Võistlustele kehtivate võimalike piirangute ja võistluste korraldusele seatud nõuetega saate tutvuda SIIN.

Võistluse korraldamise ning sellel vajalike nõuete täitmise eest vastutab võistluse korraldaja.

Vaikla Naistepäevavõistlus & SMV Seeniorid

Aeg:
11.03.17 - 12.03.17
Korraldaja(d):
RSK Vaikla, Sporditeenindus MTÜ
Asukoht:
Vaikla
Sekretär:
Kadri Vollmer
tel. 55 693 949, kadri.vollmer@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik, SMV
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse lehele
11.03.17 - Klass 2 | 110 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud
Starte: 36
Võistluspaare: 36
Võistlejaid: 28
Hobuseid: 36
Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Klubi: Pärna RSK
Treener(id): Marko Villemson
Anette Leppik
SAMURAI`S MIRACLE (2007)
Tulemus: 0 / 49,50
Pärna RSK Marko Villemson SAMURAI`S MIRACLE (2007) 0 / 49,50
2
Treener(id): Anni Mägi
Karolin Jaani
EPOPEJA G (2008)
Tulemus: 0 / 51,34
Pärnumaa RSK Anni Mägi EPOPEJA G (2008) 0 / 51,34
3
Treener(id): Urmas Raag
Teele Kasepalu
VARINA (2009)
Tulemus: 0 / 56,84
Tartumaa RSK Urmas Raag VARINA (2009) 0 / 56,84
4
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id): Ivo Ots
Mariaana Ilves
BONITA (2006)
Tulemus: 0 / 58,04
Viru Ratsu Ivo Ots BONITA (2006) 0 / 58,04
5
Treener(id):
Aleksandra Kliimand
WARLOCK (2009)
Tulemus: 0 / 60,09
Tartumaa RSK WARLOCK (2009) 0 / 60,09
6
Klubi: ESHKS
Treener(id): Hanno Ellermann
Karol-Kenneth Lootus
OBORA`S JEUNESSE (2009)
Tulemus: 0 / 61,49
ESHKS Hanno Ellermann OBORA`S JEUNESSE (2009) 0 / 61,49
7
Treener(id):
Miia Varula
ROCKEFELLER DE BROGLIE C (2005)
Tulemus: 0 / 62,11
Viljandimaa RSK ROCKEFELLER DE BROGLIE C (2005) 0 / 62,11
8
Treener(id):
Marlene Makarov
EMORA (2009)
Tulemus: 0 / 63,50
Audruranna RSK EMORA (2009) 0 / 63,50
9
Klubi: Kurtna RK
Treener(id):
Doris Akker
JUMANJI (2009)
Tulemus: 0 / 63,54
Kurtna RK JUMANJI (2009) 0 / 63,54
10
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
LERMINA (2011)
Tulemus: 0 / 64,32
Viru Ratsu LERMINA (2011) 0 / 64,32
11
Treener(id): Hanno Ellermann
Teet Juul
B CAPTAIN NORMAN (2011)
Tulemus: 0 / 64,82
Viljandimaa RSK Hanno Ellermann B CAPTAIN NORMAN (2011) 0 / 64,82
12
Treener(id):
Anni Liis Hoop
PARDOON (2004)
Tulemus: 0 / 64,94
Liivimaa RK PARDOON (2004) 0 / 64,94
13
Klubi: ESHKS
Treener(id): Hanno Ellermann
Indrek Lootus
BENJAMIN DU ROUET (2010)
Tulemus: 0 / 65,88
ESHKS Hanno Ellermann BENJAMIN DU ROUET (2010) 0 / 65,88
14
Treener(id):
Gunnar Klettenberg
CHOPIN (2011)
Tulemus: 0 / 66,36
RK Ruila Tall CHOPIN (2011) 0 / 66,36
15
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
MOLLY MALLONE (2012)
Tulemus: 0 / 67,17
ESHKS MOLLY MALLONE (2012) 0 / 67,17
16
Klubi: Kurtna RK
Treener(id):
Doris Akker
HERZOG VON LOMA (2012)
Tulemus: 0 / 68,11
Kurtna RK HERZOG VON LOMA (2012) 0 / 68,11
17
Klubi: Jakoch RSK
Treener(id):
Rain Koch
EDIE-AMINGO G (2009)
Tulemus: 0 / 71,26
Jakoch RSK EDIE-AMINGO G (2009) 0 / 71,26
18
Treener(id):
Berit Truuts
QUINCE (2012)
Tulemus: 4 / 61,50
Liivimaa RK QUINCE (2012) 4 / 61,50
19
Klubi: Pärna RSK
Treener(id): Marko Villemson
AnettaVanessa Järg
LUNDVER (2009)
Tulemus: 4 / 63,77
Pärna RSK Marko Villemson LUNDVER (2009) 4 / 63,77
20
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
HUDSON HORNET (2012)
Tulemus: 4 / 63,90
ESHKS HUDSON HORNET (2012) 4 / 63,90
21
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
MUST DE LISON (2012)
Tulemus: 4 / 66,43
Viru Ratsu MUST DE LISON (2012) 4 / 66,43
22
Treener(id): Urmas Raag
Dagmar Ainsoo
FORTUNA (2011)
Tulemus: 4 / 67,22
Tartumaa RSK Urmas Raag FORTUNA (2011) 4 / 67,22
23
Klubi: RSK KRT
Treener(id): Urmas Raag
Katerina Reiska
BEIRUT (2009)
Tulemus: 4 / 69,86
RSK KRT Urmas Raag BEIRUT (2009) 4 / 69,86
24
Treener(id):
Gunnar Klettenberg
SALOMON (2011)
Tulemus: 4 / 73,86
RK Ruila Tall SALOMON (2011) 4 / 73,86
25
Treener(id):
Stella-Ingrid Liinamäe
ENDEAVOUR MONDRIA'S (2009)
Tulemus: 4 / 74,74
Tartumaa RSK ENDEAVOUR MONDRIA'S (2009) 4 / 74,74
26
Treener(id):
Jaak Kalda
PAHHE (2005)
Tulemus: 5 / 78,68
Tartumaa RSK PAHHE (2005) 5 / 78,68
27
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
Z GEISHA (2011)
Tulemus: 8 / 67,24
ESHKS Z GEISHA (2011) 8 / 67,24
28
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
GRAFFITI (2011)
Tulemus: 8 / 75,80
ESHKS GRAFFITI (2011) 8 / 75,80
29
Treener(id): Urmas Raag
Karolin Valge
FABRIANO B (2010)
Tulemus: 8 / 76,15
Tartumaa RSK Urmas Raag FABRIANO B (2010) 8 / 76,15
30
Treener(id):
Jaak Kalda
BAHHE (2011)
Tulemus: 9 / 79,22
Tartumaa RSK BAHHE (2011) 9 / 79,22
31
Treener(id):
Maarja-Liis Järvekülg-Luoma
RUBIINA (2008)
Tulemus: 10 / 84,73
Liivimaa RK RUBIINA (2008) 10 / 84,73
32
Klubi: ESHKS
Treener(id): Hanno Ellermann
Indrek Lootus
GARFILDS (2010)
Tulemus: 12 / 64,09
ESHKS Hanno Ellermann GARFILDS (2010) 12 / 64,09
33
Klubi: Pärna RSK
Treener(id):
Doris Mänd
ONE MAN SHOW (2005)
Tulemus: 12 / 68,38
Pärna RSK ONE MAN SHOW (2005) 12 / 68,38
Treener(id):
Loora Viljasaar
POKARDI (2011)
Tulemus: 2 tõrget
Liivimaa RK POKARDI (2011) 2 tõrget
Treener(id):
Mirell Luts
E (2009)
Tulemus: 2 tõrget
Liivimaa RK E (2009) 2 tõrget
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Andres Udeküll
ROLEX (2007)
Tulemus: 2 tõrget
RSK KRT ROLEX (2007) 2 tõrget
Taustatööd