Vao Karikas 2017

Aeg:
23.06.17 - 25.06.17
Korraldaja(d):
Viru Ratsu, Vao Tall
Asukoht:
Vao tall
Sekretär:
Marje Salumets
tel. 50 24 454, marje.salumets@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/20671
Võistluse lehele
24.06.17 - Klass 6 Prix de IIZI Kindlustusmaakler AS | 125 cm | Art. 239, kiirusele (Tabel C) | Avatud
Starte: 45
Võistluspaare: 45
Võistlejaid: 34
Hobuseid: 42
Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Siim Sinijärv
LEANDER (2007)
Tulemus: (4) / 63,02
ESHKS LEANDER (2007) (4) / 63,02
2
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
PING PONG V (2012)
Tulemus: (0) / 64,39
Tondi RSK PING PONG V (2012) (0) / 64,39
3
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Annabel Lõuke
GENIUS (2011)
Tulemus: (4) / 66,11
ESHKS GENIUS (2011) (4) / 66,11
4
Treener(id): Hanno Ellermann
Stefani Sabrodin
PEPERONI (2006)
Tulemus: (4) / 66,60
Tartumaa RSK Hanno Ellermann PEPERONI (2006) (4) / 66,60
5
Treener(id):
Helina Kalev
PUTTER ATACAMA (2009)
Tulemus: (4) / 66,69
Liivimaa RK PUTTER ATACAMA (2009) (4) / 66,69
6
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Tiit Kivisild
Monika Varter
HILFIGER (2009)
Tulemus: (0) / 66,95
Tondi RSK Tiit Kivisild HILFIGER (2009) (0) / 66,95
7
Klubi: ESHKS
Treener(id): Hanno Ellermann
Indrek Lootus
OBORA`S JEUNESSE (2009)
Tulemus: (0) / 67,65
ESHKS Hanno Ellermann OBORA`S JEUNESSE (2009) (0) / 67,65
8
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
GRAFFITI (2011)
Tulemus: (0) / 67,88
ESHKS GRAFFITI (2011) (0) / 67,88
9
Klubi:
Treener(id):
Krista Kliesmete (LAT)
CARLSON 102
Tulemus: (8) / 67,90
CARLSON 102 (8) / 67,90
10
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kaia Loviisa Kink
ADORABLE CHABALITO (2007)
Tulemus: (0) / 69,06
Tondi RSK ADORABLE CHABALITO (2007) (0) / 69,06
11
Treener(id): Ivo Ots
Stella-Ingrid Liinamäe
CALIMERO VON CIMELY (2003)
Tulemus: (8) / 69,61
Tartumaa RSK Ivo Ots CALIMERO VON CIMELY (2003) (8) / 69,61
12
Treener(id): Andres Treve
Pille Elson
DIXON (2008)
Tulemus: (4) / 69,83
Tallinna RSK Andres Treve DIXON (2008) (4) / 69,83
13
Treener(id):
Berit Lehtsaar
LASCA 14 (2001)
Tulemus: (8) / 70,18
Viljandimaa RSK LASCA 14 (2001) (8) / 70,18
14
Treener(id): Urmas Raag
Karolin Valge
FABRIANO B (2010)
Tulemus: (0) / 71,79
Tartumaa RSK Urmas Raag FABRIANO B (2010) (0) / 71,79
15
Treener(id):
Kati Raidma
CAVALIER (2010)
Tulemus: (8) / 72,35
Vändra RSK CAVALIER (2010) (8) / 72,35
16
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id): Ivo Ots
Piret Ervald
JOIE DE MA VIE (2009)
Tulemus: (0) / 72,71
Viru Ratsu Ivo Ots JOIE DE MA VIE (2009) (0) / 72,71
17
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
PLATON (2010)
Tulemus: (0) / 72,76
ESHKS PLATON (2010) (0) / 72,76
18
Treener(id):
Berit Lehtsaar
SOLEI SOLEI (2008)
Tulemus: (0) / 74,56
Viljandimaa RSK SOLEI SOLEI (2008) (0) / 74,56
19
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
HUGO V (2010)
Tulemus: (4) / 74,92
ESHKS HUGO V (2010) (4) / 74,92
20
Treener(id):
Kati Raidma
CUMBERLAND (2005)
Tulemus: (4) / 75,42
Vändra RSK CUMBERLAND (2005) (4) / 75,42
21
Treener(id): Heiki Vatsel
Olesja Mironjuk
LORETTA (2009)
Tulemus: (8) / 76,12
Tartumaa RSK Heiki Vatsel LORETTA (2009) (8) / 76,12
22
Treener(id):
Ivo Ots
ALBERT (2007)
Tulemus: (0) / 76,66
Pärnumaa RSK ALBERT (2007) (0) / 76,66
23
Treener(id): Margit Mägi
Johanna Brigite Verro
DEXTER (2008)
Tulemus: (4) / 77,97
RK Ruila Tall Margit Mägi DEXTER (2008) (4) / 77,97
24
Jaak Kalda
PAHHE (2005)
Tulemus: (12) / 78,74
Tartumaa RSK Hanno Ellermann, Annika Õkva PAHHE (2005) (12) / 78,74
25
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
LAS VEGAS (2011)
Tulemus: (8) / 80,23
ESHKS LAS VEGAS (2011) (8) / 80,23
26
Treener(id):
Margit Mägi
LORD (2011)
Tulemus: (8) / 81,80
RK Ruila Tall LORD (2011) (8) / 81,80
27
Klubi: Jakoch RSK
Treener(id):
Rain Koch
EDIE-AMINGO G (2009)
Tulemus: (4) / 82,20
Jakoch RSK EDIE-AMINGO G (2009) (4) / 82,20
28
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
LAETIZIA (2008)
Tulemus: (4) / 84,10
Tondi RSK LAETIZIA (2008) (4) / 84,10
29
Klubi:
Treener(id):
Krista Kliesmete (LAT)
AVENSINE
Tulemus: (12) / 84,21
AVENSINE (12) / 84,21
30
Klubi: ESHKS
Treener(id): Hanno Ellermann
Kristi Luha
CARLSON (2009)
Tulemus: (8) / 84,88
ESHKS Hanno Ellermann CARLSON (2009) (8) / 84,88
31
Klubi: RSK KRT
Georg Koppel
BEAUJANGELS (2006)
Tulemus: (12) / 85,00
RSK KRT Andres Udeküll, Marit Künnapuu BEAUJANGELS (2006) (12) / 85,00
32
Klubi: RSK Ruttar
Kristjan Sinikas
SPACE KING (2008)
Tulemus: (16) / 85,11
RSK Ruttar Külliki Sinikas, Tiit Kivisild, Kristjan Sinikas SPACE KING (2008) (16) / 85,11
33
Klubi:
Treener(id):
Diana Mikelsone (LAT)
LA VALETTA
Tulemus: (16) / 85,32
LA VALETTA (16) / 85,32
34
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Grete Rebane
GEWITWEL Z (2010)
Tulemus: (16) / 88,76
Tondi RSK GEWITWEL Z (2010) (16) / 88,76
35
Treener(id):
Miia Varula
ROCKEFELLER DE BROGLIE C (2005)
Tulemus: (8) / 99,07
Viljandimaa RSK ROCKEFELLER DE BROGLIE C (2005) (8) / 99,07
36
Treener(id): Urmas Raag
Dagmar Ainsoo
FORTUNA (2011)
Tulemus: (12) / 104,91
Tartumaa RSK Urmas Raag FORTUNA (2011) (12) / 104,91
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kaia Loviisa Kink
CAPRIOLAND (2000)
Tulemus: elim
Tondi RSK CAPRIOLAND (2000) elim
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Jessica Kaal
OBORA`S GAMEBOY (2005)
Tulemus: elim
Tondi RSK OBORA`S GAMEBOY (2005) elim
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Camille Mahoni
ORLYMEJA (2007)
Tulemus: elim
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov ORLYMEJA (2007) elim
Treener(id): Riina Pill
Kätlin H. Sehver
QUICK TIME JP (2011)
Tulemus: elim
RK Ruila Tall Riina Pill QUICK TIME JP (2011) elim
Treener(id):
Veronika Meriküll
TETLEY (2004)
Tulemus: elim
Niitvälja RSK TETLEY (2004) elim
Treener(id):
Jessica Raide
CALLUP (2009)
Tulemus: elim
RK Ruila Tall CALLUP (2009) elim
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
FULL OPTION Z (2010)
Tulemus: katkestas
Tondi RSK FULL OPTION Z (2010) katkestas
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Britt Nigul
SACRAMENTO (2004)
Tulemus: katkestas
Tondi RSK SACRAMENTO (2004) katkestas
Treener(id): Hanno Ellermann
Deily Aul
PARDOON (2004)
Tulemus: katkestas
Tartumaa RSK Hanno Ellermann PARDOON (2004) katkestas
Taustatööd