Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2018
/
Türi Valla Karikas & EHS Karikas 2018 Finaal
/ 4 - Tulemused
Türi Valla Karikas & EHS Karikas 2018 Finaal
Aeg:
16.09.18
Korraldaja(d):
Järvamaa KHK
Asukoht:
Särevere
Sekretär:
Piret Hommuk
tel. 53 419 222, phommuk@yahoo.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistlussarjad
EHS Karikas
Lisainfo
Võistluse lehele
16.09.18 - Klass 4 Prix de Türi vald | 110 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud
Starte:
19
Võistluspaare:
19
Võistlejaid:
18
Hobuseid:
19
Koht
#
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Tulemus
1
Emili-Loore Vabaoja
Emili-Loore Vabaoja
Tondi RSK
Treener(id):
Monica Pärno
,
Kaie Aamisepp
RAVEN (2008)
Tulemus
0 / 55,31
Tondi RSK
Monica Pärno
,
Kaie Aamisepp
RAVEN (2008)
0 / 55,31
2
Mariah Orover
Mariah Orover
Pärnumaa RSK
EXCLUSIVE (2011)
Tulemus
0 / 58,22
Pärnumaa RSK
EXCLUSIVE (2011)
0 / 58,22
3
Kati Raidma
Kati Raidma
Vändra RSK
QUELLE (2011)
Tulemus
0 / 60,69
Vändra RSK
QUELLE (2011)
0 / 60,69
4
Laura Pedjak
Laura Pedjak
Liivimaa RK
Treener(id):
Siret Saks
CARDINOS PIGGX (2011)
Tulemus
0 / 62,38
Liivimaa RK
Siret Saks
CARDINOS PIGGX (2011)
0 / 62,38
5
Johanna Jürisson
Johanna Jürisson
Tondi RSK
Treener(id):
Kristiina Pähn
COOKIE (2008)
Tulemus
4 / 52,19
Tondi RSK
Kristiina Pähn
COOKIE (2008)
4 / 52,19
6
Helge Likker
Helge Likker
Vändra RSK
CHARMILLY (2004)
Tulemus
4 / 52,81
Vändra RSK
CHARMILLY (2004)
4 / 52,81
7
Priit Perna
Priit Perna
Tartu Ratsakool
Treener(id):
Hanno Ellermann
HERMELA (2008)
Tulemus
4 / 53,97
Tartu Ratsakool
Hanno Ellermann
HERMELA (2008)
4 / 53,97
8
Kristina Lätti
Kristina Lätti
Tondi RSK
FULINDE D.V. (2010)
Tulemus
4 / 59,00
Tondi RSK
FULINDE D.V. (2010)
4 / 59,00
9
Rene Karus
Rene Karus
Suuresti RSK
Treener(id):
Kaidi Lunter
COLA (2009)
Tulemus
4 / 59,47
Suuresti RSK
Kaidi Lunter
COLA (2009)
4 / 59,47
10
Annika Lehtmets
Annika Lehtmets
Viru Ratsu
SITSIILIA (2012)
Tulemus
4 / 60,89
Viru Ratsu
SITSIILIA (2012)
4 / 60,89
11
Kristin Perna
Kristin Perna
Tartu Ratsakool
RIVIERA LUNETTE (2009)
Tulemus
4 / 62,79
Tartu Ratsakool
RIVIERA LUNETTE (2009)
4 / 62,79
12
Gunnar Klettenberg
Gunnar Klettenberg
RK Ruila Tall
TEUN Z (2011)
Tulemus
4 / 69,40
RK Ruila Tall
TEUN Z (2011)
4 / 69,40
13
Lenna Buht
Lenna Buht
Vändra RSK
PATRIITS (2007)
Tulemus
8 / 57,88
Vändra RSK
PATRIITS (2007)
8 / 57,88
14
Grete Ly Jõgisoo
Grete Ly Jõgisoo
Tondi RSK
Treener(id):
Kaidi Lunter
PINELLI DE POLLI (2009)
Tulemus
8 / 60,78
Tondi RSK
Kaidi Lunter
PINELLI DE POLLI (2009)
8 / 60,78
15
Mariah Orover
Mariah Orover
Pärnumaa RSK
QUICK BOY RP (2014)
Tulemus
8 / 63,81
Pärnumaa RSK
QUICK BOY RP (2014)
8 / 63,81
16
Anni Maisla
Anni Maisla
Viljandimaa RSK
ORPHEUS (2007)
Tulemus
8 / 70,79
Viljandimaa RSK
ORPHEUS (2007)
8 / 70,79
17
Kristjan Sinikas
Kristjan Sinikas
RSK Ruttar
Treener(id):
Külliki Sinikas
IWAN S (2013)
Tulemus
9 / 71,60
RSK Ruttar
Külliki Sinikas
IWAN S (2013)
9 / 71,60
18
Marit Piiskoppel
Marit Piiskoppel
Tondi RSK
LEHITKA (2006)
Tulemus
9 / 87,13
Tondi RSK
LEHITKA (2006)
9 / 87,13
19
Hanna-Marie Vabaoja
Hanna-Marie Vabaoja
Tondi RSK
Treener(id):
Monica Pärno
GOLDEN GRACE K (2012)
Tulemus
15 / 82,72
Tondi RSK
Monica Pärno
GOLDEN GRACE K (2012)
15 / 82,72
Taustatööd