Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Tondi Koolisõit
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
43
Starte:
55
Ära jäänud starte:
0
Võistlejaid:
41
Hobuseid:
37
Stardid päevade kaupa:
01.04.18, pühapäev:
55
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Anna Martina Helme
Anna Martina Helme
Tondi RSK
TORMIS (2000)
Treener(id):
Sirje Argus
Klass(id)
2a
Tondi RSK
Sirje Argus
TORMIS (2000)
2a
2
Anna Rastostsenkova
Anna Rastostsenkova
SA Tallinna RK
CHARLESTON (2008)
Treener(id):
Jekaterina Soiver
,
Alla Gladõševa
,
Pille Elson
Klass(id)
4
SA Tallinna RK
Jekaterina Soiver
,
Alla Gladõševa
,
Pille Elson
CHARLESTON (2008)
4
3
Annabel Püvi
Annabel Püvi
Tondi RSK
VEKSELLA (2010)
Treener(id):
Kaie Kangur
Klass(id)
2b
Tondi RSK
Kaie Kangur
VEKSELLA (2010)
2b
4
Arina Andrejeva
Arina Andrejeva
SA Tallinna RK
KARDO (2004)
Treener(id):
Jekaterina Soiver
Klass(id)
1
SA Tallinna RK
Jekaterina Soiver
KARDO (2004)
1
5
Berit Pihlak
Berit Pihlak
Tondi RSK
ROMY K (2010)
Treener(id):
Alla Gladõševa
Klass(id)
2a
Tondi RSK
Alla Gladõševa
ROMY K (2010)
2a
6
Carmen Spirka
Carmen Spirka
Niitvälja RSK
WILLIAM (2005)
Treener(id):
Ellen Vatsel
Klass(id)
2a
|
3
Niitvälja RSK
Ellen Vatsel
WILLIAM (2005)
2a
|
3
7
Carolin Tammsoo
Carolin Tammsoo
Tondi RSK
NINO (2009)
Treener(id):
Kaie Kangur
Klass(id)
2b
Tondi RSK
Kaie Kangur
NINO (2009)
2b
8
Elise Sõrmus
Elise Sõrmus
Tondi RSK
HELLO KITTY (2009)
Klass(id)
4
Tondi RSK
HELLO KITTY (2009)
4
9
Hanna Hinsberg
Hanna Hinsberg
Tondi RSK
HAVANNA (2009)
Treener(id):
Sirje Argus
,
Kaie Kangur
,
Dina Ellermann
Klass(id)
2a
Tondi RSK
Sirje Argus
,
Kaie Kangur
,
Dina Ellermann
HAVANNA (2009)
2a
10
Jaagup Kallas
Jaagup Kallas
Saare RK
MURPHY (2014)
Treener(id):
Ellen Vatsel
Klass(id)
2b
Saare RK
Ellen Vatsel
MURPHY (2014)
2b
11
Jane Pulver
Jane Pulver
Viru Ratsu
FARANKA (2010)
Treener(id):
Dina Ellermann
Klass(id)
2b
Viru Ratsu
Dina Ellermann
FARANKA (2010)
2b
12
Janetta Lahe
Janetta Lahe
Tondi RSK
BRASIDAS (2009)
Treener(id):
Maiken Lepiste
Klass(id)
2b
|
3
Tondi RSK
Maiken Lepiste
BRASIDAS (2009)
2b
|
3
13
Jekaterina Belova
Jekaterina Belova
Kurtna RK
FERRARI (2006)
Treener(id):
Reet Kerro
Klass(id)
2b
Kurtna RK
Reet Kerro
FERRARI (2006)
2b
14
Jekaterina Oleinik
Jekaterina Oleinik
SA Tallinna RK
GLAMOUR (2006, SP)
Treener(id):
Jekaterina Soiver
,
Pille Elson
Klass(id)
1
SA Tallinna RK
Jekaterina Soiver
,
Pille Elson
GLAMOUR (2006, SP)
1
15
Karmen Kalbus
Karmen Kalbus
RSK Simon
ARAMIS (2010)
Treener(id):
Maiken Lepiste
Klass(id)
1
|
2a
RSK Simon
Maiken Lepiste
ARAMIS (2010)
1
|
2a
16
Katarina Victoria Rand
Katarina Victoria Rand
Tondi RSK
AREENA (2011)
Treener(id):
Kaie Kangur
,
Sirje Argus
Klass(id)
2b
Tondi RSK
Kaie Kangur
,
Sirje Argus
AREENA (2011)
2b
17
Katriin Kalle
Katriin Kalle
Tondi RSK
MISTER TONDI (2012)
Treener(id):
Birgit Nurmik
Klass(id)
1
Tondi RSK
Birgit Nurmik
MISTER TONDI (2012)
1
18
Kenry Kikkas
Kenry Kikkas
Tondi RSK
MC MORGAN J (2013, SP)
Treener(id):
Dina Ellermann
Klass(id)
2a
Tondi RSK
Dina Ellermann
MC MORGAN J (2013, SP)
2a
19
Kregory Kikkas
Kregory Kikkas
Tondi RSK
MONTE (2014, MP)
Treener(id):
Kaie Kangur
Klass(id)
1
|
2a
Tondi RSK
Kaie Kangur
MONTE (2014, MP)
1
|
2a
20
Kristiin Sõõrumaa
Kristiin Sõõrumaa
SA Tallinna RK
KARDO (2004)
Treener(id):
Jekaterina Soiver
Klass(id)
1
SA Tallinna RK
Jekaterina Soiver
KARDO (2004)
1
21
Kätlin Nõgu
Kätlin Nõgu
Niitvälja RSK
LILY (2008)
Treener(id):
Ellen Vatsel
Klass(id)
3
|
4
Niitvälja RSK
Ellen Vatsel
LILY (2008)
3
|
4
22
Kätrin Kristelle Nõmm
Kätrin Kristelle Nõmm
Tondi RSK
TORMIS (2000)
Treener(id):
Sirje Argus
,
Kaie Kangur
Klass(id)
2a
Tondi RSK
Sirje Argus
,
Kaie Kangur
TORMIS (2000)
2a
23
Leandra Sofia Xenia Williams
Leandra Sofia Xenia Williams
Lahemaa HK
CASHMIRE V. STAL BERKNES (2009)
Treener(id):
Maiken Lepiste
Klass(id)
1
|
2a
Lahemaa HK
Maiken Lepiste
CASHMIRE V. STAL BERKNES (2009)
1
|
2a
24
Liis Tishler
Liis Tishler
Tondi RSK
MANNY (2010, VP)
Treener(id):
Sirje Argus
,
Kaie Kangur
Klass(id)
2a
Tondi RSK
Sirje Argus
,
Kaie Kangur
MANNY (2010, VP)
2a
25
Liisa Delores Tarto
Liisa Delores Tarto
Tondi RSK
MÜNTON (2013)
Klass(id)
1
Tondi RSK
MÜNTON (2013)
1
26
Liisa Delores Tarto
Liisa Delores Tarto
Tondi RSK
AKVARELL (2006)
Klass(id)
2b
Tondi RSK
AKVARELL (2006)
2b
27
Liisa Rehepapp
Liisa Rehepapp
Tondi RSK
HEINO (2007)
Treener(id):
Sirje Argus
,
Kaie Kangur
Klass(id)
2a
Tondi RSK
Sirje Argus
,
Kaie Kangur
HEINO (2007)
2a
28
Lille Leontine Aaslaid
Lille Leontine Aaslaid
Tondi RSK
AREENA (2011)
Treener(id):
Kaie Kangur
Klass(id)
2b
Tondi RSK
Kaie Kangur
AREENA (2011)
2b
29
Luise Vevers
Luise Vevers
Saare RK
RUUDI (2010)
Treener(id):
Ellen Vatsel
Klass(id)
2b
Saare RK
Ellen Vatsel
RUUDI (2010)
2b
30
Maria Edala
Maria Edala
Lahemaa HK
FERRARA (2007)
Treener(id):
Maiken Lepiste
Klass(id)
2b
|
3
Lahemaa HK
Maiken Lepiste
FERRARA (2007)
2b
|
3
31
Maria Filimonenko
Maria Filimonenko
Tondi RSK
FLIBUSTIER (2008)
Klass(id)
4
|
5
Tondi RSK
FLIBUSTIER (2008)
4
|
5
32
Maria Mägi
Maria Mägi
Tondi RSK
RAIGO (2008)
Treener(id):
Dina Ellermann
Klass(id)
2a
|
3
Tondi RSK
Dina Ellermann
RAIGO (2008)
2a
|
3
33
Mia Marleen Juhanson
Mia Marleen Juhanson
Tondi RSK
TOONIK (2000)
Treener(id):
Sirje Argus
,
Kaie Kangur
Klass(id)
2a
Tondi RSK
Sirje Argus
,
Kaie Kangur
TOONIK (2000)
2a
34
Miia Tooming
Miia Tooming
Tondi RSK
VEENUS (2011)
Treener(id):
Ellen Vatsel
Klass(id)
3
|
4
Tondi RSK
Ellen Vatsel
VEENUS (2011)
3
|
4
35
Mirtel Etverk
Mirtel Etverk
Tondi RSK
VEKSELLA (2010)
Treener(id):
Kaie Kangur
,
Sirje Argus
Klass(id)
2b
Tondi RSK
Kaie Kangur
,
Sirje Argus
VEKSELLA (2010)
2b
36
Polina Mahhova
Polina Mahhova
Tondi RSK
MANDEL (2009, VP)
Treener(id):
Kaie Kangur
Klass(id)
1
Tondi RSK
Kaie Kangur
MANDEL (2009, VP)
1
37
Ralf Ellermann
Ralf Ellermann
Tondi RSK
MANNY (2010, VP)
Treener(id):
Sirje Argus
,
Kaie Kangur
,
Dina Ellermann
Klass(id)
1
Tondi RSK
Sirje Argus
,
Kaie Kangur
,
Dina Ellermann
MANNY (2010, VP)
1
38
Rebeka-Lisette Vender
Rebeka-Lisette Vender
Tondi RSK
ARIMAN (2005)
Treener(id):
Reet Kerro
Klass(id)
2a
Tondi RSK
Reet Kerro
ARIMAN (2005)
2a
39
Reili Aru
Reili Aru
Tondi RSK
MY (2013, MP)
Treener(id):
Sirje Argus
Klass(id)
2a
|
3
Tondi RSK
Sirje Argus
MY (2013, MP)
2a
|
3
40
Reili Aru
Reili Aru
Tondi RSK
ODRINO 'B' VAN HET JUXSCHOT (2010, SP)
Treener(id):
Sirje Argus
Klass(id)
2a
Tondi RSK
Sirje Argus
ODRINO 'B' VAN HET JUXSCHOT (2010, SP)
2a
41
Sonja Roberta Sedin
Sonja Roberta Sedin
Tondi RSK
SAHIB (2009)
Klass(id)
3
|
4
Tondi RSK
SAHIB (2009)
3
|
4
42
Susanna Kristina Põldoja
Susanna Kristina Põldoja
Tondi RSK
MÜNTON (2013)
Klass(id)
1
Tondi RSK
MÜNTON (2013)
1
43
Veronika Liiv
Veronika Liiv
Tondi RSK
VENCEDOR (2007)
Treener(id):
Alla Gladõševa
Klass(id)
5
Tondi RSK
Alla Gladõševa
VENCEDOR (2007)
5
Taustatööd