Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Pärna Suvi
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
39
Starte:
64
Ära jäänud starte:
3
Võistlejaid:
31
Hobuseid:
39
Stardid päevade kaupa:
09.06.18, laupäev:
64
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Alexandra Somelar
Alexandra Somelar
Liivimaa RK
KISMET (2012)
Klass(id)
1
|
2
Liivimaa RK
KISMET (2012)
1
|
2
2
Annika Veerpalu
Annika Veerpalu
Nõo RK
CALIPSO V (2012)
Klass(id)
1
|
2
Nõo RK
CALIPSO V (2012)
1
|
2
3
Annika Veerpalu
Annika Veerpalu
Nõo RK
QUENTINA (2011)
Klass(id)
3
|
4
Nõo RK
QUENTINA (2011)
3
|
4
4
Ariel Hiir
Ariel Hiir
Nõo RK
PAINTED LADY (2007)
Klass(id)
1
|
2
Nõo RK
PAINTED LADY (2007)
1
|
2
5
Carolina Adriana Lillevälja
Carolina Adriana Lillevälja
Tartumaa RSK
POWER BOY (2010)
Klass(id)
1
|
2
Tartumaa RSK
POWER BOY (2010)
1
|
2
6
Doris Mänd
Doris Mänd
ESHKS
BIG GIRL (2007)
Klass(id)
2
|
3
ESHKS
BIG GIRL (2007)
2
|
3
7
Doris Mänd
Doris Mänd
ESHKS
ONE MAN SHOW (2005)
Klass(id)
2
|
3
ESHKS
ONE MAN SHOW (2005)
2
|
3
8
Eleanora Aunap
Eleanora Aunap
Tartumaa RSK
BALESTRA (2005)
Treener(id):
Hanno Ellermann
,
Annika Õkva
Klass(id)
1
|
2
Tartumaa RSK
Hanno Ellermann
,
Annika Õkva
BALESTRA (2005)
1
|
2
9
Eleriin Ojakäär
Eleriin Ojakäär
Liivimaa RK
KARREERA (2011)
Klass(id)
1
|
2
Liivimaa RK
KARREERA (2011)
1
|
2
10
Elina Mark
Elina Mark
ESHKS
AL CAPONE (2012)
Treener(id):
Hanno Ellermann
Klass(id)
1
|
2
ESHKS
Hanno Ellermann
AL CAPONE (2012)
1
|
2
11
Ervi Kaasiku
Ervi Kaasiku
Kurtna RK
WLIPPI (2009)
Klass(id)
1
Kurtna RK
WLIPPI (2009)
1
12
Ervi Kaasiku
Ervi Kaasiku
Kurtna RK
CENDORIA S (2007)
Klass(id)
2
|
3
Kurtna RK
CENDORIA S (2007)
2
|
3
13
Gea Kiudorf
Gea Kiudorf
Pärna RSK
LAMBORGHINI (2012)
Treener(id):
Marko Villemson
Klass(id)
2
|
3
Pärna RSK
Marko Villemson
LAMBORGHINI (2012)
2
|
3
14
Gea Kiudorf
Gea Kiudorf
Pärna RSK
LANETTA (2009)
Treener(id):
Marko Villemson
Klass(id)
3
|
4
Pärna RSK
Marko Villemson
LANETTA (2009)
3
|
4
15
Gertrud Pauska
Gertrud Pauska
Tartu Ratsakool
CORNELIA (2007)
Treener(id):
Marko Villemson
Klass(id)
1
|
2
Tartu Ratsakool
Marko Villemson
CORNELIA (2007)
1
|
2
16
Hanna Smirnov
Hanna Smirnov
Pärna RSK
LEGEND OF SAN FRANCISCO (2011)
Klass(id)
2
|
3
Pärna RSK
LEGEND OF SAN FRANCISCO (2011)
2
|
3
17
Heleene Pruunsild
Heleene Pruunsild
ESHKS
OBSIDIAN (2004)
Klass(id)
1
|
2
ESHKS
OBSIDIAN (2004)
1
|
2
18
Helena Lill
Helena Lill
RSK Simon
CLAUDIUS (2009)
Treener(id):
Marko Villemson
Klass(id)
1
RSK Simon
Marko Villemson
CLAUDIUS (2009)
1
19
Helina Kalev
Helina Kalev
Liivimaa RK
PUTTER ATACAMA (2009)
Klass(id)
3
|
4
Liivimaa RK
PUTTER ATACAMA (2009)
3
|
4
20
Janely Vahar
Janely Vahar
Liivimaa RK
PINA COLADA (2012)
Treener(id):
Merike Markus
Klass(id)
1
Liivimaa RK
Merike Markus
PINA COLADA (2012)
1
21
Kaius Põder
Kaius Põder
Pärna RSK
PICODELLAS (2006)
Treener(id):
Marko Villemson
Klass(id)
3
Pärna RSK
Marko Villemson
PICODELLAS (2006)
3
22
Kelli Kuslap
Kelli Kuslap
Pärna RSK
TURBO (2007)
Treener(id):
Marko Villemson
Klass(id)
1
|
2
Pärna RSK
Marko Villemson
TURBO (2007)
1
|
2
23
Ketlin Kuusk
Ketlin Kuusk
Liivimaa RK
SILVER NORTHSTAR (2012)
Klass(id)
1
Liivimaa RK
SILVER NORTHSTAR (2012)
1
24
Krista Kutsar
Krista Kutsar
Liivimaa RK
GASTONS (2009)
Treener(id):
Merike Markus
Klass(id)
1
|
2
Liivimaa RK
Merike Markus
GASTONS (2009)
1
|
2
25
Kristiina Kirsipuu
Kristiina Kirsipuu
Pärna RSK
BACARDI RAZZ (2008)
Klass(id)
1
Pärna RSK
BACARDI RAZZ (2008)
1
26
Kristin Prei
Kristin Prei
Tartumaa RSK
CABELLE (2007)
Treener(id):
Hanno Ellermann
,
Annika Õkva
Klass(id)
1
Tartumaa RSK
Hanno Ellermann
,
Annika Õkva
CABELLE (2007)
1
27
Kätlin Punnek
Kätlin Punnek
Nõo RK
LEXUS (2009)
Klass(id)
1
Nõo RK
LEXUS (2009)
1
28
Laura Johanna Räim
Laura Johanna Räim
Pärna RSK
PAMELA (2005)
Treener(id):
Marko Villemson
Klass(id)
1
Pärna RSK
Marko Villemson
PAMELA (2005)
1
29
Lauri Mällo
Lauri Mällo
Pärna RSK
HAMADEUS (2006)
Treener(id):
Marko Villemson
,
Gea Kiudorf
Klass(id)
1
|
2
Pärna RSK
Marko Villemson
,
Gea Kiudorf
HAMADEUS (2006)
1
|
2
30
Liisa Dana Looga
Liisa Dana Looga
Pärna RSK
LOLITA (2012)
Treener(id):
Marko Villemson
Klass(id)
1
|
2
Pärna RSK
Marko Villemson
LOLITA (2012)
1
|
2
31
Marie-Annabel Reiner
Marie-Annabel Reiner
Viljandimaa RSK
ERNEST W (2009)
Klass(id)
2
|
3
Viljandimaa RSK
ERNEST W (2009)
2
|
3
32
Marie-Annabel Reiner
Marie-Annabel Reiner
Viljandimaa RSK
CINDY R (2011)
Klass(id)
2
|
3
Viljandimaa RSK
CINDY R (2011)
2
|
3
33
Melissa-Marion Amiel
Melissa-Marion Amiel
Viljandimaa RSK
CHARDONNAY (2011)
Klass(id)
1
|
2
Viljandimaa RSK
CHARDONNAY (2011)
1
|
2
34
Melissa-Marion Amiel
Melissa-Marion Amiel
Viljandimaa RSK
VERGI (2012)
Klass(id)
1
Viljandimaa RSK
VERGI (2012)
1
35
Melissa-Marion Amiel
Melissa-Marion Amiel
Viljandimaa RSK
CHANGE TO FLY (2011)
Klass(id)
1
Viljandimaa RSK
CHANGE TO FLY (2011)
1
36
Melissa-Marion Amiel
Melissa-Marion Amiel
Viljandimaa RSK
CINATRA (2012)
Klass(id)
1
Viljandimaa RSK
CINATRA (2012)
1
37
Reelika Närap
Reelika Närap
ESHKS
RAFIKI (2012)
Klass(id)
1
ESHKS
RAFIKI (2012)
1
38
Sofya Tsyrulnikova
Sofya Tsyrulnikova
Liivimaa RK
CHA-CHA (2007)
Klass(id)
1
|
2
Liivimaa RK
CHA-CHA (2007)
1
|
2
39
Tuuli Neerot
Tuuli Neerot
Pärna RSK
CARLOS (2009)
Treener(id):
Marko Villemson
Klass(id)
1
Pärna RSK
Marko Villemson
CARLOS (2009)
1
Taustatööd