Võistlus

Nimi:
Ruila Indoor & SMV juuniorid & SMV poniratsanikud
Aeg:
14.04.18 - 15.04.18
Korraldaja(d):
RK Ruila Tall
Sekretär:
Ave Talts
voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
rahvuslik, SMV
Riik:
Eesti
Asukoht:
Ruila, Harjumaa
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo:
TÄHELEPANU! Mõlemal päeval on võistluse algus kell 10:00.
14.04.18 - Klass 4 | 125 cm | Art. 276.2, võitjate vooruga | Juuniorid (SMV)

Osalejaid: 24

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Berit Lehtsaar
SOLEI SOLEI (2008)
Viljandimaa RSK SOLEI SOLEI (2008) 0 / 59,97 / 0 / 44,82 0 / 59,97 / 0 / 44,82
2
Treener(id):
Berit Lehtsaar
LASCA 14 (2001)
Viljandimaa RSK LASCA 14 (2001) 0 / 58,54 / 0 / 45,10 0 / 58,54 / 0 / 45,10
3
Treener(id):
Marlene Makarov
EMORA (2009)
Audruranna RSK EMORA (2009) 0 / 52,43 / 0 / 45,24 0 / 52,43 / 0 / 45,24
4
Klubi: Nõo RK
Treener(id): Kristina Ulrika Arme
Kristina Sööt
TESSICA (2000)
Nõo RK Kristina Ulrika Arme TESSICA (2000) 0 / 56,93 / 0 / 52,15 0 / 56,93 / 0 / 52,15
5
Treener(id): Tiit Kivisild
Teele Kaal
ROKOKO (2007)
RK Ruila Tall Tiit Kivisild ROKOKO (2007) 0 / 61,89 / 0 / 52,88 0 / 61,89 / 0 / 52,88
6
Klubi: Pärna RSK
Treener(id):
Anette Leppik
SAMURAI`S MIRACLE (2007)
Pärna RSK SAMURAI`S MIRACLE (2007) 0 / 55,24 / 4 / 45,08 0 / 55,24 / 4 / 45,08
7
Treener(id):
Berit Lehtsaar
SO EASY (2011)
Viljandimaa RSK SO EASY (2011) 0 / 61,37 / 4 / 46,05 0 / 61,37 / 4 / 46,05
8
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Karol-Kenneth Lootus
COOLMAN (2007)
ESHKS COOLMAN (2007) 0 / 58,64 / 4 / 54,47 0 / 58,64 / 4 / 54,47
9
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Frida Kristensen
FAVORITE (2005)
ESHKS FAVORITE (2005) 0 / 63,60 / 4 / 55,26 0 / 63,60 / 4 / 55,26
10
Treener(id): Anni Kaljund
Ella Miina Koger
DAVINCI VAN DE BERNSE HOEVE (2008)
RK Ruila Tall Anni Kaljund DAVINCI VAN DE BERNSE HOEVE (2008) 0 / 63,05 / 7 / 68,94 0 / 63,05 / 7 / 68,94
11
Treener(id):
Liis Kabral
WANNABE (2009)
Viljandimaa RSK WANNABE (2009) 0 / 53,37 / 8 / 57,11 0 / 53,37 / 8 / 57,11
12
Treener(id):
Berit Truuts
QUINCE (2012)
Liivimaa RK QUINCE (2012) 0 / 58,80 / 9 / 59,16 0 / 58,80 / 9 / 59,16
13
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kristel Klaas
ALVARSSIN (2008)
Tondi RSK ALVARSSIN (2008) 4 / 57,61 4 / 57,61
14
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Rebecca Blumfeldt
SAN ANTONIO (2000)
Tondi RSK SAN ANTONIO (2000) 4 / 58,93 4 / 58,93
15
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Elizabeth Põder
PICCOLINA (2006)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov PICCOLINA (2006) 4 / 59,94 4 / 59,94
16
Treener(id): Andres Treve
Johanna Brigite Verro
DEXTER (2008)
RK Ruila Tall Andres Treve DEXTER (2008) 8 / 54,24 8 / 54,24
17
Treener(id): Andres Udeküll
Sandra Vatter
LITTLE JOHN (2008)
Vändra RSK Andres Udeküll LITTLE JOHN (2008) 8 / 56,61 8 / 56,61
18
Treener(id):
Anni Liis Hoop
ZINGA ZANGA (2007)
Tartumaa RSK ZINGA ZANGA (2007) 8 / 57,26 8 / 57,26
19
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Karol-Kenneth Lootus
OBORA`S JEUNESSE (2009)
ESHKS OBORA`S JEUNESSE (2009) 8 / 58,68 8 / 58,68
20
Treener(id): Annika Veerpalu
Taisi Viire
BALERIIN (2011)
Pärnumaa RSK Annika Veerpalu BALERIIN (2011) 9 / 66,08 9 / 66,08
21
Treener(id): Kaidi Lunter
Reimo Karus
OPADI (2011)
Suuresti RSK Kaidi Lunter OPADI (2011) 16 / 57,21 16 / 57,21
22
Treener(id): Anni Mägi
Karolin Jaani
LORD FONTAINE (2008)
Pärnumaa RSK Anni Mägi LORD FONTAINE (2008) 16 / 60,01 16 / 60,01
23
Klubi: Pärna RSK
Treener(id):
Hanna Smirnov
LEGEND OF SAN FRANCISCO (2011)
Pärna RSK LEGEND OF SAN FRANCISCO (2011) 21 / 83,06 21 / 83,06
Klubi: Pärna RSK
Kaius Põder
PICODELLAS (2006)
Pärna RSK Marko Villemson, Gea Kiudorf PICODELLAS (2006) elim elim