Võistlus

Nimi:
Uuemõisa Karikas 2017
Aeg:
19.05.17 - 21.05.17
Korraldaja(d):
RSK KRT, Kangadžungel, Uuemõisa tall
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Uuemõisa
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo:

Tähelepanu! Seoses väga suure startide arvuga algavad võistluspäevad hommikul kell 08:00.

Esialgsed stardijärjekorrad ja orienteeruva ajakava leiate võistluse online lehelt http://online.equipe.com/en/competitions/20154
Ajakava on orienteeruv ning algusajad (v.a prk 1, 5 ja 9) võivad nihkuda varasemaks või hilisemaks vastavalt võistluspäeva kulgemisele.

You can find the preliminary timetable and start lists here http://online.equipe.com/en/competitions/20154
Please notice that all competition days will start at 08:00 and all the following start times may be shifted to later or to earlier in accordance with the progress of the competition day. 

21.05.17 - Klass 10 | 115 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud

Osalejaid: 63

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Berit Lehtsaar
SOLEI SOLEI (2008)
Viljandimaa RSK SOLEI SOLEI (2008) 0 / 53,34 0 / 53,34
2
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Älis-Sille Hein
VEDETTE B (2002)
Tondi RSK Monica Pärno VEDETTE B (2002) 0 / 55,91 0 / 55,91
3
Treener(id): Kertu Klettenberg
Miia Varula
ROCKEFELLER DE BROGLIE C (2005)
Viljandimaa RSK Kertu Klettenberg ROCKEFELLER DE BROGLIE C (2005) 0 / 56,65 0 / 56,65
4
Treener(id):
Marlene Makarov
EMORA (2009)
Audruranna RSK EMORA (2009) 0 / 57,47 0 / 57,47
5
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Annika Veerpalu
TENOR (2009)
Nõo RK TENOR (2009) 0 / 58,48 0 / 58,48
6
Klubi: RSK KRT
Georg Koppel
BEAUJANGELS (2006)
RSK KRT Andres Udeküll, Marit Künnapuu, Andres Treve BEAUJANGELS (2006) 0 / 58,56 0 / 58,56
7
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Jaagup Kallas
QIU DE TORIEL (2012)
Saare RK QIU DE TORIEL (2012) 0 / 58,87 0 / 58,87
8
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Annabel Lõuke
GENIUS (2011)
ESHKS GENIUS (2011) 0 / 59,02 0 / 59,02
9
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Frida Kristensen
FAVORITE (2005)
ESHKS FAVORITE (2005) 0 / 59,05 0 / 59,05
10
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Maris Suuster
QUANSAR Z (2002)
Tondi RSK QUANSAR Z (2002) 0 / 59,34 0 / 59,34
11
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Annika Veerpalu
QUENTINA (2011)
Nõo RK QUENTINA (2011) 0 / 59,56 0 / 59,56
12
Treener(id):
Erkki Hõim
CADMIUM (2008)
Märjamaa SK CADMIUM (2008) 0 / 59,76 0 / 59,76
13
Treener(id):
Aleksandra Kliimand
WARLOCK (2009)
Tartumaa RSK WARLOCK (2009) 0 / 60,98 0 / 60,98
14
Klubi: EHS
Treener(id):
Andres Kiive
HOLEY HIRAM (2010)
EHS HOLEY HIRAM (2010) 0 / 61,20 0 / 61,20
15
Treener(id): Urmas Raag
Dagmar Ainsoo
FORTUNA (2011)
Tartumaa RSK Urmas Raag FORTUNA (2011) 0 / 61,42 0 / 61,42
16
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
HUDSON HORNET (2012)
ESHKS HUDSON HORNET (2012) 0 / 62,60 0 / 62,60
17
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id): Ivo Ots
Piret Ervald
LERMINA (2011)
Viru Ratsu Ivo Ots LERMINA (2011) 0 / 64,06 0 / 64,06
18
Klubi: RSK KRT
Treener(id): Urmas Raag
Katerina Reiska
BEIRUT (2009)
RSK KRT Urmas Raag BEIRUT (2009) 0 / 65,68 0 / 65,68
19
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Stella Brett Mesila
NONSENS K (2006)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel NONSENS K (2006) 0 / 67,60 0 / 67,60
20
Jaak Kalda
BAHHE (2011)
Tartumaa RSK Hanno Ellermann, Annika Õkva BAHHE (2011) 0 / 67,95 0 / 67,95
21
Treener(id): Urmas Raag
Karolin Valge
FABRIANO B (2010)
Tartumaa RSK Urmas Raag FABRIANO B (2010) 0 / 70,15 0 / 70,15
22
Treener(id):
Ebbe Liisa Sõnajalg
ZINZINO (2012)
Vändra RSK ZINZINO (2012) 1 / 71,01 1 / 71,01
23
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Rebecca Blumfeldt
SAN ANTONIO (2000)
Tondi RSK SAN ANTONIO (2000) 1 / 71,38 1 / 71,38
24
Treener(id):
Berit Lehtsaar
SO EASY (2011)
Viljandimaa RSK SO EASY (2011) 1 / 71,63 1 / 71,63
25
Treener(id):
Rein Pill
GLORIA VAN HET KAPELHOF (2011)
RK Ruila Tall GLORIA VAN HET KAPELHOF (2011) 1 / 73,06 1 / 73,06
26
Klubi: Pärna RSK
Treener(id): Marko Villemson
Anette Leppik
SAMURAI`S MIRACLE (2007)
Pärna RSK Marko Villemson SAMURAI`S MIRACLE (2007) 4 / 51,23 4 / 51,23
27
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Maris Suuster
VILANDRO K (2002)
Tondi RSK VILANDRO K (2002) 4 / 56,81 4 / 56,81
28
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Siim Sinijärv
ELINNEKE (2009)
ESHKS ELINNEKE (2009) 4 / 58,99 4 / 58,99
29
Treener(id):
Malin Kisant
SOLEIL`S CASPER (2005)
Märjamaa SK SOLEIL`S CASPER (2005) 4 / 62,51 4 / 62,51
30
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Britt Nigul
COCAIN (2009)
Tondi RSK COCAIN (2009) 4 / 63,35 4 / 63,35
31
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
MOLLY MALLONE (2012)
ESHKS MOLLY MALLONE (2012) 4 / 63,59 4 / 63,59
32
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kristel Klaas
ALVARSSIN (2008)
Tondi RSK ALVARSSIN (2008) 4 / 66,33 4 / 66,33
33
Treener(id): Pille Elson
Pille Pajulaid
SAMURAI (2011)
Tallinna RSK Pille Elson SAMURAI (2011) 4 / 67,03 4 / 67,03
34
Klubi:
Treener(id):
Danielius Gutkauskas (LTU)
KALDUNJA
KALDUNJA 4 / 68,11 4 / 68,11
35
Klubi:
Treener(id):
Vygantas Rudaitis (LTU)
HORATA
HORATA 4 / 69,45 4 / 69,45
36
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
Z GEISHA (2011)
ESHKS Z GEISHA (2011) 4 / 69,52 4 / 69,52
37
Klubi: Kurtna RK
Treener(id):
Maarja Sepp
LASDON (2006)
Kurtna RK LASDON (2006) 6 / 75,52 6 / 75,52
38
Klubi:
Treener(id):
Pinja Puhakka (FIN)
CUKERO
CUKERO 6 / 75,98 6 / 75,98
39
Treener(id): Monica Pärno
Egle Palm
PILORENZ Z (2003)
RK Ruila Tall Monica Pärno PILORENZ Z (2003) 8 / 62,15 8 / 62,15
40
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Siim Sinijärv
ZANDRO (2008)
ESHKS ZANDRO (2008) 8 / 62,63 8 / 62,63
41
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Marta Juhkami
SPA (2004)
Tondi RSK Monica Pärno SPA (2004) 8 / 63,14 8 / 63,14
42
Treener(id):
Ebbe Liisa Sõnajalg
CARMINE (2006)
Vändra RSK CARMINE (2006) 8 / 64,48 8 / 64,48
43
Klubi: RSK Simon
Treener(id):
Chrisly Mamedov
TORNAADO (2006)
RSK Simon TORNAADO (2006) 8 / 67,35 8 / 67,35
44
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Rein Pill
Maarja Martinson
KWIATEK (2007)
Tondi RSK Rein Pill KWIATEK (2007) 8 / 68,28 8 / 68,28
45
Treener(id): Hanno Ellermann
Teet Juul
CARLOTTA (2010)
Viljandimaa RSK Hanno Ellermann CARLOTTA (2010) 8 / 69,51 8 / 69,51
46
Treener(id):
Mirell Luts
E (2009)
Liivimaa RK E (2009) 9 / 72,16 9 / 72,16
47
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Britt Nigul
CHARMING (2007)
Tondi RSK CHARMING (2007) 9 / 72,84 9 / 72,84
48
Treener(id):
Triin Tammar
VERTIGO (2011)
Niitvälja RSK VERTIGO (2011) 9 / 74,63 9 / 74,63
49
Treener(id): Urmas Raag
Kelli Laev
MASCALINO (2012)
Tartumaa RSK Urmas Raag MASCALINO (2012) 10 / 76,33 10 / 76,33
50
Jaak Kalda
PAHHE (2005)
Tartumaa RSK Hanno Ellermann, Annika Õkva PAHHE (2005) 12 / 60,50 12 / 60,50
51
Klubi:
Treener(id):
Ville Paloheimo (FIN)
LOCRI
LOCRI 12 / 64,15 12 / 64,15
52
Treener(id): Tiit Kivisild
Kristiina Tammeleht
PRELAMEE (2006)
Pärnumaa RSK Tiit Kivisild PRELAMEE (2006) 12 / 64,95 12 / 64,95
53
Klubi: Pärna RSK
Treener(id):
Brit Bergmann
MONTON (2008)
Pärna RSK MONTON (2008) 12 / 66,83 12 / 66,83
54
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Andres Udeküll
HERDI (2012)
RSK KRT HERDI (2012) 12 / 70,25 12 / 70,25
55
Treener(id): Margit Mägi
Kertu Reimann
PINCERTON (2006)
Märjamaa SK Margit Mägi PINCERTON (2006) 12 / 83,33 12 / 83,33
56
Treener(id):
Anni Liis Hoop
ZINGA ZANGA (2007)
Liivimaa RK ZINGA ZANGA (2007) 16 / 67,64 16 / 67,64
57
Treener(id):
Loora Viljasaar
POKARDI (2011)
Liivimaa RK POKARDI (2011) 16 / 85,01 16 / 85,01
58
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Adeli Pitilimov
INTSARA XX (2009)
Nõo RK INTSARA XX (2009) 20 / 63,23 20 / 63,23
59
Treener(id): Andres Treve
Anni Kaljund
CHARMING BOY RA (2010)
RK Ruila Tall Andres Treve CHARMING BOY RA (2010) 22 / 77,18 22 / 77,18
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Heiki Vatsel, Birgit Nurmik
Mia Vahimets
VANINE H (2002)
Tondi RSK Heiki Vatsel, Birgit Nurmik VANINE H (2002) elim elim
Treener(id): Margit Mägi
Hetti Ellen Puhm
CATINKA (2010)
RK Ruila Tall Margit Mägi CATINKA (2010) elim elim
Treener(id): Tiit Kivisild
Kristiina Tammeleht
PARUN (2006)
Pärnumaa RSK Tiit Kivisild PARUN (2006) elim elim
Treener(id): Andres Treve
Anni Kaljund
GG FELICIA (2010)
RK Ruila Tall Andres Treve GG FELICIA (2010) katkestas katkestas