Võistlus

Nimi:
Ecu Spring Jumping & Tartumaa Meistrid 2018 III etapp
Aeg:
26.05.18
Korraldaja(d):
Nõo RK
Sekretär:
Gea Kiudorf
tel. 56 680 766, gea.kiudorf@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Ecu Tallid
Staatus:
Tulemused avaldatud
26.05.18 - Klass 2 | 90 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud (sarja kuni 18a ja harrastajate punktiarvestused)

Osalejaid: 37

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Kertu Kütt (2003)
HEBRINNA (2013)
Tartumaa RSK Triin Vahimets, Hanno Ellermann, Annika Õkva HEBRINNA (2013) 0 / 60,60 0 / 60,60
2
Klubi: Pärna RSK
Treener(id): Marko Villemson
Kelli Saar
TURBO (2007)
Pärna RSK Marko Villemson TURBO (2007) 0 / 61,50 0 / 61,50
3
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Liisu Maidi Varik (2002)
CHA-CHA (2007)
Nõo RK CHA-CHA (2007) 0 / 64,57 0 / 64,57
4
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Silvia Sula (2003)
VERSON (2004)
Nõo RK VERSON (2004) 0 / 67,72 0 / 67,72
5
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Hanna Lastik
CLARISA (2012)
Nõo RK CLARISA (2012) 0 / 69,59 0 / 69,59
6
Treener(id): Siret Saks
Tiia Tallo
OSMAN S (2007)
Liivimaa RK Siret Saks OSMAN S (2007) 0 / 69,87 0 / 69,87
7
Klubi: Nõo RK
Treener(id): Kristina Ulrika Arme
Kätriin Valvik (2003)
OXANA (2005)
Nõo RK Kristina Ulrika Arme OXANA (2005) 0 / 70,35 0 / 70,35
8
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Karolin Lepiku (2001)
ANN LEE (2011)
Nõo RK ANN LEE (2011) 0 / 71,91 0 / 71,91
9
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Lisette Jonuks (2004)
UBACH ALANNA (2007)
Nõo RK UBACH ALANNA (2007) 0 / 72,38 0 / 72,38
10
Kirke Kütt (2003)
ADORETTE (2009)
Tartumaa RSK Triin Vahimets, Hanno Ellermann, Annika Õkva ADORETTE (2009) 0 / 72,93 0 / 72,93
11
Kristin Prei (2003)
CABELLE (2007)
Tartumaa RSK Hanno Ellermann, Annika Õkva, Triin Vahimets CABELLE (2007) 0 / 73,97 0 / 73,97
12
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Kätlian Kilvits (2000)
KADEE (2008)
Nõo RK KADEE (2008) 0 / 74,13 0 / 74,13
13
Treener(id):
Erkki Hõim
WINNERPRICE (2013)
Märjamaa SK WINNERPRICE (2013) 2 / 86,28 2 / 86,28
14
Klubi: EER
Treener(id):
Cristella Treial (2001)
LISANDER (2006)
EER LISANDER (2006) 4 / 67,03 4 / 67,03
15
Treener(id): Siret Saks, Terje Saks
Merilin Kirsipuu (2004)
OLIVER S (2011)
Liivimaa RK Siret Saks, Terje Saks OLIVER S (2011) 4 / 67,44 4 / 67,44
16
Treener(id):
Pilletriin Peterson (2001)
FILADORAS (2005)
Tartu Kalevi RK FILADORAS (2005) 4 / 68,56 4 / 68,56
17
Treener(id): Tiit Kivisild
Laura Pedjak (1999)
OSKAR S (2011)
Liivimaa RK Tiit Kivisild OSKAR S (2011) 4 / 68,62 4 / 68,62
18
Klubi: Pärna RSK
Treener(id):
Adeele Tafenau (2000)
LARABEL (2012)
Pärna RSK LARABEL (2012) 4 / 71,37 4 / 71,37
19
Klubi: Kurtna RK
Treener(id):
Ervi Kaasiku
FREDY (2012)
Kurtna RK FREDY (2012) 4 / 74,22 4 / 74,22
20
Treener(id):
Erkki Hõim
STELLA (2010)
Märjamaa SK STELLA (2010) 4 / 80,22 4 / 80,22
21
Klubi:
Treener(id):
Ann-Marii Vilk
ARICA (2011)
ARICA (2011) 5 / 81,47 5 / 81,47
22
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Ann Öpik (2006)
VALENTINA (2012)
Nõo RK VALENTINA (2012) 7 / 90,03 7 / 90,03
23
Treener(id):
Kati Ilus (2000)
FILADORAS (2005)
Tartu Kalevi RK FILADORAS (2005) 7 / 91,09 7 / 91,09
24
Klubi: Pärna RSK
Treener(id): Marko Villemson
Tuuli Neerot (2003)
OKASROOSIKE (2011)
Pärna RSK Marko Villemson OKASROOSIKE (2011) 8 / 68,25 8 / 68,25
25
Treener(id):
Gerli Laine
OMER S (2012)
Liivimaa RK OMER S (2012) 8 / 68,37 8 / 68,37
26
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Karolin Lepiku (2001)
CHALLENGER (2012)
Nõo RK CHALLENGER (2012) 8 / 68,46 8 / 68,46
27
Treener(id):
Sofya Tsyrulnikova
A MILLY (2012)
Liivimaa RK A MILLY (2012) 8 / 77,91 8 / 77,91
28
Klubi: Nõo RK
Treener(id): Kristina Ulrika Arme
Marta Liisa Puistaja (2002)
ARTIK (2005)
Nõo RK Kristina Ulrika Arme ARTIK (2005) 11 / 90,97 11 / 90,97
29
Klubi: Kassari RM
Treener(id):
Raili Pärt
ARICA (2011)
Kassari RM ARICA (2011) 17 / 84,81 17 / 84,81
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Adeli Pitilimov (2004)
KAPITAL (2013)
Nõo RK KAPITAL (2013) elim elim
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Annabell Post (2005)
GOTJE (2012)
Nõo RK GOTJE (2012) elim elim
Klubi: Avante
Treener(id):
Britt Ülesoo (2001)
ASHBALD (2010)
Avante ASHBALD (2010) elim elim
Klubi: Nõo RK
Treener(id): Kristina Ulrika Arme
Elis-Anett Urbmets (2000)
ROSE (2006)
Nõo RK Kristina Ulrika Arme ROSE (2006) elim elim
Treener(id):
Erkki Hõim
ROLEKS (2013)
Märjamaa SK ROLEKS (2013) elim elim
Treener(id): Tiit Kivisild
Laura Pedjak (1999)
DOLCE VITA (2008)
Liivimaa RK Tiit Kivisild DOLCE VITA (2008) elim elim
Klubi: Nõo RK
Treener(id): Kristina Ulrika Arme
Sandra Tamme (2003)
HERBERT (2007, SP)
Nõo RK Kristina Ulrika Arme HERBERT (2007, SP) elim elim
Treener(id):
Eleriin Kurs
REBELLA (2008)
Liivimaa RK REBELLA (2008) elim elim