Võistlus

Nimi:
Noorhobuste Tšempionaat Takistussõidus 2018 & Viljandimaa Karikas 2018 II etapp & Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2018 III etapp
Aeg:
20.07.18 - 22.07.18
Korraldaja(d):
Viljandimaa RSK, Sammuli tall, ESHKS
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
rahvuslik, NHT
Riik:
Eesti
Asukoht:
Sammuli Tall
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/25832
Lisainfo:
Eggersmanni juunioride sarja üldinfo http://www.eggersmann.ee/karikasari/

Pühapäeval otseülekanne POSTIMEES.EE vahendusel
22.07.18 - Klass IX | Kompleksarvestus | NHT - 4a hobused

Osalejaid: 31

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Jaagup Kallas
S'JASMINE POWER (2014)
Saare RK S'JASMINE POWER (2014) 0 / 0 / 34,53 0 / 0 / 34,53
2
Treener(id):
Kristi Kõiv
CASTELLO ARAGONÉSE (2014)
Tartumaa RSK CASTELLO ARAGONÉSE (2014) 0 / 0 / 37,00 0 / 0 / 37,00
3
Treener(id):
Kati Raidma (1999)
ETON (2014)
Vändra RSK ETON (2014) 0 / 0 / 38,92 0 / 0 / 38,92
4
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Andrey Rudoy
IOMARA (2013)
ESHKS IOMARA (2013) 0 / 4 / 33,65 0 / 4 / 33,65
5
Treener(id):
Tiit Kivisild
MARIE ANTOINETTE N (2013)
RK Ruila Tall MARIE ANTOINETTE N (2013) 0 / 4 / 38,63 0 / 4 / 38,63
6
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Ebbe Liisa Sõnajalg
EGOTRIP (2014)
RSK KRT EGOTRIP (2014) 0 / 4 / 47,00 0 / 4 / 47,00
7
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Janika Pirel Jasmin Hirvi
QUENTIN TARANTINO RP (2014)
Tondi RSK QUENTIN TARANTINO RP (2014) 0 / 12 / 47,01 0 / 12 / 47,01
8
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Elise Lott (2005)
GAMEELIA (2014)
ESHKS GAMEELIA (2014) 4 4
8
Treener(id):
Tarmo Kutsar
BEL CANTO N (2014)
Tallinna RSK BEL CANTO N (2014) 4 4
8
Treener(id):
Kertu Kütt (2003)
HEBRINNA (2013)
Tartumaa RSK HEBRINNA (2013) 4 4
8
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Kristi Luha
GROSS (2014)
ESHKS GROSS (2014) 4 4
8
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Andres Udeküll
ZURISO (2014)
RSK KRT ZURISO (2014) 4 4
8
Treener(id):
Kerttu Kose (1999)
ALL STAR (2014)
Tartu Kalevi RK ALL STAR (2014) 4 4
8
Klubi:
Treener(id):
Liida Lehtonen (FIN)
ANGELLA
ANGELLA 4 4
8
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Jaagup Kallas
CORRWINIO SJI (2014)
Saare RK CORRWINIO SJI (2014) 4 4
16
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Andres Udeküll
JONKER (2014)
RSK KRT JONKER (2014) 6 6
17
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Siim Sinijärv
KOMINKA K (2014)
ESHKS KOMINKA K (2014) 8 8
17
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Andrey Rudoy
NOBELLE (2013)
ESHKS NOBELLE (2013) 8 8
17
Klubi:
Treener(id):
Iina Karhinen (FIN)
JACO (2014)
JACO (2014) 8 8
17
Treener(id):
Heili Püümann
JUST ME VDM (2014)
RK Black Stallion JUST ME VDM (2014) 8 8
17
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Siim Sinijärv
SAXELLO K (2014)
ESHKS SAXELLO K (2014) 8 8
22
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Riina Seder-Zalite
FROSTY (2014)
Tondi RSK FROSTY (2014) 9 9
23
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Jaagup Kallas
CORRIDOS SJI (2014)
Saare RK CORRIDOS SJI (2014) 12 12
23
Treener(id):
Ivo Ots
ELLIOT (2014)
Pärnumaa RSK ELLIOT (2014) 12 12
23
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Laura Veensalu (2000)
ALPINA (2014)
Tondi RSK ALPINA (2014) 12 12
26
Treener(id):
Ragne Raidma (1999)
NIILUS (2014)
Vändra RSK NIILUS (2014) 16 16
26
Treener(id):
Kullo Kender
CAMBODIA (2014)
RK Ruila Tall CAMBODIA (2014) 16 16
Treener(id):
Mariah Orover
QUICK BOY RP (2014)
Pärnumaa RSK QUICK BOY RP (2014) elim elim
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
JALIDA END (2014)
Viru Ratsu JALIDA END (2014) elim elim
Treener(id):
Teet Juul
KAISER (2014)
Viljandimaa RSK KAISER (2014) katkestas katkestas
Treener(id):
Siret Saks
OURSON VAN T&L (2014)
Liivimaa RK OURSON VAN T&L (2014) katkestas katkestas