Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2014
/
Veskimetsa Talvekarikas
/ 3 - Tulemused
Veskimetsa Talvekarikas
Aeg:
23.02.14
Korraldaja(d):
Tallinna RSK & SA Tallinna RK & Veskimetsa RK
Asukoht:
Veskimetsa RK
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse lehele
23.02.14 - Klass 3 | 125 cm | Art. 238.2.2 + 245.3, vahetud ümberhüpped | Veskimetsa Talvekarikas - avatud
Starte:
25
Võistluspaare:
25
Võistlejaid:
20
Hobuseid:
25
Koht
#
Võistleja
Klubi
Hobune
Tulemus
1
Eva-Maria Vinkel
Eva-Maria Vinkel
Tallinna RSK
WINDAR (2003)
Tulemus
0 / 49,43 / 0 / 31,03
Tallinna RSK
WINDAR (2003)
0 / 49,43 / 0 / 31,03
2
Paul Argus
Paul Argus
Tondi RSK
STACANDRA (2003)
Tulemus
0 / 54,56 / 0 / 32,31
Tondi RSK
STACANDRA (2003)
0 / 54,56 / 0 / 32,31
3
Tarmo Kutsar
Tarmo Kutsar
Tallinna RSK
TETLEY (2004)
Tulemus
0 / 56,22 / 0 / 35,63
Tallinna RSK
TETLEY (2004)
0 / 56,22 / 0 / 35,63
4
Epp Keel
Epp Keel
Tondi RSK
CAMEJA (2001)
Tulemus
0 / 55,28 / 0 / 35,71
Tondi RSK
CAMEJA (2001)
0 / 55,28 / 0 / 35,71
5
Andreas Lootus
Andreas Lootus
ESHKS
LAZLO (1998)
Tulemus
0 / 54,78 / 0 / 36,00
ESHKS
LAZLO (1998)
0 / 54,78 / 0 / 36,00
6
Liis Anette Pae
Liis Anette Pae
Tondi RSK
PÄRN (1998)
Tulemus
0 / 57,38 / 0 / 36,07
Tondi RSK
PÄRN (1998)
0 / 57,38 / 0 / 36,07
7
Heiki Vatsel
Heiki Vatsel
RSK KRT
ECHO (2004)
Tulemus
0 / 58,72 / 0 / 36,44
RSK KRT
ECHO (2004)
0 / 58,72 / 0 / 36,44
8
Katri Varikmaa
Katri Varikmaa
RK Ruila Tall
COCO CHANEL (2005)
Tulemus
0 / 51,10 / 4 / 31,78
RK Ruila Tall
COCO CHANEL (2005)
0 / 51,10 / 4 / 31,78
9
Paul Argus
Paul Argus
Tondi RSK
PEAK A BOO (2004)
Tulemus
0 / 56,66 / 4 / 33,35
Tondi RSK
PEAK A BOO (2004)
0 / 56,66 / 4 / 33,35
10
Kristiina Raudnagel
Kristiina Raudnagel
Märjamaa SK
WOODLAND (2003)
Tulemus
0 / 58,53 / 4 / 35,25
Märjamaa SK
WOODLAND (2003)
0 / 58,53 / 4 / 35,25
11
Oliver Karma
Oliver Karma
RK Ruila Tall
FOUR WINDS CELLO (2006)
Tulemus
0 / 60,69 / 4 / 35,59
RK Ruila Tall
FOUR WINDS CELLO (2006)
0 / 60,69 / 4 / 35,59
12
Heili Püümann
Heili Püümann
RK Black Stallion
FEST (2001)
Tulemus
0 / 55,62 / 4 / 39,25
RK Black Stallion
FEST (2001)
0 / 55,62 / 4 / 39,25
13
Merilyn Isok
Merilyn Isok
Tondi RSK
FAVORITE (2005)
Tulemus
4 / 53,41
Tondi RSK
FAVORITE (2005)
4 / 53,41
14
Heili Püümann
Heili Püümann
RK Black Stallion
FP PALASI (2002)
Tulemus
4 / 53,94
RK Black Stallion
FP PALASI (2002)
4 / 53,94
15
Paul Argus
Paul Argus
Tondi RSK
BAD BOY 2 (2007)
Tulemus
4 / 56,09
Tondi RSK
BAD BOY 2 (2007)
4 / 56,09
16
Andres Udeküll
Andres Udeküll
RSK KRT
ZAPPA (2008)
Tulemus
4 / 59,62
RSK KRT
ZAPPA (2008)
4 / 59,62
17
Jessica Raide
Jessica Raide
RK Ruila Tall
ZORITA B (2004)
Tulemus
5 / 66,06
RK Ruila Tall
ZORITA B (2004)
5 / 66,06
18
Teele Metstak
Teele Metstak
RK Ruila Tall
PERSOON (2000)
Tulemus
8 / 53,41
RK Ruila Tall
PERSOON (2000)
8 / 53,41
19
Berit Põldoja
Berit Põldoja
RSK KRT
BÜCARO HP (2006)
Tulemus
8 / 55,44
RSK KRT
BÜCARO HP (2006)
8 / 55,44
20
Andres Udeküll
Andres Udeküll
RSK KRT
SIR SIRIUS (2004)
Tulemus
8 / 57,69
RSK KRT
SIR SIRIUS (2004)
8 / 57,69
21
Pilleriin Kosk
Pilleriin Kosk
RK Ruila Tall
BOY TO DATE (2006)
Tulemus
13 / 67,46
RK Ruila Tall
BOY TO DATE (2006)
13 / 67,46
22
Jorine Pilkes
Jorine Pilkes
Viljandimaa RSK
DONNETTE (2004)
Tulemus
16 / 55,34
Viljandimaa RSK
DONNETTE (2004)
16 / 55,34
23
Triin Tammar
Triin Tammar
Niitvälja RSK
MOORION (2003)
Tulemus
19 / 76,12
Niitvälja RSK
MOORION (2003)
19 / 76,12
Olga Russovitš
Olga Russovitš
SA Tallinna RK
EFA (2002)
Tulemus
2 tõrget
SA Tallinna RK
EFA (2002)
2 tõrget
Andres Udeküll
Andres Udeküll
RSK KRT
CALCYL (2001)
Tulemus
katkestas
RSK KRT
CALCYL (2001)
katkestas
Taustatööd