SMV Seeniorid & Harrastajad & Tallinna RSK Harrastajate Karikas 2018 Finaal

Aeg:
07.04.18 - 08.04.18
Korraldaja(d):
Tallinna RSK, SA Tallinna RK, Veskimetsa RK
Asukoht:
Veskimetsa RK
Sekretär:
Ave Talts
voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
rahvuslik, SMV
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/meetings/23449

Võistlussarjad

Tallinna RSK Harrastajate Karikas

Lisainfo


Võistluse lehele
08.04.18 - Klass 7 | 110 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud
Starte: 20
Võistluspaare: 21
Võistlejaid: 21
Hobuseid: 21
Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Loora Viljasaar
POKARDI (2011)
Tulemus: 0 / 48,30
Tartu Kalevi RK POKARDI (2011) 0 / 48,30
2
Treener(id): Hanno Ellermann
Priit Perna
HERMELA (2008)
Tulemus: 0 / 48,56
Tartu Ratsakool Hanno Ellermann HERMELA (2008) 0 / 48,56
3
Klubi: Tondi RSK
Emili-Loore Vabaoja
RAVEN (2008)
Tulemus: 0 / 48,75
Tondi RSK Monica Pärno, Kaie Aamisepp RAVEN (2008) 0 / 48,75
4
Treener(id): Andres Treve
Hetti Ellen Puhm
CATINKA (2010)
Tulemus: 0 / 51,41
RK Ruila Tall Andres Treve CATINKA (2010) 0 / 51,41
5
Treener(id): Urmas Raag
Aleksandra Kliimand
WARLOCK (2009)
Tulemus: 0 / 52,10
Tartumaa RSK Urmas Raag WARLOCK (2009) 0 / 52,10
6
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Hanna Kristin Ojaveer
FELLIER (2010)
Tulemus: 1 / 59,32
Tondi RSK FELLIER (2010) 1 / 59,32
7
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Jaagup Kallas
ROYAL BUTTERFLY (2013)
Tulemus: 4 / 46,97
Saare RK ROYAL BUTTERFLY (2013) 4 / 46,97
8
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Agnes Podgorelov
JO JO MINKA (2009)
Tulemus: 4 / 48,06
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov JO JO MINKA (2009) 4 / 48,06
9
Treener(id):
Olga Russovitš
ELIUMI (2005)
Tulemus: 4 / 52,37
Tallinna RSK ELIUMI (2005) 4 / 52,37
10
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Andres Treve
Kati-Helen Peegel
B CICERON (2011)
Tulemus: 4 / 52,46
RSK Simon Andres Treve B CICERON (2011) 4 / 52,46
11
Treener(id): Hanno Ellermann
Mirell Luts
E (2009)
Tulemus: 4 / 54,75
Tartu Kalevi RK Hanno Ellermann E (2009) 4 / 54,75
12
Treener(id):
Grete-Brit Kuusik
BRIDNEY (2006)
Tulemus: 4 / 55,97
Pärnumaa RSK BRIDNEY (2006) 4 / 55,97
13
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Elisabeth Mägi
SONADORA (2009)
Tulemus: 5 / 62,57
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov SONADORA (2009) 5 / 62,57
14
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Mihkel Ait
EMPEROR (2012)
Tulemus: 8 / 49,28
Saare RK EMPEROR (2012) 8 / 49,28
15
Treener(id): Kertu Klettenberg
Karin Peks
PANCHITA (2006)
Tulemus: 8 / 51,74
Pärnumaa RSK Kertu Klettenberg PANCHITA (2006) 8 / 51,74
16
Treener(id): Kaidi Lunter
Mariette Mardo
BERRA (2011)
Tulemus: 8 / 54,43
Tallinna RSK Kaidi Lunter BERRA (2011) 8 / 54,43
17
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Sirje Argus
Maris Kangur
AL PACINO (2012)
Tulemus: 9 / 62,03
Tondi RSK Sirje Argus AL PACINO (2012) 9 / 62,03
18
Treener(id):
Annika Ojaste
OBORA`S GRACIA (2007)
Tulemus: 16 / 71,39
Pärnumaa RSK OBORA`S GRACIA (2007) 16 / 71,39
Treener(id): Tiit Kivisild
Laura Pedjak
DOLCE VITA (2008)
Tulemus: ei startinud
Liivimaa RK Tiit Kivisild DOLCE VITA (2008) ei startinud
Treener(id):
Erik Tuimann
CESJA (2006)
Tulemus: elim
Tallinna RSK CESJA (2006) elim
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Joonatan Mäggi
SYBERIA (2008)
Tulemus: elim
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov SYBERIA (2008) elim
Taustatööd