Võistlus

Nimi:
Uuemõisa Karikas 2017
Aeg:
19.05.17 - 21.05.17
Korraldaja(d):
RSK KRT, Kangadžungel, Uuemõisa tall
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Uuemõisa
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo:

Tähelepanu! Seoses väga suure startide arvuga algavad võistluspäevad hommikul kell 08:00.

Esialgsed stardijärjekorrad ja orienteeruva ajakava leiate võistluse online lehelt http://online.equipe.com/en/competitions/20154
Ajakava on orienteeruv ning algusajad (v.a prk 1, 5 ja 9) võivad nihkuda varasemaks või hilisemaks vastavalt võistluspäeva kulgemisele.

You can find the preliminary timetable and start lists here http://online.equipe.com/en/competitions/20154
Please notice that all competition days will start at 08:00 and all the following start times may be shifted to later or to earlier in accordance with the progress of the competition day. 

19.05.17 - Klass 2b:2 | 110 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud

Osalejaid: 51

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Kert Joandi
FIRENZE (2008)
Tondi RSK Monica Pärno FIRENZE (2008) 0 / 48,34 0 / 48,34
2
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Jaagup Kallas
QIU DE TORIEL (2012)
Saare RK QIU DE TORIEL (2012) 0 / 49,01 0 / 49,01
3
Klubi:
Treener(id):
Dainis Ozols (LAT)
LEMUR
LEMUR 0 / 51,09 0 / 51,09
4
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kadri-Liis Kõrm
PERLAS (2007)
Tondi RSK PERLAS (2007) 0 / 51,75 0 / 51,75
5
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Annika Veerpalu
QUENTINA (2011)
Nõo RK QUENTINA (2011) 0 / 52,11 0 / 52,11
6
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Annabel Lõuke
GENIUS (2011)
ESHKS GENIUS (2011) 0 / 52,70 0 / 52,70
7
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Rebecca Blumfeldt
SAN ANTONIO (2000)
Tondi RSK SAN ANTONIO (2000) 0 / 54,89 0 / 54,89
8
Treener(id):
Aleksandra Kliimand
WARLOCK (2009)
Tartumaa RSK WARLOCK (2009) 0 / 55,89 0 / 55,89
9
Treener(id): Hanno Ellermann
Teet Juul
CARLOTTA (2010)
Viljandimaa RSK Hanno Ellermann CARLOTTA (2010) 0 / 57,81 0 / 57,81
10
Klubi: ESHKS
Treener(id): Hanno Ellermann
Indrek Lootus
BENJAMIN DU ROUET (2010)
ESHKS Hanno Ellermann BENJAMIN DU ROUET (2010) 0 / 60,10 0 / 60,10
11
Treener(id):
Hanna Brigitta Heinlaid
LANDORA (2011)
Märjamaa SK LANDORA (2011) 0 / 60,93 0 / 60,93
12
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
Z GEISHA (2011)
ESHKS Z GEISHA (2011) 0 / 62,02 0 / 62,02
13
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id): Ivo Ots
Piret Ervald
JOIE DE MA VIE (2009)
Viru Ratsu Ivo Ots JOIE DE MA VIE (2009) 0 / 62,65 0 / 62,65
14
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Stella Brett Mesila
NONSENS K (2006)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel NONSENS K (2006) 0 / 64,33 0 / 64,33
15
Treener(id):
Mari Talinurm
CALVIN (2008)
RK Ruila Tall CALVIN (2008) 0 / 66,18 0 / 66,18
16
Treener(id): Pille Elson
Pille Pajulaid
SAMURAI (2011)
Tallinna RSK Pille Elson SAMURAI (2011) 0 / 66,46 0 / 66,46
17
Treener(id): Anni Kaljund
Ella Miina Koger
DAVINCI VAN DE BERNSE HOEVE (2008)
RK Ruila Tall Anni Kaljund DAVINCI VAN DE BERNSE HOEVE (2008) 0 / 68,66 0 / 68,66
18
Treener(id): Andres Treve
Anni Kaljund
GG FELICIA (2010)
RK Ruila Tall Andres Treve GG FELICIA (2010) 0 / 69,39 0 / 69,39
19
Treener(id):
Karin Peks
CHELLA D`AMOUR (2011)
Pärnumaa RSK CHELLA D`AMOUR (2011) 0 / 73,30 0 / 73,30
20
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Hanna-Marie Vabaoja
RAVEN (2008)
Tondi RSK Monica Pärno RAVEN (2008) 4 / 44,73 4 / 44,73
21
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Älis-Sille Hein
VEDETTE B (2002)
Tondi RSK Monica Pärno VEDETTE B (2002) 4 / 49,67 4 / 49,67
22
Treener(id):
Erik Tuimann
CESJA (2006)
Tallinna RSK CESJA (2006) 4 / 51,83 4 / 51,83
23
Treener(id):
Ivo Ots
POP STAR (2010)
Pärnumaa RSK POP STAR (2010) 4 / 53,11 4 / 53,11
24
Treener(id): Kertu Klettenberg
Miia Varula
ROCKEFELLER DE BROGLIE C (2005)
Viljandimaa RSK Kertu Klettenberg ROCKEFELLER DE BROGLIE C (2005) 4 / 53,81 4 / 53,81
25
Klubi:
Treener(id):
Ville Paloheimo (FIN)
LOCRI
LOCRI 4 / 55,02 4 / 55,02
26
Klubi: ESHKS
Treener(id): Hanno Ellermann
Karol-Kenneth Lootus
OBORA`S JEUNESSE (2009)
ESHKS Hanno Ellermann OBORA`S JEUNESSE (2009) 4 / 56,44 4 / 56,44
27
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Grete Rebane
GEWITWEL Z (2010)
Tondi RSK GEWITWEL Z (2010) 4 / 58,38 4 / 58,38
28
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Britt Nigul
CHARMING (2007)
Tondi RSK CHARMING (2007) 4 / 60,00 4 / 60,00
29
Klubi: RSK KRT
Treener(id): Urmas Raag
Katerina Reiska
BEIRUT (2009)
RSK KRT Urmas Raag BEIRUT (2009) 4 / 60,70 4 / 60,70
30
Klubi: Pärna RSK
Treener(id):
Brit Bergmann
MONTON (2008)
Pärna RSK MONTON (2008) 4 / 62,83 4 / 62,83
31
Treener(id): Margit Mägi
Hetti Ellen Puhm
CATINKA (2010)
RK Ruila Tall Margit Mägi CATINKA (2010) 4 / 63,17 4 / 63,17
32
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Merit Milter
CHOCOLATE BLACKY (2009)
ESHKS CHOCOLATE BLACKY (2009) 4 / 64,60 4 / 64,60
33
Klubi: Kurtna RK
Treener(id):
Maarja Sepp
LASDON (2006)
Kurtna RK LASDON (2006) 4 / 68,49 4 / 68,49
34
Treener(id):
Tiit Kivisild
QUICK TIME (2011)
RK Ruila Tall QUICK TIME (2011) 4 / 69,92 4 / 69,92
35
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Marta Juhkami
SPA (2004)
Tondi RSK Monica Pärno SPA (2004) 8 / 50,03 8 / 50,03
36
Treener(id):
Tiit Kivisild
VERDETTEN (2011)
RK Ruila Tall VERDETTEN (2011) 8 / 55,81 8 / 55,81
37
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Laura Lota Mölder
CASHMIR (2008)
ESHKS CASHMIR (2008) 8 / 61,02 8 / 61,02
38
Treener(id): Riina Seder-Zalite
Urve Aavik
CHARLY (2011)
Tallinna RSK Riina Seder-Zalite CHARLY (2011) 8 / 63,59 8 / 63,59
39
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Merle Annusver
Chrisly Mamedov
TORNAADO (2006)
RSK Simon Merle Annusver TORNAADO (2006) 8 / 65,13 8 / 65,13
40
Klubi: Nõo RK
Treener(id): Annika Veerpalu
Pille Parm
ADMIRAL AMERIGO (2007)
Nõo RK Annika Veerpalu ADMIRAL AMERIGO (2007) 8 / 65,51 8 / 65,51
41
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id): Margit Mägi
Marleen Tiirik
LUCAS (2008)
Viru Ratsu Margit Mägi LUCAS (2008) 8 / 65,99 8 / 65,99
42
Treener(id): Margit Mägi
Kertu Reimann
PINCERTON (2006)
Märjamaa SK Margit Mägi PINCERTON (2006) 8 / 66,82 8 / 66,82
43
Klubi: RSK Simon
Treener(id):
Toomas Pai
B CHEITAN (2011)
RSK Simon B CHEITAN (2011) 8 / 69,20 8 / 69,20
44
Treener(id): Andres Treve
Anni Kaljund
CHARMING BOY RA (2010)
RK Ruila Tall Andres Treve CHARMING BOY RA (2010) 8 / 72,30 8 / 72,30
45
Jaak Kalda
PAHHE (2005)
Tartumaa RSK Hanno Ellermann, Annika Õkva PAHHE (2005) 12 / 52,01 12 / 52,01
46
Treener(id):
Anni Liis Hoop
ZINGA ZANGA (2007)
Liivimaa RK ZINGA ZANGA (2007) 12 / 59,94 12 / 59,94
47
Klubi: RSK Ruttar
Treener(id): Kristjan Sinikas
Liisbet Leiter
ROMANTIK (2006)
RSK Ruttar Kristjan Sinikas ROMANTIK (2006) 12 / 66,47 12 / 66,47
48
Carmen Melts
VIP (2008, SP)
Vändra RSK Maila Kukk, Kertu Klettenberg VIP (2008, SP) 16 / 57,78 16 / 57,78
Treener(id):
Karl Marten Jaaska
ZORITA B (2004)
RK Ruila Tall ZORITA B (2004) elim elim
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Jessica Kaal
OBORA`S GAMEBOY (2005)
Tondi RSK OBORA`S GAMEBOY (2005) elim elim
Klubi: ESHKS
Treener(id): Hanno Ellermann
Karol-Kenneth Lootus
WISPHER "D" (1999)
ESHKS Hanno Ellermann WISPHER "D" (1999) elim elim