Võistlus

Nimi:
Vao Karikas 2017
Aeg:
23.06.17 - 25.06.17
Korraldaja(d):
Viru Ratsu, Vao Tall
Sekretär:
Marje Salumets
tel. 50 24 454, marje.salumets@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Vao tall
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/20671
23.06.17 - Klass 3 Prix de Pariisi tuled | 130 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud

Osalejaid: 40

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Klubi: Pärna RSK
Treener(id): Marko Villemson
Anette Leppik
SAMURAI`S MIRACLE (2007)
Pärna RSK Marko Villemson SAMURAI`S MIRACLE (2007) 0 / 56,54 0 / 56,54
2
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
DANNETTE V (2008)
Tondi RSK DANNETTE V (2008) 0 / 57,80 0 / 57,80
3
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Camille Mahoni
ORLYMEJA (2007)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov ORLYMEJA (2007) 0 / 61,77 0 / 61,77
4
Treener(id): Heiki Vatsel
Olesja Mironjuk
LORETTA (2009)
Tartumaa RSK Heiki Vatsel LORETTA (2009) 0 / 65,21 0 / 65,21
5
Treener(id): Andres Udeküll
Sandra Vatter
LITTLE JOHN (2008)
Vändra RSK Andres Udeküll LITTLE JOHN (2008) 0 / 65,96 0 / 65,96
6
Treener(id):
Berit Lehtsaar
STANNUS (2008)
Viljandimaa RSK STANNUS (2008) 0 / 68,15 0 / 68,15
7
Treener(id):
Ivo Ots
ALBERT (2007)
Pärnumaa RSK ALBERT (2007) 0 / 68,85 0 / 68,85
8
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Siim Sinijärv
EVENT HORIZON HL (2009)
ESHKS EVENT HORIZON HL (2009) 4 / 56,27 4 / 56,27
9
Treener(id): Andres Treve
Pille Elson
DIXON (2008)
Tallinna RSK Andres Treve DIXON (2008) 4 / 60,61 4 / 60,61
10
Treener(id):
Margit Mägi
BELLE CHARMANTE (2010)
RK Ruila Tall BELLE CHARMANTE (2010) 4 / 63,78 4 / 63,78
11
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
JACOBA STUD FUMOSA (2010)
ESHKS JACOBA STUD FUMOSA (2010) 4 / 64,50 4 / 64,50
12
Treener(id):
Rainer Hõim
ODIN (2007)
Tartumaa RSK ODIN (2007) 4 / 64,78 4 / 64,78
13
Treener(id):
Berit Lehtsaar
SOLEI SOLEI (2008)
Viljandimaa RSK SOLEI SOLEI (2008) 4 / 64,96 4 / 64,96
14
Klubi:
Treener(id):
Laura Penele (LAT)
DUNDAS V.D.M.
DUNDAS V.D.M. 4 / 65,56 4 / 65,56
15
Treener(id): Andres Treve
Anni Kaljund
DAVINCI VAN DE BERNSE HOEVE (2008)
RK Ruila Tall Andres Treve DAVINCI VAN DE BERNSE HOEVE (2008) 4 / 66,02 4 / 66,02
16
Treener(id):
Helene Marie Rägo
CON QUICK (2008)
Tartumaa RSK CON QUICK (2008) 4 / 67,04 4 / 67,04
17
Klubi:
Treener(id):
Anna Arhipova (LAT)
FOR SALE
FOR SALE 4 / 67,62 4 / 67,62
18
Treener(id):
Margit Mägi
LORD (2011)
RK Ruila Tall LORD (2011) 4 / 72,11 4 / 72,11
19
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
GRAFFITI (2011)
ESHKS GRAFFITI (2011) 4 / 72,50 4 / 72,50
20
Klubi:
Treener(id):
Krista Kliesmete (LAT)
CARLSON 102
CARLSON 102 8 / 63,90 8 / 63,90
21
Treener(id): Andres Treve
Anni Kaljund
CSENIA (2008)
RK Ruila Tall Andres Treve CSENIA (2008) 8 / 65,04 8 / 65,04
22
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Tiit Kivisild
Monika Varter
HILFIGER (2009)
Tondi RSK Tiit Kivisild HILFIGER (2009) 8 / 66,51 8 / 66,51
23
Treener(id): Hanno Ellermann
Deily Aul
PARDOON (2004)
Tartumaa RSK Hanno Ellermann PARDOON (2004) 8 / 67,19 8 / 67,19
24
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
FREEDOM (2010)
ESHKS FREEDOM (2010) 8 / 68,25 8 / 68,25
25
Treener(id):
Berit Lehtsaar
LASCA 14 (2001)
Viljandimaa RSK LASCA 14 (2001) 12 / 62,29 12 / 62,29
26
Treener(id): Ivo Ots
Stella-Ingrid Liinamäe
CALIMERO VON CIMELY (2003)
Tartumaa RSK Ivo Ots CALIMERO VON CIMELY (2003) 12 / 64,33 12 / 64,33
27
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Andres Udeküll
CASH IS KING (2004)
RSK KRT CASH IS KING (2004) 12 / 71,62 12 / 71,62
28
Klubi: Pärna RSK
Treener(id): Marko Villemson
Kaarel Kuslap
LUCULLUS (2009)
Pärna RSK Marko Villemson LUCULLUS (2009) 16 / 66,50 16 / 66,50
29
Klubi: RSK Ruttar
Kristjan Sinikas
SPACE KING (2008)
RSK Ruttar Külliki Sinikas, Tiit Kivisild, Kristjan Sinikas SPACE KING (2008) 16 / 68,96 16 / 68,96
30
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
HUGO V (2010)
ESHKS HUGO V (2010) 16 / 91,35 16 / 91,35
31
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Siim Sinijärv
LEANDER (2007)
ESHKS LEANDER (2007) 23 / 87,42 23 / 87,42
Treener(id):
Veronika Meriküll
TETLEY (2004)
Niitvälja RSK TETLEY (2004) elim elim
Treener(id):
Brita Tuvi
HINDENBURG (2008)
Viljandimaa RSK HINDENBURG (2008) elim elim
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Britt Nigul
SACRAMENTO (2004)
Tondi RSK SACRAMENTO (2004) elim elim
Treener(id):
Jessica Raide
CALLUP (2009)
RK Ruila Tall CALLUP (2009) elim elim
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
FULL OPTION Z (2010)
Tondi RSK FULL OPTION Z (2010) katkestas katkestas
Klubi: Pärna RSK
Treener(id): Marko Villemson
AnettaVanessa Järg
LUNDVER (2009)
Pärna RSK Marko Villemson LUNDVER (2009) katkestas katkestas
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id): Ivo Ots
Piret Ervald
JOIE DE MA VIE (2009)
Viru Ratsu Ivo Ots JOIE DE MA VIE (2009) katkestas katkestas
Treener(id): Urmas Raag
Karolin Valge
FABRIANO B (2010)
Tartumaa RSK Urmas Raag FABRIANO B (2010) katkestas katkestas
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
BÜCARO HP (2006)
Tondi RSK BÜCARO HP (2006) katkestas katkestas