Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2017
/
Sisemeistrivõistlused
/ 19 - Tulemused
Sisemeistrivõistlused
Aeg:
29.04.17 - 30.04.17
Korraldaja(d):
Tondi RSK, Rahula Tall
Asukoht:
Rahula tall
Sekretär:
Ülle Hanni
tel. 53 439 134, yllehanni@gmail.com
Tüüp:
SMV, rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo
Tähelepanu!
- Muudetud on võistlusklasside aegasid. Avatud R, avatud M ja avatud L skeemid toimuvad pühapäeval, 30. aprillil.Tulemused:
http://online.equipe.com/
Võistluse lehele
30.04.17 - Klass 19 | Skeem LK4 | SMV II osavõistlus Harrastajad
Starte:
10
Võistluspaare:
10
Võistlejaid:
8
Hobuseid:
10
Koht
#
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Tulemus
1
Kristiina Aun
Kristiina Aun
Tondi RSK
Treener(id):
Alla Gladõševa
,
Dina Ellermann
VENCEDOR (2007)
Tulemus
69,667%
Tondi RSK
Alla Gladõševa
,
Dina Ellermann
VENCEDOR (2007)
69,667%
2
Kristiina Aun
Kristiina Aun
Tondi RSK
Treener(id):
Alla Gladõševa
ROCKEFELLER (2011)
Tulemus
69,222%
Tondi RSK
Alla Gladõševa
ROCKEFELLER (2011)
69,222%
3
Maarja-Liisa Nõmm
Maarja-Liisa Nõmm
Audruranna RSK
Treener(id):
Krista Raidmets
HIPPOS (2002)
Tulemus
67,278%
Audruranna RSK
Krista Raidmets
HIPPOS (2002)
67,278%
4
Kaisa Kallas
Kaisa Kallas
Märjamaa SK
KALME (2008)
Tulemus
62,667%
Märjamaa SK
KALME (2008)
62,667%
5
Marietta Valle
Marietta Valle
Niitvälja RSK
Treener(id):
Alla Gladõševa
OBORA`S GAMEBOY (2005)
Tulemus
62,444%
Niitvälja RSK
Alla Gladõševa
OBORA`S GAMEBOY (2005)
62,444%
5
Marian Siiman
Marian Siiman
Tallinna RSK
Treener(id):
Dina Ellermann
,
Kadri Kullerkupp
RUUDIK (2005, SP)
Tulemus
62,444%
Tallinna RSK
Dina Ellermann
,
Kadri Kullerkupp
RUUDIK (2005, SP)
62,444%
7
Kadri Kullerkupp
Kadri Kullerkupp
Avante
Treener(id):
Dina Ellermann
PIPAR (2011)
Tulemus
60,833%
Avante
Dina Ellermann
PIPAR (2011)
60,833%
8
Eliis Pääsuke
Eliis Pääsuke
Niitvälja RSK
Treener(id):
Alla Gladõševa
AGNETTE (2010)
Tulemus
56,889%
Niitvälja RSK
Alla Gladõševa
AGNETTE (2010)
56,889%
9
Gerlin Petmanson
Gerlin Petmanson
RK Ruila Tall
HIGHSCORE "B" (2012)
Tulemus
55,944%
RK Ruila Tall
HIGHSCORE "B" (2012)
55,944%
10
Marietta Valle
Marietta Valle
Niitvälja RSK
Treener(id):
Alla Gladõševa
RAIGI (2008)
Tulemus
55,611%
Niitvälja RSK
Alla Gladõševa
RAIGI (2008)
55,611%
Taustatööd