuste Liit, Tartumaa Spordiliit, Mtü Viplala
Sekretär:
Kerli Mooses
voistlus@saksahobused.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Saksa RK, Tartumaa
Sponsorid:

Eestimaa Spordiliit Jõud, EOK, Tartu Linn, Skin Prof, Eggersmann Eesti, Hansa Hoov, Wagenküll Lossi SPA, Äksi Motorantšo, Paadi Pagar, Vanaõue Puhkekeskus, Ratsane OÜ, Grüne Fee, Dimedium, Esthorsetreats, Hotell Antonius, Dimedium, Sulemees, Cronimet Nordic OÜ, Parem Käsi, Võnnu mahetalu, Treeningplaan.ee, Krafft, Rallikross.ee

Võistluste ametlik fotograaf: Laura Pedjak

Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo:


13.07.19 - Klass 2 | 90 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud

Osalejaid: 36

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Triin Visnapuu (2001)
KARLINA (2011)
Liivimaa RK KARLINA (2011) 0 / 51,03 0 / 51,03
2
Treener(id):
Grete Triisa (2009)
ROKIT (2012, SP)
Viljandimaa RSK ROKIT (2012, SP) 0 / 51,28 0 / 51,28
3
Treener(id):
Maarja Somelar (2005)
EIFFEL (2013)
Tartu Kalevi RK EIFFEL (2013) 0 / 56,12 0 / 56,12
4
Treener(id): Siret Saks, Terje Saks
Kerli Mooses
OMELISSA S (2006)
Liivimaa RK Siret Saks, Terje Saks OMELISSA S (2006) 0 / 57,75 0 / 57,75
5
Kirke Kütt (2003)
PUTTER ATACAMA (2009)
Tartumaa RSK Hanno Ellermann, Annika Õkva PUTTER ATACAMA (2009) 0 / 58,35 0 / 58,35
6
Treener(id): Krista Raidmets
Annika Ojaste
OBORA`S GRACIA (2007)
Audruranna RSK Krista Raidmets OBORA`S GRACIA (2007) 0 / 60,43 0 / 60,43
7
Kadri Remmelgas
CARAMIA (2004)
Tallinna RSK Pille Elson, Jekaterina Soiver CARAMIA (2004) 0 / 61,10 0 / 61,10
8
Treener(id):
Adele Alver (2006)
PANDERA (2012)
Viljandimaa RSK PANDERA (2012) 0 / 61,44 0 / 61,44
9
Treener(id): Siret Saks
Annamaria Kupper (2002)
WOLFGANG S (2005)
Liivimaa RK Siret Saks WOLFGANG S (2005) 0 / 61,72 0 / 61,72
10
Treener(id):
Carmen Triisa (2008)
MAGIC FLO J (2013, SP)
Viljandimaa RSK MAGIC FLO J (2013, SP) 0 / 62,12 0 / 62,12
11
Treener(id):
Elisabeth Alonen (2000)
PAREENA (2006)
Viljandimaa RSK PAREENA (2006) 0 / 62,38 0 / 62,38
12
Treener(id): Marko Villemson
Anette Leppik (2000)
RUBIIN (2014)
Tartu Kalevi RK Marko Villemson RUBIIN (2014) 0 / 63,35 0 / 63,35
13
Treener(id): Siret Saks
Pilletriin Peterson (2001)
OSKAR S (2011)
Liivimaa RK Siret Saks OSKAR S (2011) 0 / 63,81 0 / 63,81
14
Treener(id):
Karina Gusseva
LIONELL (2011)
Liivimaa RK LIONELL (2011) 0 / 64,75 0 / 64,75
15
Klubi: EHS
Treener(id):
Keily Hiielaid (2003)
ELISEE (2014)
EHS ELISEE (2014) 0 / 64,97 0 / 64,97
16
Treener(id):
Kea Mäesepp
OGGY (2011)
Tartumaa RSK OGGY (2011) 0 / 65,38 0 / 65,38
17
Treener(id): Marko Villemson
Krista Pluutus
RUUBEN (2013)
Tartu Kalevi RK Marko Villemson RUUBEN (2013) 0 / 66,12 0 / 66,12
18
Treener(id):
Teele Mägi (2002)
SKARLETA (2010)
Liivimaa RK SKARLETA (2010) 0 / 66,50 0 / 66,50
19
Treener(id):
Janely Vahar (2003)
PINA COLADA (2012)
Liivimaa RK PINA COLADA (2012) 0 / 69,40 0 / 69,40
20
Treener(id): Maris Kartau
Anne Tipp
GROSS (2014)
Tartu Ratsakool Maris Kartau GROSS (2014) 0 / 70,60 0 / 70,60
21
Treener(id):
Eleriin Ojakäär (2001)
KARREERA (2011)
Liivimaa RK KARREERA (2011) 4 / 53,78 4 / 53,78
22
Treener(id): Terje Saks
Liseth Marii Ganson (2003)
OONA S (2002)
Liivimaa RK Terje Saks OONA S (2002) 4 / 58,63 4 / 58,63
23
Treener(id):
Kersti Lillmaa
PIXY C (2013)
Viljandimaa RSK PIXY C (2013) 4 / 58,81 4 / 58,81
24
Liis Heinoja (2005)
ALLY CHILLI (2014)
Tartu Ratsakool Hanno Ellermann, Maris Kartau ALLY CHILLI (2014) 4 / 63,53 4 / 63,53
25
Klubi: Nõo RK
Treener(id): Ivo Ots
Liisu Maidi Varik (2002)
SANDRA DAY (2008)
Nõo RK Ivo Ots SANDRA DAY (2008) 4 / 65,91 4 / 65,91
26
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Annabell Post (2005)
GOTJE (2012)
Nõo RK GOTJE (2012) 4 / 72,41 4 / 72,41
27
Klubi: Pärna RSK
Treener(id):
Meeli Räbin
PRINZ (2010)
Pärna RSK PRINZ (2010) 4 / 74,60 4 / 74,60
28
Treener(id): Siret Saks
Tiia Tallo
OSMAN S (2007)
Liivimaa RK Siret Saks OSMAN S (2007) 4 / 78,84 4 / 78,84
29
Treener(id):
Laura Pedjak (1999)
DOLCE VITA (2008)
Liivimaa RK DOLCE VITA (2008) 6 / 86,47 6 / 86,47
30
Treener(id): Pille Elson, Pille Pajulaid
Jaanika Šaraškin
SAMURAI (2011)
Tallinna RSK Pille Elson, Pille Pajulaid SAMURAI (2011) 8 / 96,34 8 / 96,34
31
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Karolin Lepiku (2001)
TREBECCO (2006)
Nõo RK TREBECCO (2006) 9 / 85,91 9 / 85,91
32
Treener(id):
Marleen Vare (2006)
LE SOLEIL (2011)
Viljandimaa RSK LE SOLEIL (2011) 10 / 86,62 10 / 86,62
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Karolin Lepiku (2001)
PRETTY ROSE (2015)
Nõo RK PRETTY ROSE (2015) elim elim
Treener(id): Siret Saks
Anett Lutsar
OLIVER S (2011)
Liivimaa RK Siret Saks OLIVER S (2011) elim elim
Treener(id):
Kristi Reinet
LENNY (2012)
Tartumaa RSK LENNY (2012) elim elim
Maarek Toom
ALEX (2010)
Tartu Kalevi RK Siim Nõmmoja, Hanno Ellermann ALEX (2010) elim elim