Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Tartu Linna SMV ja Liivimaa RK võistlus
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
55
Starte:
81
Ära jäänud starte:
4
Võistlejaid:
50
Hobuseid:
47
Stardid päevade kaupa:
17.02.18, laupäev:
81
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Aleksandra Kliimand
Aleksandra Kliimand
Tartumaa RSK
WARLOCK (2009)
Klass(id)
3
|
4
(110 cm)
Tartumaa RSK
WARLOCK (2009)
3
|
4
(110 cm)
2
Alexandra Somelar
Alexandra Somelar
Liivimaa RK
KISMET (2012)
Klass(id)
3
|
4
(110 cm)
Liivimaa RK
KISMET (2012)
3
|
4
(110 cm)
3
Alexandra Somelar
Alexandra Somelar
Liivimaa RK
IIBIS KORALL (2009)
Klass(id)
3
|
4
(110 cm)
Liivimaa RK
IIBIS KORALL (2009)
3
|
4
(110 cm)
4
Anett Lutsar
Anett Lutsar
Liivimaa RK
OLIVER S (2011)
Treener(id):
Siret Saks
Klass(id)
1
|
2
Liivimaa RK
Siret Saks
OLIVER S (2011)
1
|
2
5
Ann-Marii Simmo
Ann-Marii Simmo
Tartu Kalevi RK
VERDINA (2007)
Klass(id)
3
|
4
(120 cm)
Tartu Kalevi RK
VERDINA (2007)
3
|
4
(120 cm)
6
Annabel Kallo
Annabel Kallo
Liivimaa RK
MERCEDES (2004)
Klass(id)
2
Liivimaa RK
MERCEDES (2004)
2
7
Anne Tipp
Anne Tipp
Tartu Ratsakool
FAIRY-TALE (2011)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
1
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
FAIRY-TALE (2011)
1
8
Anne Tipp
Anne Tipp
Tartu Ratsakool
GIANNI (2010)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
1
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
GIANNI (2010)
1
9
Berit Truuts
Berit Truuts
Liivimaa RK
QUINCE (2012)
Klass(id)
3
|
4
(120 cm)
Liivimaa RK
QUINCE (2012)
3
|
4
(120 cm)
10
Brita Tuvi
Brita Tuvi
Viljandimaa RSK
HINDENBURG (2008)
Klass(id)
4
(110 cm)
Viljandimaa RSK
HINDENBURG (2008)
4
(110 cm)
11
Carolina Adriana Lillevälja
Carolina Adriana Lillevälja
Tartumaa RSK
POWER BOY (2010)
Klass(id)
2
|
3
Tartumaa RSK
POWER BOY (2010)
2
|
3
12
Doris Mänd
Doris Mänd
ESHKS
BIG GIRL (2007)
Klass(id)
3
|
4
(110 cm)
ESHKS
BIG GIRL (2007)
3
|
4
(110 cm)
13
Eleriin Ojakäär
Eleriin Ojakäär
Liivimaa RK
KARREERA (2011)
Klass(id)
2
|
3
Liivimaa RK
KARREERA (2011)
2
|
3
14
Erkki Hõim
Erkki Hõim
Märjamaa SK
CESAR (2012)
Klass(id)
3
|
4
(110 cm)
Märjamaa SK
CESAR (2012)
3
|
4
(110 cm)
15
Erkki Hõim
Erkki Hõim
Märjamaa SK
CHARLOTTE DUNDAS (2012)
Klass(id)
4
(110 cm)
Märjamaa SK
CHARLOTTE DUNDAS (2012)
4
(110 cm)
16
Gerda Kõvamaa
Gerda Kõvamaa
Nõo RK
LERIGO (2006)
Treener(id):
Kristina Ulrika Arme
Klass(id)
2
|
3
Nõo RK
Kristina Ulrika Arme
LERIGO (2006)
2
|
3
17
Gerli Laine
Gerli Laine
Liivimaa RK
WEENUS S (2004)
Klass(id)
1
Liivimaa RK
WEENUS S (2004)
1
18
Grete Õismets
Grete Õismets
Liivimaa RK
MERCEDES (2004)
Klass(id)
2
Liivimaa RK
MERCEDES (2004)
2
19
Heleene Pruunsild
Heleene Pruunsild
ESHKS
OBSIDIAN (2004)
Treener(id):
Hanno Ellermann
Klass(id)
2
|
3
ESHKS
Hanno Ellermann
OBSIDIAN (2004)
2
|
3
20
Helena Lill
Helena Lill
RSK Simon
OKASROOSIKE (2011)
Treener(id):
Marko Villemson
Klass(id)
3
|
4
(110 cm)
RSK Simon
Marko Villemson
OKASROOSIKE (2011)
3
|
4
(110 cm)
21
Helina Kalev
Helina Kalev
Liivimaa RK
PUTTER ATACAMA (2009)
Treener(id):
Hanno Ellermann
Klass(id)
4
(110 cm)
Liivimaa RK
Hanno Ellermann
PUTTER ATACAMA (2009)
4
(110 cm)
22
Joonas Maru Aardevälja
Joonas Maru Aardevälja
Tartu Ratsakool
FAIRY-TALE (2011)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
1
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
FAIRY-TALE (2011)
1
23
Karina Gusseva
Karina Gusseva
Liivimaa RK
LIONELL (2011)
Klass(id)
3
|
4
(110 cm)
Liivimaa RK
LIONELL (2011)
3
|
4
(110 cm)
24
Kati Ilus
Kati Ilus
Tartu Kalevi RK
FILADORAS (2005)
Treener(id):
Piret Hommuk
Klass(id)
1
Tartu Kalevi RK
Piret Hommuk
FILADORAS (2005)
1
25
Kelli Bachmann
Kelli Bachmann
Tartu Kalevi RK
ZITACO M (2004)
Treener(id):
Hanno Ellermann
Klass(id)
4
(110 cm)
Tartu Kalevi RK
Hanno Ellermann
ZITACO M (2004)
4
(110 cm)
26
Kerli Jürimäe
Kerli Jürimäe
Tartu Ratsakool
GIANNI (2010)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
1
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
GIANNI (2010)
1
27
Kirke Kütt
Kirke Kütt
Tartumaa RSK
ADORETTE (2009)
Treener(id):
Jaak Kalda
,
Hanno Ellermann
,
Annika Õkva
Klass(id)
2
|
3
Tartumaa RSK
Jaak Kalda
,
Hanno Ellermann
,
Annika Õkva
ADORETTE (2009)
2
|
3
28
Kristiina Tamm
Kristiina Tamm
Liivimaa RK
SOFA (2009)
Klass(id)
1
Liivimaa RK
SOFA (2009)
1
29
Kristin Prei
Kristin Prei
Tartumaa RSK
CABELLE (2007)
Treener(id):
Triin Vahimets
,
Hanno Ellermann
,
Annika Õkva
Klass(id)
2
|
3
Tartumaa RSK
Triin Vahimets
,
Hanno Ellermann
,
Annika Õkva
CABELLE (2007)
2
|
3
30
Kristina Sööt-Kabin
Kristina Sööt-Kabin
Nõo RK
TESSICA (2000)
Treener(id):
Kristina Ulrika Arme
Klass(id)
3
|
4
(110 cm)
Nõo RK
Kristina Ulrika Arme
TESSICA (2000)
3
|
4
(110 cm)
31
Kärol Valvik
Kärol Valvik
Nõo RK
GRENARDI (2009)
Treener(id):
Kristina Ulrika Arme
Klass(id)
3
|
4
(110 cm)
Nõo RK
Kristina Ulrika Arme
GRENARDI (2009)
3
|
4
(110 cm)
32
Kärt Kaseorg
Kärt Kaseorg
Viljandimaa RSK
A CARTE D´OR (2010)
Treener(id):
Hanno Ellermann
Klass(id)
2
|
3
Viljandimaa RSK
Hanno Ellermann
A CARTE D´OR (2010)
2
|
3
33
Kätriin Valvik
Kätriin Valvik
Nõo RK
OXANA (2005)
Treener(id):
Kristina Ulrika Arme
Klass(id)
3
Nõo RK
Kristina Ulrika Arme
OXANA (2005)
3
34
Liisa Puusepp
Liisa Puusepp
Liivimaa RK
OIDIPUS S (2002)
Treener(id):
Terje Saks
Klass(id)
1
Liivimaa RK
Terje Saks
OIDIPUS S (2002)
1
35
Liisu Maidi Varik
Liisu Maidi Varik
Nõo RK
VIRKO (2008)
Klass(id)
1
Nõo RK
VIRKO (2008)
1
36
Liseth Marii Ganson
Liseth Marii Ganson
Liivimaa RK
OSMAN S (2007)
Treener(id):
Terje Saks
Klass(id)
1
Liivimaa RK
Terje Saks
OSMAN S (2007)
1
37
Lisette Jonuks
Lisette Jonuks
Nõo RK
UBACH ALANNA (2007)
Klass(id)
2
|
3
Nõo RK
UBACH ALANNA (2007)
2
|
3
38
Lisette Rohelpuu
Lisette Rohelpuu
Liivimaa RK
WOLFGANG S (2005)
Treener(id):
Siret Saks
Klass(id)
2
|
3
Liivimaa RK
Siret Saks
WOLFGANG S (2005)
2
|
3
39
Maria Kivastik
Maria Kivastik
Liivimaa RK
OMELISSA S (2006)
Treener(id):
Siret Saks
,
Marika Vunder
Klass(id)
1
Liivimaa RK
Siret Saks
,
Marika Vunder
OMELISSA S (2006)
1
40
Maris Kallo
Maris Kallo
Liivimaa RK
RODEO (2013)
Klass(id)
1
|
2
Liivimaa RK
RODEO (2013)
1
|
2
41
Maris Parmakson
Maris Parmakson
Liivimaa RK
CAMBODIA (2014)
Klass(id)
1
Liivimaa RK
CAMBODIA (2014)
1
42
Marta Liisa Puistaja
Marta Liisa Puistaja
Nõo RK
ARTIK (2005)
Treener(id):
Kristina Ulrika Arme
Klass(id)
2
|
3
Nõo RK
Kristina Ulrika Arme
ARTIK (2005)
2
|
3
43
Martin Laasik
Martin Laasik
Liivimaa RK
SOFA (2009)
Klass(id)
1
Liivimaa RK
SOFA (2009)
1
44
Merilin Kirsipuu
Merilin Kirsipuu
Liivimaa RK
OMELISSA S (2006)
Treener(id):
Siret Saks
,
Terje Saks
Klass(id)
2
Liivimaa RK
Siret Saks
,
Terje Saks
OMELISSA S (2006)
2
45
Pilletriin Peterson
Pilletriin Peterson
Tartu Kalevi RK
FILADORAS (2005)
Klass(id)
1
Tartu Kalevi RK
FILADORAS (2005)
1
46
Sandra Tamme
Sandra Tamme
Nõo RK
HERBERT (2007)
Treener(id):
Kristina Ulrika Arme
Klass(id)
2
|
3
Nõo RK
Kristina Ulrika Arme
HERBERT (2007)
2
|
3
47
Sigrid Lain
Sigrid Lain
Liivimaa RK
OLIVIA S (2006)
Treener(id):
Hanno Ellermann
Klass(id)
3
|
4
(110 cm)
Liivimaa RK
Hanno Ellermann
OLIVIA S (2006)
3
|
4
(110 cm)
48
Silvia Sula
Silvia Sula
Nõo RK
VERSON (2004)
Klass(id)
1
Nõo RK
VERSON (2004)
1
49
Sofie Lii Lidmets
Sofie Lii Lidmets
Tartu Ratsakool
MON LADY (2009, VP)
Treener(id):
Egle Kalev
Klass(id)
1
Tartu Ratsakool
Egle Kalev
MON LADY (2009, VP)
1
50
Sofya Tsyrulnikova
Sofya Tsyrulnikova
Liivimaa RK
CHA-CHA (2007)
Klass(id)
1
|
3
Liivimaa RK
CHA-CHA (2007)
1
|
3
51
Tiia Tallo
Tiia Tallo
Liivimaa RK
OSMAN S (2007)
Treener(id):
Siret Saks
Klass(id)
1
Liivimaa RK
Siret Saks
OSMAN S (2007)
1
52
Triin Visnapuu
Triin Visnapuu
Liivimaa RK
ELASTIK (2009)
Klass(id)
2
|
3
Liivimaa RK
ELASTIK (2009)
2
|
3
53
Veiko Uuk
Veiko Uuk
Tartumaa RSK
WINNERPRICE (2013)
Klass(id)
1
Tartumaa RSK
WINNERPRICE (2013)
1
54
Veiko Uuk
Veiko Uuk
Tartumaa RSK
V ZEICHELL (2009)
Klass(id)
4
(110 cm)
Tartumaa RSK
V ZEICHELL (2009)
4
(110 cm)
Taustatööd