Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Piira talli karikate sadu & Harrastajate Karikas 2018 II etapp
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
35
Starte:
49
Ära jäänud starte:
4
Võistlejaid:
34
Hobuseid:
30
Stardid päevade kaupa:
05.05.18, laupäev:
49
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Agnes Raudam
Agnes Raudam
Saaremaa RSK
ROCKEFELLER (2011)
Klass(id)
4
|
6
Saaremaa RSK
ROCKEFELLER (2011)
4
|
6
2
Aleksandra Musakko
Aleksandra Musakko
RUUDIK (2005)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
5
Kadri Kullerkupp
RUUDIK (2005)
5
3
Anette Klaasmägi
Anette Klaasmägi
Viru Ratsu
ALBUS (2013)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
5
Viru Ratsu
Kadri Kullerkupp
ALBUS (2013)
5
4
Anne-Mai Tammiste
Anne-Mai Tammiste
Avante
RAKS (2008)
Treener(id):
Maris Kartau
,
Dina Ellermann
Klass(id)
1
Avante
Maris Kartau
,
Dina Ellermann
RAKS (2008)
1
5
Birgit Nurmik
Birgit Nurmik
Tondi RSK
PEPPERONE (2011)
Klass(id)
5
Tondi RSK
PEPPERONE (2011)
5
6
Carmen Sõlg
Carmen Sõlg
KOIDU (2007)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
1
Kadri Kullerkupp
KOIDU (2007)
1
7
Emmamarie Marleen Talivee
Emmamarie Marleen Talivee
Lahemaa HK
RIPS (2011)
Treener(id):
Dina Ellermann
,
Maris Kartau
Klass(id)
5
Lahemaa HK
Dina Ellermann
,
Maris Kartau
RIPS (2011)
5
8
Gerlin Petmanson
Gerlin Petmanson
RK Ruila Tall
HIGHSCORE "B" (2012)
Klass(id)
6
|
7
RK Ruila Tall
HIGHSCORE "B" (2012)
6
|
7
9
Greete Kalmus
Greete Kalmus
Pärnumaa RSK
PERLON (2007)
Treener(id):
Vilve Tammearu
,
Janely Saar
Klass(id)
5
Pärnumaa RSK
Vilve Tammearu
,
Janely Saar
PERLON (2007)
5
10
Grete Laeks
Grete Laeks
Avante
KOIDU (2007)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
3
Avante
Kadri Kullerkupp
KOIDU (2007)
3
11
Helen Turban
Helen Turban
Viru Ratsu
TEPSI (2009)
Klass(id)
3
|
5
Viru Ratsu
TEPSI (2009)
3
|
5
12
Jasmin Viinamägi
Jasmin Viinamägi
RK El Awrah ET
ILUEEDI (2007)
Treener(id):
Birgit Nurmik
Klass(id)
1
|
3
RK El Awrah ET
Birgit Nurmik
ILUEEDI (2007)
1
|
3
13
Kadri Kullerkupp
Kadri Kullerkupp
Avante
PIPAR (2011)
Treener(id):
Dina Ellermann
Klass(id)
6
Avante
Dina Ellermann
PIPAR (2011)
6
14
Kaisa Kajo
Kaisa Kajo
RK El Awrah ET
AMURAAŽ OX (2010)
Klass(id)
7
|
8
RK El Awrah ET
AMURAAŽ OX (2010)
7
|
8
15
Kati-Helen Peegel
Kati-Helen Peegel
RSK Simon
B CICERON (2011)
Klass(id)
4
|
6
RSK Simon
B CICERON (2011)
4
|
6
16
Katrin Lipp
Katrin Lipp
Viru Ratsu
FANTANA (2011)
Klass(id)
2
|
3
Viru Ratsu
FANTANA (2011)
2
|
3
17
Kirke-Mai Kask
Kirke-Mai Kask
Viru Ratsu
ESCADA (2014)
Klass(id)
1
|
3
Viru Ratsu
ESCADA (2014)
1
|
3
18
Kirsika Neimla
Kirsika Neimla
Viru Ratsu
EUFOORIA (2012)
Klass(id)
8
Viru Ratsu
EUFOORIA (2012)
8
19
Kristi Tiido
Kristi Tiido
Pärnumaa RSK
ELSA (2009)
Treener(id):
Vilve Tammearu
,
Janely Saar
Klass(id)
3
|
4
Pärnumaa RSK
Vilve Tammearu
,
Janely Saar
ELSA (2009)
3
|
4
20
Kristin Liset Lepasaar
Kristin Liset Lepasaar
Viru Ratsu
FANTA (2012, VP)
Klass(id)
1
Viru Ratsu
FANTA (2012, VP)
1
21
Kristina Lätti
Kristina Lätti
Tondi RSK
FULINDE D.V. (2010)
Klass(id)
6
Tondi RSK
FULINDE D.V. (2010)
6
22
Lili Kolberg
Lili Kolberg
Viru Ratsu
EDUARD (2013)
Treener(id):
Maris Kartau
Klass(id)
2
|
4
Viru Ratsu
Maris Kartau
EDUARD (2013)
2
|
4
23
Lisette Kivro
Lisette Kivro
Pärnumaa RSK
MC GREGOR J (2012, SP)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
5
|
7
Pärnumaa RSK
Kadri Kullerkupp
MC GREGOR J (2012, SP)
5
|
7
24
Loore Laeks
Loore Laeks
Avante
ALBUS (2013)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
5
Avante
Kadri Kullerkupp
ALBUS (2013)
5
25
Magnus Järve
Magnus Järve
RSK KRT
FLORENDYNA FREGATTE (2010)
Klass(id)
4
|
6
RSK KRT
FLORENDYNA FREGATTE (2010)
4
|
6
26
Marian Siiman
Marian Siiman
Tallinna RSK
ADELANTE (2012)
Treener(id):
Dina Ellermann
,
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
1
|
2
Tallinna RSK
Dina Ellermann
,
Kadri Kullerkupp
ADELANTE (2012)
1
|
2
27
Mia Väljataga
Mia Väljataga
ON THE MOON (2006)
Treener(id):
Birgit Nurmik
Klass(id)
1
Birgit Nurmik
ON THE MOON (2006)
1
28
Naima Margus
Naima Margus
Liivimaa RK
VALDFRID (2001)
Treener(id):
Alla Gladõševa
Klass(id)
2
Liivimaa RK
Alla Gladõševa
VALDFRID (2001)
2
29
Rebeka Marii Hanniotti
Rebeka Marii Hanniotti
Viru Ratsu
MURAKAS (2013, VP)
Klass(id)
1
Viru Ratsu
MURAKAS (2013, VP)
1
30
Riin Ingre Saare
Riin Ingre Saare
Pärnumaa RSK
PORTLAND (2013)
Treener(id):
Krista Raidmets
Klass(id)
3
|
4
Pärnumaa RSK
Krista Raidmets
PORTLAND (2013)
3
|
4
31
Rita Parts
Rita Parts
Viljandimaa RSK
MADONNA (2007)
Klass(id)
4
Viljandimaa RSK
MADONNA (2007)
4
32
Sandra Vahemets
Sandra Vahemets
Viru Ratsu
EMANUELLA (2014)
Klass(id)
1
|
3
Viru Ratsu
EMANUELLA (2014)
1
|
3
33
Sten-Saimon Tammiste
Sten-Saimon Tammiste
Avante
RAKS (2008)
Treener(id):
Maris Kartau
,
Tiit Kivisild
Klass(id)
1
Avante
Maris Kartau
,
Tiit Kivisild
RAKS (2008)
1
34
Victoria Elizabeth Piibemaa
Victoria Elizabeth Piibemaa
Avante
RUUDIK (2005)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
5
Avante
Kadri Kullerkupp
RUUDIK (2005)
5
Taustatööd