Vao Karikas 2017

Aeg:
23.06.17 - 25.06.17
Korraldaja(d):
Viru Ratsu, Vao Tall
Asukoht:
Vao tall
Sekretär:
Marje Salumets
tel. 50 24 454, marje.salumets@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/20671
Võistluse lehele
23.06.17 - Klass 2 Prix de Cavalor Baltic OÜ | 120 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud
Starte: 59
Võistluspaare: 59
Võistlejaid: 41
Hobuseid: 53
Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Klubi: Pärna RSK
Treener(id): Marko Villemson
Anette Leppik
SAMURAI`S MIRACLE (2007)
Tulemus: 0 / 54,05
Pärna RSK Marko Villemson SAMURAI`S MIRACLE (2007) 0 / 54,05
2
Treener(id):
Berit Lehtsaar
SOLEI SOLEI (2008)
Tulemus: 0 / 55,03
Viljandimaa RSK SOLEI SOLEI (2008) 0 / 55,03
3
Treener(id):
Marlene Makarov
EMORA (2009)
Tulemus: 0 / 56,31
Audruranna RSK EMORA (2009) 0 / 56,31
4
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Camille Mahoni
ORLYMEJA (2007)
Tulemus: 0 / 57,40
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov ORLYMEJA (2007) 0 / 57,40
5
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Siim Sinijärv
LEANDER (2007)
Tulemus: 0 / 57,48
ESHKS LEANDER (2007) 0 / 57,48
6
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Annabel Lõuke
GENIUS (2011)
Tulemus: 0 / 58,67
ESHKS GENIUS (2011) 0 / 58,67
7
Treener(id): Andres Treve
Pille Elson
DIXON (2008)
Tulemus: 0 / 58,88
Tallinna RSK Andres Treve DIXON (2008) 0 / 58,88
8
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
HUGO V (2010)
Tulemus: 0 / 59,76
ESHKS HUGO V (2010) 0 / 59,76
9
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
LAETIZIA (2008)
Tulemus: 0 / 60,18
Tondi RSK LAETIZIA (2008) 0 / 60,18
10
Treener(id): Urmas Raag
Teele Kasepalu
VARINA (2009)
Tulemus: 0 / 61,37
Tartumaa RSK Urmas Raag VARINA (2009) 0 / 61,37
11
Klubi: ESHKS
Treener(id): Hanno Ellermann
Indrek Lootus
OBORA`S JEUNESSE (2009)
Tulemus: 0 / 61,90
ESHKS Hanno Ellermann OBORA`S JEUNESSE (2009) 0 / 61,90
12
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
LAS VEGAS (2011)
Tulemus: 0 / 62,74
ESHKS LAS VEGAS (2011) 0 / 62,74
13
Klubi:
Treener(id):
Diana Mikelsone (LAT)
LA VALETTA
Tulemus: 0 / 63,18
LA VALETTA 0 / 63,18
14
Treener(id): Hanno Ellermann
Deily Aul
PARDOON (2004)
Tulemus: 0 / 63,61
Tartumaa RSK Hanno Ellermann PARDOON (2004) 0 / 63,61
15
Treener(id):
Ivo Ots
ALBERT (2007)
Tulemus: 0 / 64,74
Pärnumaa RSK ALBERT (2007) 0 / 64,74
16
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
GRAFFITI (2011)
Tulemus: 0 / 66,90
ESHKS GRAFFITI (2011) 0 / 66,90
17
Treener(id): Heiki Vatsel
Olesja Mironjuk
LORETTA (2009)
Tulemus: 0 / 67,02
Tartumaa RSK Heiki Vatsel LORETTA (2009) 0 / 67,02
18
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
HUDSON HORNET (2012)
Tulemus: 0 / 67,09
ESHKS HUDSON HORNET (2012) 0 / 67,09
19
Klubi:
Treener(id):
Anna Arhipova (LAT)
FOR SALE
Tulemus: 0 / 67,80
FOR SALE 0 / 67,80
20
Klubi: Pärna RSK
Treener(id): Marko Villemson
AnettaVanessa Järg
LUNDVER (2009)
Tulemus: 0 / 68,16
Pärna RSK Marko Villemson LUNDVER (2009) 0 / 68,16
21
Treener(id):
Berit Lehtsaar
STANNUS (2008)
Tulemus: 0 / 69,33
Viljandimaa RSK STANNUS (2008) 0 / 69,33
22
Treener(id): Urmas Raag
Karolin Valge
FABRIANO B (2010)
Tulemus: 2 / 76,14
Tartumaa RSK Urmas Raag FABRIANO B (2010) 2 / 76,14
23
Treener(id):
Berit Lehtsaar
LASCA 14 (2001)
Tulemus: 4 / 57,33
Viljandimaa RSK LASCA 14 (2001) 4 / 57,33
24
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Britt Nigul
SACRAMENTO (2004)
Tulemus: 4 / 59,27
Tondi RSK SACRAMENTO (2004) 4 / 59,27
25
Klubi: RSK Ruttar
Kristjan Sinikas
SPACE KING (2008)
Tulemus: 4 / 59,71
RSK Ruttar Külliki Sinikas, Tiit Kivisild, Kristjan Sinikas SPACE KING (2008) 4 / 59,71
26
Treener(id):
Rainer Hõim
ODIN (2007)
Tulemus: 4 / 60,77
Tartumaa RSK ODIN (2007) 4 / 60,77
27
Klubi: RSK KRT
Georg Koppel
BEAUJANGELS (2006)
Tulemus: 4 / 61,36
RSK KRT Andres Udeküll, Marit Künnapuu BEAUJANGELS (2006) 4 / 61,36
28
Treener(id): Margit Mägi
Johanna Brigite Verro
DEXTER (2008)
Tulemus: 4 / 62,75
RK Ruila Tall Margit Mägi DEXTER (2008) 4 / 62,75
29
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
PING PONG V (2012)
Tulemus: 4 / 66,62
Tondi RSK PING PONG V (2012) 4 / 66,62
30
Treener(id): Andres Treve
Anni Kaljund
GG FELICIA (2010)
Tulemus: 4 / 69,36
RK Ruila Tall Andres Treve GG FELICIA (2010) 4 / 69,36
31
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
MOLLY MALLONE (2012)
Tulemus: 4 / 70,23
ESHKS MOLLY MALLONE (2012) 4 / 70,23
32
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
FULL OPTION Z (2010)
Tulemus: 5 / 72,50
Tondi RSK FULL OPTION Z (2010) 5 / 72,50
33
Treener(id):
Brita Tuvi
HINDENBURG (2008)
Tulemus: 8 / 61,10
Viljandimaa RSK HINDENBURG (2008) 8 / 61,10
34
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id): Ivo Ots
Mariaana Ilves
BONITA (2006)
Tulemus: 8 / 61,16
Viru Ratsu Ivo Ots BONITA (2006) 8 / 61,16
35
Treener(id): Ivo Ots
Stella-Ingrid Liinamäe
CALIMERO VON CIMELY (2003)
Tulemus: 8 / 61,55
Tartumaa RSK Ivo Ots CALIMERO VON CIMELY (2003) 8 / 61,55
36
Treener(id):
Veronika Meriküll
TETLEY (2004)
Tulemus: 8 / 62,62
Niitvälja RSK TETLEY (2004) 8 / 62,62
37
Treener(id): Margit Mägi
Hetti Ellen Puhm
CATINKA (2010)
Tulemus: 8 / 67,75
RK Ruila Tall Margit Mägi CATINKA (2010) 8 / 67,75
38
Klubi:
Treener(id):
Krista Kliesmete (LAT)
AVENSINE
Tulemus: 8 / 69,04
AVENSINE 8 / 69,04
39
Treener(id):
Margit Mägi
LORD (2011)
Tulemus: 8 / 70,17
RK Ruila Tall LORD (2011) 8 / 70,17
40
Treener(id):
Miia Varula
ROCKEFELLER DE BROGLIE C (2005)
Tulemus: 8 / 87,15
Viljandimaa RSK ROCKEFELLER DE BROGLIE C (2005) 8 / 87,15
41
Treener(id):
Margit Mägi
ARAGVA (2008)
Tulemus: 9 / 72,28
RK Ruila Tall ARAGVA (2008) 9 / 72,28
42
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Siim Sinijärv
ELINNEKE (2009)
Tulemus: 9 / 72,63
ESHKS ELINNEKE (2009) 9 / 72,63
43
Klubi: ESHKS
Treener(id): Hanno Ellermann
Kristi Luha
CARLSON (2009)
Tulemus: 9 / 75,27
ESHKS Hanno Ellermann CARLSON (2009) 9 / 75,27
44
Klubi:
Treener(id):
Krista Kliesmete (LAT)
FUMO TWIRRE MP
Tulemus: 9 / 88,89
FUMO TWIRRE MP 9 / 88,89
45
Klubi: Pärna RSK
Treener(id): Marko Villemson
Kaarel Kuslap
LUCULLUS (2009)
Tulemus: 10 / 78,35
Pärna RSK Marko Villemson LUCULLUS (2009) 10 / 78,35
46
Treener(id):
Ebbe Liisa Sõnajalg
CARMINE (2006)
Tulemus: 12 / 64,98
Vändra RSK CARMINE (2006) 12 / 64,98
47
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id): Ivo Ots
Piret Ervald
LERMINA (2011)
Tulemus: 12 / 66,61
Viru Ratsu Ivo Ots LERMINA (2011) 12 / 66,61
48
Klubi: RSK Ruttar
Kristjan Sinikas
RSK Ruttar Külliki Sinikas, Tiit Kivisild LEGENDARY INVINCIBLE KNIGHT (2010) 12 / 69,49
49
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Heiki Vatsel
LOCRI
Tulemus: 12 / 100,22
RSK KRT LOCRI 12 / 100,22
50
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id): Ivo Ots
Piret Ervald
JOIE DE MA VIE (2009)
Tulemus: 14 / 91,91
Viru Ratsu Ivo Ots JOIE DE MA VIE (2009) 14 / 91,91
51
Klubi: Pärna RSK
Treener(id): Marko Villemson
Kaius Põder
PICODELLAS (2006)
Tulemus: 16 / 103,67
Pärna RSK Marko Villemson PICODELLAS (2006) 16 / 103,67
52
Treener(id): Urmas Raag
Dagmar Ainsoo
FORTUNA (2011)
Tulemus: 18 / 93,06
Tartumaa RSK Urmas Raag FORTUNA (2011) 18 / 93,06
53
Treener(id): Pille Elson
Susanna Liis Ole
SUSI (2009)
Tulemus: 23 / 83,68
SA Tallinna RK Pille Elson SUSI (2009) 23 / 83,68
54
Treener(id):
Ann-Marii Simmo
VERDINA (2007)
Tulemus: 24 / 86,83
Tartumaa RSK VERDINA (2007) 24 / 86,83
Treener(id): Andres Treve
Anni Kaljund
RK Ruila Tall Andres Treve DAVINCI VAN DE BERNSE HOEVE (2008) elim
Klubi:
Treener(id):
Laura Penele (LAT)
HA DI VERA
Tulemus: elim
HA DI VERA elim
Treener(id): Hanno Ellermann
Teet Juul
CARLOTTA (2010)
Tulemus: elim
Viljandimaa RSK Hanno Ellermann CARLOTTA (2010) elim
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Jessica Kaal
OBORA`S GAMEBOY (2005)
Tulemus: elim
Tondi RSK OBORA`S GAMEBOY (2005) elim
Treener(id): Margit Mägi
Pilleriin Kosk
BOY TO DATE (2006)
Tulemus: katkestas
RK Ruila Tall Margit Mägi BOY TO DATE (2006) katkestas
Taustatööd