Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2017
/
Viljandimaa Karikas 2017 Finaal
/ 4 - Tulemused
Viljandimaa Karikas 2017 Finaal
Aeg:
26.08.17 - 27.08.17
Korraldaja(d):
Sammuli Tall ja Viljandimaa Ratsaspordiklubi
Asukoht:
Sammuli tall
Sekretär:
Margit Rodenberg
53426040
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse lehele
27.08.17 - Klass 4 Prix de Ratsasaapad | 100 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud (Viljandimaa sarja klass 1 finaal)
Starte:
40
Võistluspaare:
40
Võistlejaid:
33
Hobuseid:
37
Koht
#
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Tulemus
1
Janely Saar
Janely Saar
Pärnumaa RSK
LADY (2010)
Tulemus
0 / 44,50
Pärnumaa RSK
LADY (2010)
0 / 44,50
2
Ivo Ots
Ivo Ots
Pärnumaa RSK
RUBIINA (2008)
Tulemus
0 / 45,38
Pärnumaa RSK
RUBIINA (2008)
0 / 45,38
3
Malin Kisant
Malin Kisant
Märjamaa SK
SOLEIL`S CASPER (2005)
Tulemus
0 / 46,57
Märjamaa SK
SOLEIL`S CASPER (2005)
0 / 46,57
4
Janely Saar
Janely Saar
Pärnumaa RSK
MEXICANA (2006)
Tulemus
0 / 47,19
Pärnumaa RSK
MEXICANA (2006)
0 / 47,19
5
Merilin Palts
Merilin Palts
Audruranna RSK
Treener(id):
Krista Raidmets
,
Margit Mägi
KISS IN VEGAS (2010)
Tulemus
0 / 52,78
Audruranna RSK
Krista Raidmets
,
Margit Mägi
KISS IN VEGAS (2010)
0 / 52,78
6
Kairi Dräbtsinskaja
Kairi Dräbtsinskaja
Viljandimaa RSK
WANNABE (2009)
Tulemus
0 / 52,93
Viljandimaa RSK
WANNABE (2009)
0 / 52,93
7
Aleksandra Kliimand
Aleksandra Kliimand
Tartumaa RSK
WARLOCK (2009)
Tulemus
0 / 54,56
Tartumaa RSK
WARLOCK (2009)
0 / 54,56
8
Emili-Loore Vabaoja
Emili-Loore Vabaoja
Tondi RSK
Treener(id):
Monica Pärno
RAVEN (2008)
Tulemus
0 / 55,60
Tondi RSK
Monica Pärno
RAVEN (2008)
0 / 55,60
9
Marje Salumets
Marje Salumets
RK Ruila Tall
Treener(id):
Rein Pill
EMILY (2009)
Tulemus
0 / 56,37
RK Ruila Tall
Rein Pill
EMILY (2009)
0 / 56,37
10
Mihkel Ait
Mihkel Ait
Saare RK
EMPEROR (2012)
Tulemus
0 / 58,88
Saare RK
EMPEROR (2012)
0 / 58,88
11
Kaia Loviisa Kink
Kaia Loviisa Kink
Tondi RSK
Treener(id):
Rein Pill
AMILUNA CENTO (2012)
Tulemus
0 / 63,88
Tondi RSK
Rein Pill
AMILUNA CENTO (2012)
0 / 63,88
12
Andres Zirk
Andres Zirk
Nõo RK
Treener(id):
Urmas Raag
VENGANZA (2012)
Tulemus
0 / 65,44
Nõo RK
Urmas Raag
VENGANZA (2012)
0 / 65,44
13
Hanna-Britta Parik
Hanna-Britta Parik
Nõo RK
MOORION (2003)
Tulemus
0 / 66,35
Nõo RK
MOORION (2003)
0 / 66,35
14
Ivo Ots
Ivo Ots
Pärnumaa RSK
CANDOUR ESQUI (2013)
Tulemus
0 / 66,50
Pärnumaa RSK
CANDOUR ESQUI (2013)
0 / 66,50
15
Pille-Riin Pertel
Pille-Riin Pertel
Pärnumaa RSK
TIFFANY (2004)
Tulemus
4 / 45,18
Pärnumaa RSK
TIFFANY (2004)
4 / 45,18
16
Karl Marten Jaaska
Karl Marten Jaaska
RK Ruila Tall
OBORA`S GAMEBOY (2005)
Tulemus
4 / 47,91
RK Ruila Tall
OBORA`S GAMEBOY (2005)
4 / 47,91
17
Rebeka Luhaste
Rebeka Luhaste
Viljandimaa RSK
HERRERA (2013)
Tulemus
4 / 51,12
Viljandimaa RSK
HERRERA (2013)
4 / 51,12
18
Emilia Alonen
Emilia Alonen
Nõo RK
MONALISA (2011)
Tulemus
4 / 57,37
Nõo RK
MONALISA (2011)
4 / 57,37
19
Marin Varblane
Marin Varblane
Pärnumaa RSK
Treener(id):
Hanno Ellermann
PANKRAAT (2012)
Tulemus
4 / 57,53
Pärnumaa RSK
Hanno Ellermann
PANKRAAT (2012)
4 / 57,53
20
Elisabeth Alonen
Elisabeth Alonen
Nõo RK
PROGGE (2011)
Tulemus
4 / 58,94
Nõo RK
PROGGE (2011)
4 / 58,94
21
Jessica Mölder
Jessica Mölder
Pärnumaa RSK
Treener(id):
Janely Saar
MALUS CORVETT (2008)
Tulemus
4 / 60,25
Pärnumaa RSK
Janely Saar
MALUS CORVETT (2008)
4 / 60,25
22
Aleksandra Nõmberg
Aleksandra Nõmberg
Treener(id):
Andres Udeküll
ROLEX (2007)
Tulemus
4 / 62,69
Andres Udeküll
ROLEX (2007)
4 / 62,69
23
Lene Varula
Lene Varula
Viljandimaa RSK
MONSSON (2010, SP)
Tulemus
4 / 64,44
Viljandimaa RSK
MONSSON (2010, SP)
4 / 64,44
24
Saskia Maripuu
Saskia Maripuu
RK Ruila Tall
MARIANA (2004, VP)
Tulemus
4 / 66,25
RK Ruila Tall
MARIANA (2004, VP)
4 / 66,25
25
Hanna-Liis Joala
Hanna-Liis Joala
Tallinna RSK
KAMARINO (2011)
Tulemus
4 / 68,35
Tallinna RSK
KAMARINO (2011)
4 / 68,35
26
Egle Palm
Egle Palm
RK Ruila Tall
LOGO (2001)
Tulemus
4 / 68,79
RK Ruila Tall
LOGO (2001)
4 / 68,79
27
Laura-Jessika Liiv
Laura-Jessika Liiv
PIKEE (2000)
Tulemus
5 / 71,44
PIKEE (2000)
5 / 71,44
28
Emilia Alonen
Emilia Alonen
Nõo RK
PROGGE (2011)
Tulemus
5 / 71,53
Nõo RK
PROGGE (2011)
5 / 71,53
29
Kristo Kasepalu
Kristo Kasepalu
Tartumaa RSK
INFRA (2002)
Tulemus
6 / 73,94
Tartumaa RSK
INFRA (2002)
6 / 73,94
30
Helge Likker
Helge Likker
Vändra RSK
PAVADOR (2010)
Tulemus
8 / 61,00
Vändra RSK
PAVADOR (2010)
8 / 61,00
31
Anette Leppik
Anette Leppik
Pärna RSK
Treener(id):
Marko Villemson
RUUBEN (2013)
Tulemus
8 / 66,56
Pärna RSK
Marko Villemson
RUUBEN (2013)
8 / 66,56
32
Merit Milter
Merit Milter
ESHKS
FERNANDO VON SEEDER (2012)
Tulemus
8 / 67,06
ESHKS
FERNANDO VON SEEDER (2012)
8 / 67,06
33
Kerli Lõbus
Kerli Lõbus
ARMANI (2009)
Tulemus
9 / 70,00
ARMANI (2009)
9 / 70,00
34
Elisabeth Alonen
Elisabeth Alonen
Nõo RK
MONALISA (2011)
Tulemus
10 / 74,25
Nõo RK
MONALISA (2011)
10 / 74,25
35
Dinija Poikanen (LAT)
Dinija Poikanen (LAT)
DALLASA
Tulemus
12 / 60,72
DALLASA
12 / 60,72
36
Ederly Talu
Ederly Talu
RSK KRT
Treener(id):
Marit Künnapuu
,
Teet Juul
CARLOTTA (2010)
Tulemus
13 / 72,40
RSK KRT
Marit Künnapuu
,
Teet Juul
CARLOTTA (2010)
13 / 72,40
Ivo Ots
Ivo Ots
Pärnumaa RSK
CALANTAS (2012)
Tulemus
elim
Pärnumaa RSK
CALANTAS (2012)
elim
Laura Pedjak
Laura Pedjak
Liivimaa RK
DOLCE VITA (2008)
Tulemus
elim
Liivimaa RK
DOLCE VITA (2008)
elim
Johanna Krippel
Johanna Krippel
Viru Ratsu
DONNETTE (2004)
Tulemus
elim
Viru Ratsu
DONNETTE (2004)
elim
Pille-Riin Pertel
Pille-Riin Pertel
Pärnumaa RSK
PORTHOS (2006)
Tulemus
katkestas
Pärnumaa RSK
PORTHOS (2006)
katkestas
Taustatööd