Võistlus

Nimi:
Viljandimaa Karikas 2018 I etapp & Porsche Karikas 2018 I etapp
Aeg:
19.05.18
Korraldaja(d):
Viljandimaa RSK
Sekretär:
Margit Asu
tel. 53 426 040, margit.asu@mail.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Sammuli Tall
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo:
Porsche sarja üldinfo http://www.ratsaliit.ee/voistlussarjad/sarjad-2018/



19.05.18 - Klass 4a Prix de Porsche | 110 cm | Art. 274.5.3, kahefaasiline | Porsche "Amatöörid"

Osalejaid: 39

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id): Hanno Ellermann
Kärt Kaseorg
AGA FLAMENCO VON FEICHT (2004)
Viljandimaa RSK Hanno Ellermann AGA FLAMENCO VON FEICHT (2004) 0 / 45,25 / 0 / 30,13 0 / 45,25 / 0 / 30,13
2
Treener(id): Hanno Ellermann
Kelli Bachmann
ZITACO M (2004)
Tartu Kalevi RK Hanno Ellermann ZITACO M (2004) 0 / 46,18 / 0 / 30,14 0 / 46,18 / 0 / 30,14
3
Treener(id): Pille Elson
Mailis Timmi
AMOR KARENA (2009)
Tallinna RSK Pille Elson AMOR KARENA (2009) 0 / 48,25 / 0 / 33,28 0 / 48,25 / 0 / 33,28
4
Treener(id): Kertu Klettenberg
Karin Peks
PANCHITA (2006)
Pärnumaa RSK Kertu Klettenberg PANCHITA (2006) 0 / 46,37 / 0 / 33,90 0 / 46,37 / 0 / 33,90
5
Klubi: RSK Simon
Treener(id):
Kati-Helen Peegel
B CICERON (2011)
RSK Simon B CICERON (2011) 0 / 48,81 / 0 / 34,53 0 / 48,81 / 0 / 34,53
6
Treener(id):
Rebeka Luhaste
CLAPTON (2007)
Viljandimaa RSK CLAPTON (2007) 0 / 49,50 / 0 / 34,68 0 / 49,50 / 0 / 34,68
7
Treener(id):
Riho Viik
OBERON (2009)
Vändra RSK OBERON (2009) 0 / 47,15 / 0 / 35,65 0 / 47,15 / 0 / 35,65
8
Klubi: Pärna RSK
Treener(id): Kristiina Pähn
Brit Bergmann
MONTON (2008)
Pärna RSK Kristiina Pähn MONTON (2008) 0 / 47,90 / 0 / 37,87 0 / 47,90 / 0 / 37,87
9
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Anastassia Tsekalova
ROXANNE (2006)
Tondi RSK ROXANNE (2006) 0 / 49,28 / 0 / 40,00 0 / 49,28 / 0 / 40,00
10
Treener(id):
Killu Saagpakk
DOOMOHR (2008)
Pärnumaa RSK DOOMOHR (2008) 0 / 45,03 / 4 / 32,91 0 / 45,03 / 4 / 32,91
11
Treener(id):
Evelin Evisalu
SOLARIS (2008)
Vändra RSK SOLARIS (2008) 0 / 48,28 / 4 / 34,60 0 / 48,28 / 4 / 34,60
12
Treener(id):
Grete-Brit Kuusik
BRIDNEY (2006)
Pärnumaa RSK BRIDNEY (2006) 0 / 49,41 / 4 / 37,75 0 / 49,41 / 4 / 37,75
13
Treener(id): Kaidi Lunter
Liina Käis
APLAUS (2011)
Tallinna RSK Kaidi Lunter APLAUS (2011) 0 / 46,09 / 4 / 38,10 0 / 46,09 / 4 / 38,10
14
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Marit Poltimäe
LEHITKA (2006)
Tondi RSK LEHITKA (2006) 0 / 53,87 / 6 / 51,84 0 / 53,87 / 6 / 51,84
15
Treener(id): Urmas Raag
Kristo Kasepalu
VARINA (2009)
Tartumaa RSK Urmas Raag VARINA (2009) 0 / 43,66 / elim 0 / 43,66 / elim
15
Treener(id): Kaie Aamisepp
Sandra Sirel
SO LONDON (2010)
Liivimaa RK Kaie Aamisepp SO LONDON (2010) 0 / 48,38 / elim 0 / 48,38 / elim
17
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Älis-Sille Hein
VEDETTE B (2002)
Tondi RSK Monica Pärno VEDETTE B (2002) 4 / 44,62 4 / 44,62
18
Treener(id):
Vanessa Mälberg
PEPERONI (2006)
Tartu Kalevi RK PEPERONI (2006) 4 / 45,00 4 / 45,00
19
Treener(id): Pille Elson
Kadi Kokla
BELLE CHARMANTE (2010)
Hiiumaa RSK Pille Elson BELLE CHARMANTE (2010) 4 / 45,82 4 / 45,82
20
Klubi: RSK KRT
Treener(id): Andres Treve
Liisi Laanet
LUKRECIJA (2006)
RSK KRT Andres Treve LUKRECIJA (2006) 4 / 46,13 4 / 46,13
21
Treener(id): Andres Treve
Maarja-Liisa Nõmm
ROMOS CELINE (2008)
Audruranna RSK Andres Treve ROMOS CELINE (2008) 4 / 46,94 4 / 46,94
22
Treener(id):
Vanessa Mälberg
HUMMER V (2010)
Tartu Kalevi RK HUMMER V (2010) 4 / 47,38 4 / 47,38
23
Treener(id):
Urve Aavik
CHARLY (2011)
Tallinna RSK CHARLY (2011) 4 / 47,60 4 / 47,60
24
Treener(id):
Hanna Brigitta Heinlaid
LANDORA (2011)
Märjamaa SK LANDORA (2011) 4 / 47,69 4 / 47,69
25
Treener(id):
Sofya Tsyrulnikova
CHA-CHA (2007)
Liivimaa RK CHA-CHA (2007) 4 / 50,97 4 / 50,97
26
Treener(id): Urmas Raag
Teele Kepler
VARINA (2009)
Tartumaa RSK Urmas Raag VARINA (2009) 4 / 56,00 4 / 56,00
27
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Reet Kerro
Toomas Pai
B CHEITAN (2011)
RSK Simon Reet Kerro B CHEITAN (2011) 4 / 57,37 4 / 57,37
28
Treener(id): Krista Raidmets
Annika Ojaste
OBORA`S GRACIA (2007)
Pärnumaa RSK Krista Raidmets OBORA`S GRACIA (2007) 5 / 60,28 5 / 60,28
29
Treener(id): Pille Elson, Andres Treve
Pille Pajulaid
SAMURAI (2011)
Tallinna RSK Pille Elson, Andres Treve SAMURAI (2011) 8 / 44,81 8 / 44,81
30
Treener(id):
Helge Likker
PAVADOR (2010)
Vändra RSK PAVADOR (2010) 8 / 49,11 8 / 49,11
31
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Evely Auger
VIGON (2013)
Tondi RSK Monica Pärno VIGON (2013) 9 / 70,93 9 / 70,93
32
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Margit Lindre
UZZI (2005)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel UZZI (2005) 12 / 40,88 12 / 40,88
33
Treener(id):
Erik Tuimann
CESJA (2006)
Tallinna RSK CESJA (2006) 12 / 72,19 12 / 72,19
34
Treener(id): Hanno Ellermann
Priit Perna
HERMELA (2008)
Tartu Ratsakool Hanno Ellermann HERMELA (2008) 15 / 65,15 15 / 65,15
35
Klubi: Kohila RSK
Treener(id):
Älis Oksa
BELUR (2005)
Kohila RSK BELUR (2005) 16 / 53,07 16 / 53,07
Treener(id):
Laura Kõrgvee
HERAKLES (2001)
Tartumaa RSK HERAKLES (2001) elim elim
Treener(id): Maila Kukk
Merlin Erm
CROSSER (2007)
Vändra RSK Maila Kukk CROSSER (2007) elim elim
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kadri-Liis Kõrm
ALEJANDRO (2010)
Tondi RSK ALEJANDRO (2010) elim elim
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Kristiina Pähn
Elena Aru
AMELIE T.B. (2005)
Tondi RSK Kristiina Pähn AMELIE T.B. (2005) elim elim