Võistlus

Nimi:
Noorhobuste Tšempionaat Takistussõidus 2017
Aeg:
22.07.17 - 23.07.17
Korraldaja(d):
ESHKS
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
NHT, rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Ruila
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/20908
Lisainfo:
Info NHT stardimaksude ja auhinnarahade kohta leiate juhendist.

Kohapeal võimalik osta:
Saepuru 8€/pakk
Hein 5€/pakk
Hein vähemalt viiele hobusele 30€/rull

22.07.17 - Klass 2 | 110 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud

Osalejaid: 48

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id): Monica Pärno
Egle Palm
RAVEN (2008)
RK Ruila Tall Monica Pärno RAVEN (2008) 0 / 52,64 0 / 52,64
2
Treener(id):
Teele Kasepalu
VARINA (2009)
Tartumaa RSK VARINA (2009) 0 / 55,60 0 / 55,60
3
Treener(id):
Margit Mägi
ENVOQUE WV (2009)
RK Ruila Tall ENVOQUE WV (2009) 0 / 57,44 0 / 57,44
4
Treener(id): Margit Mägi
Kertu Reimann
PINCERTON (2006)
Märjamaa SK Margit Mägi PINCERTON (2006) 0 / 57,71 0 / 57,71
5
Treener(id):
Mari Talinurm
CALVIN (2008)
RK Ruila Tall CALVIN (2008) 0 / 58,73 0 / 58,73
6
Treener(id): Krista Raidmets
Marii-Heleen Raidmets
KAID (2010)
Audruranna RSK Krista Raidmets KAID (2010) 0 / 61,00 0 / 61,00
7
Klubi: Kurtna RK
Treener(id):
Maarja Sepp
LASDON (2006)
Kurtna RK LASDON (2006) 0 / 63,88 0 / 63,88
8
Treener(id): Andres Treve
Maarja-Liisa Nõmm
ROMOS CELINE (2008)
Audruranna RSK Andres Treve ROMOS CELINE (2008) 0 / 63,90 0 / 63,90
9
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Frida Kristensen
FAVORITE (2005)
ESHKS FAVORITE (2005) 0 / 65,35 0 / 65,35
10
Treener(id): Hanno Ellermann
Teet Juul
B CAPTAIN NORMAN (2011)
Viljandimaa RSK Hanno Ellermann B CAPTAIN NORMAN (2011) 0 / 70,07 0 / 70,07
11
Treener(id):
Dagmar Ainsoo
FORTUNA (2011)
Tartumaa RSK FORTUNA (2011) 0 / 73,06 0 / 73,06
12
Treener(id): Hanno Ellermann
Marin Varblane
PANKRAAT (2012)
Pärnumaa RSK Hanno Ellermann PANKRAAT (2012) 0 / 75,02 0 / 75,02
13
Treener(id):
Rein Pill
ADORABLE CHABALITO (2007)
RK Ruila Tall ADORABLE CHABALITO (2007) 0 / 75,69 0 / 75,69
14
Treener(id):
Margit Mägi
LORD (2011)
RK Ruila Tall LORD (2011) 0 / 77,38 0 / 77,38
15
Treener(id): Andres Treve
Anni Kaljund
GG FELICIA (2010)
RK Ruila Tall Andres Treve GG FELICIA (2010) 0 / 77,70 0 / 77,70
16
Treener(id):
Rein Pill
MILLWAY´S POLBERA
RK Ruila Tall MILLWAY´S POLBERA 0 / 78,39 0 / 78,39
17
Klubi:
Treener(id):
Ville Paloheimo (FIN)
LOCRI
LOCRI 1 / 80,08 1 / 80,08
18
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Marta Juhkami
SPA (2004)
Tondi RSK SPA (2004) 4 / 51,18 4 / 51,18
19
Treener(id): Monica Pärno
Egle Palm
JUTA (2006)
RK Ruila Tall Monica Pärno JUTA (2006) 4 / 54,50 4 / 54,50
20
Treener(id):
Erkki Hõim
CADMIUM (2008)
Märjamaa SK CADMIUM (2008) 4 / 56,22 4 / 56,22
21
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Älis-Sille Hein
VEDETTE B (2002)
Tondi RSK Monica Pärno VEDETTE B (2002) 4 / 57,59 4 / 57,59
22
Klubi:
Treener(id):
Liida Lehtonen (FIN)
CINTA
CINTA 4 / 62,85 4 / 62,85
23
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Laura Lota Mölder
CASHMIR (2008)
ESHKS CASHMIR (2008) 4 / 63,02 4 / 63,02
24
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Siim Sinijärv
ELINNEKE (2009)
ESHKS ELINNEKE (2009) 4 / 66,46 4 / 66,46
25
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Maarja Martinson
BANDERAS B (2006)
Tondi RSK BANDERAS B (2006) 4 / 72,12 4 / 72,12
26
Klubi: RSK Simon
Treener(id):
Kristi-Maria Tüvi
PRECIOSA (2010)
RSK Simon PRECIOSA (2010) 4 / 72,78 4 / 72,78
27
Treener(id): Tiit Kivisild
Karl Robert Valk
PARADE LA VALLEE (2003)
RK Ruila Tall Tiit Kivisild PARADE LA VALLEE (2003) 4 / 73,69 4 / 73,69
28
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kaia Loviisa Kink
CAPRIOLAND (2000)
Tondi RSK CAPRIOLAND (2000) 4 / 74,03 4 / 74,03
29
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Reet Kerro
Toomas Pai
B CHEITAN (2011)
RSK Simon Reet Kerro B CHEITAN (2011) 4 / 76,90 4 / 76,90
30
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Andres Zirk
SILVER BOY (2011)
Nõo RK SILVER BOY (2011) 5 / 79,78 5 / 79,78
31
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Mia Vahimets
VANINE H (2002)
Tondi RSK VANINE H (2002) 6 / 83,11 6 / 83,11
32
Treener(id): Krista Raidmets
Merilin Palts
KISS IN VEGAS (2010)
Audruranna RSK Krista Raidmets KISS IN VEGAS (2010) 8 / 62,68 8 / 62,68
33
Treener(id): Kaidi Lunter
Rene Karus
RASLIWIA (2010)
Suuresti RSK Kaidi Lunter RASLIWIA (2010) 8 / 65,75 8 / 65,75
34
Treener(id): Margit Mägi
Hetti Ellen Puhm
CATINKA (2010)
RK Ruila Tall Margit Mägi CATINKA (2010) 8 / 66,15 8 / 66,15
35
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
LERMINA (2011)
Viru Ratsu LERMINA (2011) 8 / 66,29 8 / 66,29
36
Klubi: RSK Ruttar
Kristjan Sinikas
LEGENDARY INVINCIBLE KNIGHT (2010)
RSK Ruttar Külliki Sinikas, Tiit Kivisild LEGENDARY INVINCIBLE KNIGHT (2010) 8 / 70,09 8 / 70,09
37
Treener(id):
Triin Tammar
VERTIGO (2011)
Niitvälja RSK VERTIGO (2011) 8 / 70,58 8 / 70,58
38
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Elizabeth Põder
PICCOLINA (2006)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov PICCOLINA (2006) 8 / 71,71 8 / 71,71
39
Treener(id): Andres Treve
Anni Kaljund
LARINA (2009)
RK Ruila Tall Andres Treve LARINA (2009) 8 / 71,92 8 / 71,92
40
Treener(id):
Margit Mägi
ARAGVA (2008)
RK Ruila Tall ARAGVA (2008) 8 / 74,50 8 / 74,50
41
Treener(id): Andres Treve
Ketlin Ramjalg
GILMORE (2011)
RK Ruila Tall Andres Treve GILMORE (2011) 8 / 77,58 8 / 77,58
42
Treener(id):
Kristel Saul
MON ACO (2011, SP)
RK Ruila Tall MON ACO (2011, SP) 10 / 83,48 10 / 83,48
43
Treener(id): Kaidi Lunter
Reimo Karus
OPADI (2011)
Suuresti RSK Kaidi Lunter OPADI (2011) 12 / 62,50 12 / 62,50
44
Treener(id):
Johann Zeiger
EL BARRIO (2009)
RK Ruila Tall EL BARRIO (2009) 12 / 71,81 12 / 71,81
45
Klubi: RSK Ruttar
Kristjan Sinikas
FLASH DANCE (2008)
RSK Ruttar Külliki Sinikas, Tiit Kivisild FLASH DANCE (2008) 12 / 74,31 12 / 74,31
46
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id): Margit Mägi
Marleen Tiirik
LUCAS (2008)
Viru Ratsu Margit Mägi LUCAS (2008) 17 / 80,67 17 / 80,67
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Janika Pirel Jasmin Hirvi
CATAPULT (2012)
Tondi RSK CATAPULT (2012) elim elim
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Britt Nigul
ROCCA DEL DRAGONE (2012)
Tondi RSK ROCCA DEL DRAGONE (2012) elim elim