Võistlus

Nimi:
Eesti Meistrivõistlused & Harrastajate MV
Aeg:
10.08.18 - 12.08.18
Korraldaja(d):
ERL
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
rahvuslik, EMV, MV
Riik:
Eesti
Asukoht:
Ruila, Harjumaa
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/26101
Lisainfo:
NB! Neljapäeval on võistlusväljak treeninguteks avatud kell 14-18.
12.08.18 - Klass 105 | 105 cm, Harrastajate MV kompleks | Harrastajad

Osalejaid: 22

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Riinu Rahuoja
BARON ABRUKA (2010)
Hiiumaa RSK BARON ABRUKA (2010) 0 0
2
Treener(id):
Kärt Kaseorg
AGA FLAMENCO VON FEICHT (2004)
Viljandimaa RSK AGA FLAMENCO VON FEICHT (2004) 0 0
3
Treener(id):
Liis-Marii Hõbemets
NATHAN VAN TURBEEK Z (2012)
Tallinna RSK NATHAN VAN TURBEEK Z (2012) 0 0
4
Klubi: RSK Simon
Treener(id):
Toomas Pai
B CHEITAN (2011)
RSK Simon B CHEITAN (2011) 4 4
5
Treener(id):
Maarja-Liisa Nõmm
ROMOS CELINE (2008)
Audruranna RSK ROMOS CELINE (2008) 4 4
6
Treener(id):
Karin Peks
PANCHITA (2006)
Pärnumaa RSK PANCHITA (2006) 4 4
7
Treener(id):
Riho Viik
OBERON (2009)
Vändra RSK OBERON (2009) 8 8
8
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Älis-Sille Hein
VEDETTE B (2002)
Tondi RSK VEDETTE B (2002) 8 8
9
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Evely Auger
VIGON (2013)
Tondi RSK VIGON (2013) 8 8
10
Treener(id):
Kätlin Mardo
BERRA (2011)
Tallinna RSK BERRA (2011) 8 8
11
Treener(id):
Teele Kepler
VARINA (2009)
Tartumaa RSK VARINA (2009) 11 11
12
Treener(id):
Urve Aavik
CHARLY (2011)
Tallinna RSK CHARLY (2011) 12 12
13
Klubi: Pärna RSK
Treener(id):
Brit Bergmann
MONTON (2008)
Pärna RSK MONTON (2008) 15 15
14
Treener(id):
Priit Perna
HERMELA (2008)
Tartu Ratsakool HERMELA (2008) 16 16
15
Treener(id):
Rebeka Luhaste
CONTE CASSIDY (2013)
Viljandimaa RSK CONTE CASSIDY (2013) 16 16
16
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Elena Aru
AMELIE T.B. (2005)
Tondi RSK AMELIE T.B. (2005) 17 17
Treener(id):
Grete-Brit Kuusik
BRIDNEY (2006)
Pärnumaa RSK BRIDNEY (2006) elim elim
Treener(id):
Sandra Sirel
SO LONDON (2010)
Liivimaa RK SO LONDON (2010) elim elim
Treener(id):
Kristo Kasepalu
VARINA (2009)
Tartumaa RSK VARINA (2009) elim elim
Treener(id):
Mailis Timmi
AMOR KARENA (2009)
Tallinna RSK AMOR KARENA (2009) elim elim
Treener(id):
Killu Saagpakk
DOOMOHR (2008)
Pärnumaa RSK DOOMOHR (2008) katkestas katkestas
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kätlin Kirik
BANDERAS B (2006)
Tondi RSK BANDERAS B (2006) katkestas katkestas