Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Lahemaa Koolisõit 2018
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
38
Starte:
56
Ära jäänud starte:
5
Võistlejaid:
30
Hobuseid:
30
Stardid päevade kaupa:
07.07.18, laupäev:
56
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Anne-Mai Tammiste
Anne-Mai Tammiste
Avante
RAKS (2008)
Treener(id):
Maris Kartau
,
Dina Ellermann
Klass(id)
1
|
3
Avante
Maris Kartau
,
Dina Ellermann
RAKS (2008)
1
|
3
2
Anne-Mai Tammiste
Anne-Mai Tammiste
Avante
RUUDIK (2005)
Klass(id)
1
Avante
RUUDIK (2005)
1
3
Birgit Nurmik
Birgit Nurmik
Tondi RSK
RAPHAEL (2010)
Klass(id)
6
Tondi RSK
RAPHAEL (2010)
6
4
Carmen Sõlg
Carmen Sõlg
EEBEN (2008)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
1
Kadri Kullerkupp
EEBEN (2008)
1
5
Carmen Sõlg
Carmen Sõlg
RUUDIK (2005)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
1
Kadri Kullerkupp
RUUDIK (2005)
1
6
Dagmar Ainsoo
Dagmar Ainsoo
Tartumaa RSK
FLORENTINO (2012)
Klass(id)
2
|
4
Tartumaa RSK
FLORENTINO (2012)
2
|
4
7
Dianne Mii Raag
Dianne Mii Raag
Tondi RSK
COAD HILL HAPPY (2011, SP)
Klass(id)
1
Tondi RSK
COAD HILL HAPPY (2011, SP)
1
8
Edna Liseth Tuur
Edna Liseth Tuur
Lahemaa HK
FRUTY (2010)
Treener(id):
Maiken Lepiste
Klass(id)
1
Lahemaa HK
Maiken Lepiste
FRUTY (2010)
1
9
Emma Tuvi
Emma Tuvi
Tallinna RSK
COINTREAU (2003)
Treener(id):
Alla Gladõševa
Klass(id)
5
|
6
Tallinna RSK
Alla Gladõševa
COINTREAU (2003)
5
|
6
10
Emmamarie Marleen Talivee
Emmamarie Marleen Talivee
Lahemaa HK
RIPS (2011)
Treener(id):
Maris Kartau
,
Dina Ellermann
Klass(id)
4
|
5
Lahemaa HK
Maris Kartau
,
Dina Ellermann
RIPS (2011)
4
|
5
11
Grete Laeks
Grete Laeks
Avante
EEBEN (2008)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
3
Avante
Kadri Kullerkupp
EEBEN (2008)
3
12
Grete Laeks
Grete Laeks
Avante
RUUDIK (2005)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
3
Avante
Kadri Kullerkupp
RUUDIK (2005)
3
13
Kaisa Kajo
Kaisa Kajo
RK El Awrah ET
AMURAAŽ OX (2010)
Treener(id):
Reet Kerro
Klass(id)
5
|
6
RK El Awrah ET
Reet Kerro
AMURAAŽ OX (2010)
5
|
6
14
Kati Moses
Kati Moses
RSK KRT
DESIREE (2011)
Treener(id):
Birgit Nurmik
Klass(id)
4
RSK KRT
Birgit Nurmik
DESIREE (2011)
4
15
Kati-Helen Peegel
Kati-Helen Peegel
RSK Simon
PEPPERONE (2011)
Treener(id):
Birgit Nurmik
Klass(id)
4
|
5
RSK Simon
Birgit Nurmik
PEPPERONE (2011)
4
|
5
16
Kenry Kikkas
Kenry Kikkas
Tondi RSK
MC MORGAN J (2013, SP)
Treener(id):
Dina Ellermann
Klass(id)
5
|
6
Tondi RSK
Dina Ellermann
MC MORGAN J (2013, SP)
5
|
6
17
Kenry Kikkas
Kenry Kikkas
Tondi RSK
COAD HILL HAPPY (2011, SP)
Klass(id)
5
Tondi RSK
COAD HILL HAPPY (2011, SP)
5
18
Kregory Kikkas
Kregory Kikkas
Tondi RSK
MONTE (2014, MP)
Treener(id):
Kaie Kangur
,
Dina Ellermann
Klass(id)
3
|
4
Tondi RSK
Kaie Kangur
,
Dina Ellermann
MONTE (2014, MP)
3
|
4
19
Laura Arro
Laura Arro
Lahemaa HK
HANDRA (2012)
Klass(id)
1
|
2
Lahemaa HK
HANDRA (2012)
1
|
2
20
Leena Kannula
Leena Kannula
RSK Espoir
BAZET (2009)
Klass(id)
4
RSK Espoir
BAZET (2009)
4
21
Linda Kask
Linda Kask
Lahemaa HK
REKKOR (2009)
Klass(id)
5
|
6
Lahemaa HK
REKKOR (2009)
5
|
6
22
Lisette Kivro
Lisette Kivro
Pärnumaa RSK
MC GREGOR J (2012, SP)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
5
|
6
Pärnumaa RSK
Kadri Kullerkupp
MC GREGOR J (2012, SP)
5
|
6
23
Loore Laeks
Loore Laeks
Avante
ALBUS (2013)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
4
|
5
Avante
Kadri Kullerkupp
ALBUS (2013)
4
|
5
24
Magnus Järve
Magnus Järve
RSK KRT
FLORENDYNA FREGATTE (2010)
Klass(id)
4
RSK KRT
FLORENDYNA FREGATTE (2010)
4
25
Magnus Järve
Magnus Järve
RSK KRT
SANTOS (2011)
Klass(id)
4
RSK KRT
SANTOS (2011)
4
26
Marge Piirmets
Marge Piirmets
Avante
SANTOS (2011)
Treener(id):
Dina Ellermann
,
Maris Kartau
Klass(id)
1
|
2
Avante
Dina Ellermann
,
Maris Kartau
SANTOS (2011)
1
|
2
27
Maria Edala
Maria Edala
Lahemaa HK
QUALITY REVEL (2012)
Treener(id):
Maiken Lepiste
Klass(id)
2
|
4
Lahemaa HK
Maiken Lepiste
QUALITY REVEL (2012)
2
|
4
28
Marian Siiman
Marian Siiman
Tallinna RSK
ADELANTE (2012)
Treener(id):
Dina Ellermann
,
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
4
|
5
Tallinna RSK
Dina Ellermann
,
Kadri Kullerkupp
ADELANTE (2012)
4
|
5
29
Mariliis Pai
Mariliis Pai
RSK KRT
WISBY (2010)
Treener(id):
Reet Kerro
Klass(id)
5
RSK KRT
Reet Kerro
WISBY (2010)
5
30
Marta Siim
Marta Siim
Tartu Ratsakool
MON LADY (2009, VP)
Treener(id):
Piret Hommuk
Klass(id)
4
|
5
Tartu Ratsakool
Piret Hommuk
MON LADY (2009, VP)
4
|
5
31
Paula Johanna Vilu
Paula Johanna Vilu
Lahemaa HK
VOORE AMADOR (2011, SP)
Treener(id):
Birgit Nurmik
Klass(id)
1
|
3
Lahemaa HK
Birgit Nurmik
VOORE AMADOR (2011, SP)
1
|
3
32
Reet Kerro
Reet Kerro
RSK KRT
ZODIAC (2009)
Klass(id)
5
|
6
RSK KRT
ZODIAC (2009)
5
|
6
33
Simona Seppet
Simona Seppet
Tartu Ratsakool
ANSIP (2010)
Treener(id):
Piret Hommuk
,
Egle Kalev
Klass(id)
1
|
3
Tartu Ratsakool
Piret Hommuk
,
Egle Kalev
ANSIP (2010)
1
|
3
34
Tiia Gorbatšuk
Tiia Gorbatšuk
Vändra RSK
MIDNIGHT MAGIC (2013, SP)
Treener(id):
Krista Raidmets
Klass(id)
5
|
6
Vändra RSK
Krista Raidmets
MIDNIGHT MAGIC (2013, SP)
5
|
6
35
Vasilina Savinova
Vasilina Savinova
MTÜ EEC
KARUZO (2011)
Treener(id):
Reet Kerro
Klass(id)
4
|
5
MTÜ EEC
Reet Kerro
KARUZO (2011)
4
|
5
Taustatööd