Viljandimaa Karikas 2017 & Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2017 II etapp

Aeg:
13.05.17
Korraldaja(d):
Sammuli Tall ja Viljandimaa Ratsaspordiklubi
Asukoht:
Sammuli tall
Sekretär:
Margit Asu
tel. 53 426 040, margit.asu@mail.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud

Võistlussarjad

Eggersmanni Juunioride Suvekarikas

Lisainfo

Tähelepanu!

- Alates 01.01.2017 peavad võistlusele registreerimiseks litsentsid olema makstud, sh ka ühekordsed litsentsid, seega palume neil, kellel ei ole võimalik Swedbanki või SEB pangalinke kasutada, sellega arvestada ning oma asju mitte jätta viimasele minutile.

Võistluse lehele
13.05.17 - Klass 6 Prix de Bed Factory & Valgekrae | 130 cm | Art. 238.2.2, ühed ümberhüpped | Avatud
Starte: 17
Võistluspaare: 17
Võistlejaid: 14
Hobuseid: 17
Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Rein Pill
ALFONS RA (2007)
Tulemus: 0 / 82,31 / 0 / 49,57
RK Ruila Tall ALFONS RA (2007) 0 / 82,31 / 0 / 49,57
2
Treener(id): Andres Treve
Pille Elson
DIXON (2008)
Tulemus: 0 / 72,21 / 4 / 46,28
Tallinna RSK Andres Treve DIXON (2008) 0 / 72,21 / 4 / 46,28
3
Treener(id): Hanno Ellermann
Susan Kaleta
AGA FLAMENCO VON FEICHT (2004)
Tulemus: 0 / 78,50 / 8 / 44,16
Viljandimaa RSK Hanno Ellermann AGA FLAMENCO VON FEICHT (2004) 0 / 78,50 / 8 / 44,16
4
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
JACOBA STUD FUMOSA (2010)
Tulemus: 4 / 80,38
ESHKS JACOBA STUD FUMOSA (2010) 4 / 80,38
5
Treener(id):
Gunnar Klettenberg
CHOPIN (2011)
Tulemus: 4 / 81,44
RK Ruila Tall CHOPIN (2011) 4 / 81,44
6
Treener(id):
Berit Lehtsaar
STANNUS (2008)
Tulemus: 4 / 82,00
Viljandimaa RSK STANNUS (2008) 4 / 82,00
7
Treener(id):
Kertu Klettenberg
D.LADY (2008)
Tulemus: 5 / 92,22
RK Ruila Tall D.LADY (2008) 5 / 92,22
8
Treener(id):
Ivo Ots
ALBERT (2007)
Tulemus: 8 / 76,50
Pärnumaa RSK ALBERT (2007) 8 / 76,50
9
Treener(id):
Kertu Klettenberg
FISINA G (2010)
Tulemus: 8 / 78,78
RK Ruila Tall FISINA G (2010) 8 / 78,78
10
Treener(id):
Kati Raidma
CAVALIER (2010)
Tulemus: 8 / 79,12
Vändra RSK CAVALIER (2010) 8 / 79,12
11
Treener(id):
Rainer Hõim
ODIN (2007)
Tulemus: 8 / 80,57
Tartumaa RSK ODIN (2007) 8 / 80,57
12
Treener(id):
Berit Lehtsaar
LASCA 14 (2001)
Tulemus: 8 / 83,97
Viljandimaa RSK LASCA 14 (2001) 8 / 83,97
13
Treener(id):
Brita Tuvi
HINDENBURG (2008)
Tulemus: 8 / 85,03
Viljandimaa RSK HINDENBURG (2008) 8 / 85,03
14
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Margareth Eikner
CHICA CIRONE (2007)
Tulemus: 8 / 106,03
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov CHICA CIRONE (2007) 8 / 106,03
15
Treener(id):
Kertu Klettenberg
SAM (2010)
Tulemus: 12 / 71,09
RK Ruila Tall SAM (2010) 12 / 71,09
16
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Hanna-Marie Vabaoja
TWENTY- ONE (2007)
Tulemus: 12 / 81,12
Tondi RSK Monica Pärno TWENTY- ONE (2007) 12 / 81,12
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Camille Mahoni
ORLYMEJA (2007)
Tulemus: 2 tõrget
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov ORLYMEJA (2007) 2 tõrget
Taustatööd