Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Luunja Jõul
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
53
Starte:
85
Ära jäänud starte:
21
Võistlejaid:
35
Hobuseid:
41
Stardid päevade kaupa:
15.12.18, laupäev:
46
16.12.18, pühapäev:
39
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Adeele Tafenau
Adeele Tafenau
Tartumaa RSK
LARABEL (2012)
Klass(id)
6
Tartumaa RSK
LARABEL (2012)
6
2
Adeele Tafenau
Adeele Tafenau
Tartumaa RSK
DIAMANT'S GIRL Z (2009)
Treener(id):
Urmas Raag
Klass(id)
2
|
3
|
7
Tartumaa RSK
Urmas Raag
DIAMANT'S GIRL Z (2009)
2
|
3
|
7
3
Aleksandra Kliimand
Aleksandra Kliimand
Tartumaa RSK
WARLOCK (2009)
Treener(id):
Urmas Raag
Klass(id)
1
|
2
Tartumaa RSK
Urmas Raag
WARLOCK (2009)
1
|
2
4
Alexandra Somelar
Alexandra Somelar
Liivimaa RK
KISMET (2012)
Klass(id)
1
|
2
Liivimaa RK
KISMET (2012)
1
|
2
5
Alexandra Somelar
Alexandra Somelar
Liivimaa RK
IIBIS KORALL (2009)
Klass(id)
6
|
7
Liivimaa RK
IIBIS KORALL (2009)
6
|
7
6
Andres Zirk
Andres Zirk
Tartumaa RSK
VERMONT (2013)
Treener(id):
Urmas Raag
Klass(id)
1
|
2
|
7
Tartumaa RSK
Urmas Raag
VERMONT (2013)
1
|
2
|
7
7
Andres Zirk
Andres Zirk
Tartumaa RSK
VINCENT (2013)
Treener(id):
Urmas Raag
Klass(id)
1
|
2
|
7
Tartumaa RSK
Urmas Raag
VINCENT (2013)
1
|
2
|
7
8
Andres Zirk
Andres Zirk
Tartumaa RSK
VENTISETTE (2012)
Klass(id)
1
Tartumaa RSK
VENTISETTE (2012)
1
9
Andres Zirk
Andres Zirk
Tartumaa RSK
JACKSON V/H DAUWHOF (2009)
Treener(id):
Urmas Raag
Klass(id)
2
|
3
Tartumaa RSK
Urmas Raag
JACKSON V/H DAUWHOF (2009)
2
|
3
10
Andres Zirk
Andres Zirk
Tartumaa RSK
OGGY (2011)
Klass(id)
4
Tartumaa RSK
OGGY (2011)
4
11
Anne Tipp
Anne Tipp
Tartu Ratsakool
GROSS (2014)
Treener(id):
Maris Kartau
Klass(id)
5
Tartu Ratsakool
Maris Kartau
GROSS (2014)
5
12
Anni Liis Hoop
Anni Liis Hoop
Tartumaa RSK
ZINGA ZANGA (2007)
Klass(id)
1
|
2
Tartumaa RSK
ZINGA ZANGA (2007)
1
|
2
13
Berit Truuts
Berit Truuts
Liivimaa RK
BARBAROSSA (2013)
Klass(id)
5
|
6
Liivimaa RK
BARBAROSSA (2013)
5
|
6
14
Birgit Raid
Birgit Raid
Tartu Ratsakool
SALSITA (2010)
Klass(id)
5
|
6
Tartu Ratsakool
SALSITA (2010)
5
|
6
15
Carolina Adriana Lillevälja
Carolina Adriana Lillevälja
Tartumaa RSK
POWER BOY (2010)
Treener(id):
Urmas Raag
Klass(id)
1
Tartumaa RSK
Urmas Raag
POWER BOY (2010)
1
16
Deily Aul
Deily Aul
Tartumaa RSK
WAYRO W
Klass(id)
2
|
3
Tartumaa RSK
WAYRO W
2
|
3
17
Doris Mänd
Doris Mänd
ESHKS
BALESTRA (2005)
Treener(id):
Hanno Ellermann
Klass(id)
5
|
6
ESHKS
Hanno Ellermann
BALESTRA (2005)
5
|
6
18
Eleriin Ojakäär
Eleriin Ojakäär
Liivimaa RK
KARREERA (2011)
Klass(id)
4
|
6
|
7
Liivimaa RK
KARREERA (2011)
4
|
6
|
7
19
Elis Vissor
Elis Vissor
Liivimaa RK
TRESELLE (2004)
Treener(id):
Urmas Raag
Klass(id)
1
Liivimaa RK
Urmas Raag
TRESELLE (2004)
1
20
Gertu Marion Lepp
Gertu Marion Lepp
Tartumaa RSK
CHARLENE (2012)
Klass(id)
5
Tartumaa RSK
CHARLENE (2012)
5
21
Grete Õismets
Grete Õismets
Liivimaa RK
SENJORIITA (2010)
Klass(id)
6
Liivimaa RK
SENJORIITA (2010)
6
22
Grete-Liis Lepp
Grete-Liis Lepp
Liivimaa RK
CHARLENE (2012)
Klass(id)
5
Liivimaa RK
CHARLENE (2012)
5
23
Iina Karhinen (FIN)
Iina Karhinen (FIN)
FELICIA
Klass(id)
2
|
3
FELICIA
2
|
3
24
Iina Karhinen (FIN)
Iina Karhinen (FIN)
JACO (2014)
Klass(id)
4
|
5
|
6
JACO (2014)
4
|
5
|
6
25
Karina Gusseva
Karina Gusseva
Liivimaa RK
LIONELL (2011)
Klass(id)
4
Liivimaa RK
LIONELL (2011)
4
26
Karolin Valge
Karolin Valge
Tartumaa RSK
FABRIANO B (2010)
Treener(id):
Urmas Raag
Klass(id)
2
|
3
Tartumaa RSK
Urmas Raag
FABRIANO B (2010)
2
|
3
27
Kati Ilus
Kati Ilus
Tartu Kalevi RK
PICODELLAS (2006)
Treener(id):
Gea Kiudorf
Klass(id)
5
|
6
Tartu Kalevi RK
Gea Kiudorf
PICODELLAS (2006)
5
|
6
28
Kea Mäesepp
Kea Mäesepp
Liivimaa RK
OGGY (2011)
Klass(id)
1
Liivimaa RK
OGGY (2011)
1
29
Kelli Kuslap
Kelli Kuslap
Pärna RSK
CHARLOTTE (2009)
Treener(id):
Gea Kiudorf
Klass(id)
6
Pärna RSK
Gea Kiudorf
CHARLOTTE (2009)
6
30
Kertu Kütt
Kertu Kütt
Tartumaa RSK
CLARISA (2012)
Treener(id):
Hanno Ellermann
,
Annika Õkva
Klass(id)
6
|
7
Tartumaa RSK
Hanno Ellermann
,
Annika Õkva
CLARISA (2012)
6
|
7
31
Kirke Kütt
Kirke Kütt
Tartumaa RSK
AL CAPONE (2012)
Treener(id):
Hanno Ellermann
,
Annika Õkva
Klass(id)
6
|
7
Tartumaa RSK
Hanno Ellermann
,
Annika Õkva
AL CAPONE (2012)
6
|
7
32
Krista Kutsar
Krista Kutsar
Liivimaa RK
GASTONS (2009)
Klass(id)
1
|
2
|
7
Liivimaa RK
GASTONS (2009)
1
|
2
|
7
33
Kristo Kasepalu
Kristo Kasepalu
Tartumaa RSK
BETTER (2010)
Treener(id):
Urmas Raag
Klass(id)
4
|
6
Tartumaa RSK
Urmas Raag
BETTER (2010)
4
|
6
34
Maret Hallik
Maret Hallik
Tartumaa RSK
JALATUS II Z (2010)
Klass(id)
1
|
6
|
7
Tartumaa RSK
JALATUS II Z (2010)
1
|
6
|
7
35
Maris Kallo
Maris Kallo
Liivimaa RK
SENJORIITA (2010)
Klass(id)
5
Liivimaa RK
SENJORIITA (2010)
5
36
Melissa-Marion Amiel
Melissa-Marion Amiel
Viljandimaa RSK
CHARLENE (2012)
Klass(id)
1
|
2
Viljandimaa RSK
CHARLENE (2012)
1
|
2
37
Melissa-Marion Amiel
Melissa-Marion Amiel
Viljandimaa RSK
B COOPER (2011)
Klass(id)
1
|
2
Viljandimaa RSK
B COOPER (2011)
1
|
2
38
Melissa-Marion Amiel
Melissa-Marion Amiel
Viljandimaa RSK
CHARDONNAY (2011)
Klass(id)
4
Viljandimaa RSK
CHARDONNAY (2011)
4
39
Melissa-Marion Amiel
Melissa-Marion Amiel
Viljandimaa RSK
VERGI (2012)
Klass(id)
4
Viljandimaa RSK
VERGI (2012)
4
40
Rainer Hõim
Rainer Hõim
Tartu Kalevi RK
MOMENTUM (2012)
Treener(id):
Hanno Ellermann
Klass(id)
1
Tartu Kalevi RK
Hanno Ellermann
MOMENTUM (2012)
1
41
Sandra Tamme
Sandra Tamme
Nõo RK
OKASROOSIKE (2011)
Klass(id)
5
|
6
Nõo RK
OKASROOSIKE (2011)
5
|
6
42
Sille Voitk
Sille Voitk
Liivimaa RK
WIFI S (2005)
Treener(id):
Siret Saks
Klass(id)
1
|
2
Liivimaa RK
Siret Saks
WIFI S (2005)
1
|
2
43
Teele Kasepalu
Teele Kasepalu
Tartumaa RSK
VARINA (2009)
Treener(id):
Urmas Raag
Klass(id)
1
|
2
|
7
Tartumaa RSK
Urmas Raag
VARINA (2009)
1
|
2
|
7
44
Triin Visnapuu
Triin Visnapuu
Liivimaa RK
ROSEN (2014, SP)
Klass(id)
4
Liivimaa RK
ROSEN (2014, SP)
4
45
Triin Visnapuu
Triin Visnapuu
Liivimaa RK
KARLINA (2011)
Klass(id)
6
|
7
Liivimaa RK
KARLINA (2011)
6
|
7
46
Tuuli Neerot
Tuuli Neerot
Pärna RSK
LEGEND OF SAN FRANCISCO (2011)
Treener(id):
Urmas Raag
Klass(id)
1
|
2
Pärna RSK
Urmas Raag
LEGEND OF SAN FRANCISCO (2011)
1
|
2
47
Urmas Kõrgvee
Urmas Kõrgvee
Tartumaa RSK
HERAKLES (2001)
Klass(id)
6
|
7
Tartumaa RSK
HERAKLES (2001)
6
|
7
Taustatööd